Activision nie ogłosiło oficjalnie daty rozpoczęcia otwartej bety Call of Duty: Modern Warfare 2, ale listy produktów dla gry na Amazon US sugerują, że może to nastąpić w sierpniu.

Jak zauważył Tom Henderson (otwiera się w nowej karcie), oferty gry w Amazon US (otwiera się w nowej karcie) na wszystkich platformach zachęcają klientów do „zamówienia Call of Duty: Modern Warfare II w przedsprzedaży na dowolną platformę przed 15 sierpnia . , 2022, aby odblokować wczesny dostęp do otwartej bety Call of Duty: Modern Warfare.

Wygląda na to, że Amazon zasugerował, że #ModernWarfare2 BETA rozpocznie się około 15 sierpnia. pic.twitter.com/ghqWb6kZ9D14 czerwca 2022

Zobacz więcej

Oczywiście Activision nie potwierdziło jeszcze żadnych dat ani godzin rozpoczęcia, więc nie możemy być pewni, kiedy będziemy mogli jeszcze zdobyć nasze pierwsze doświadczenie w Modern Warfare 2. Ale ostateczny termin składania zamówień w przedsprzedaży przez Amazon sugeruje, że beta może rozpocząć się około 15 sierpnia.

To prawda, że ​​sierpień wydaje się dość wcześnie, biorąc pod uwagę, że wrzesień był okresem beta dla Modern Warfare z 2019 roku i Call of Duty: Vanguard z 2021 roku, ale nie będziemy wiedzieć na pewno, dopóki Activision nie opublikuje swoich oficjalnych planów.

Jak potwierdzono w zwiastunie z 8 czerwca, każdy, kto zamówił Call of Duty: Modern Warfare 2 w przedsprzedaży, bez względu na edycję i platformę, otrzyma wczesny dostęp do otwartej bety. Wiemy jednak również, że nie każdy otrzyma swój wczesny dostęp dokładnie w tym samym czasie, ponieważ w zwiastunie (otwiera się w nowej zakładce) przesłanym na kanał PlayStation YouTube potwierdzono, że beta będzie „dostępna na PlayStation w krótszym czasie”. niż 5 dni przed jakąkolwiek inną platformą.

Call of Duty: Modern Warfare 2 zostanie wydane 28 października 2022 roku na różnych platformach, w tym PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i PC. Dla graczy na PC będzie dostępny na Battle.net i Steam.

Analiza: pracowity czas dla CoD

Summer Game Fest był ogólnie pracowitym okresem dla wiadomości o grach, ale Call of Duty: Modern Warfare 2 naprawdę skorzystało z okazji, aby stanąć w centrum uwagi.

Po ujawnieniu światu 8 czerwca, Call of Duty: Modern Warfare 2 pojawiło się po raz kolejny 9 czerwca podczas streamu otwierającego Summer Game Fest, przedstawiającego rozgrywkę z jednej misji w trybie kampanii gry. Oficjalne informacje od Activision i Infinity Ward były mile widziane po tygodniach przecieków i spekulacji dotyczących gry.

Wraz z ujawnieniem Call of Duty: Modern Warfare 2 i nowymi szczegółami gry pojawiającymi się regularnie, wygląda na to, że jesteśmy na dobrej drodze do październikowej daty premiery.

Mając to na uwadze, chociaż nie znamy jeszcze dokładnych dat, wydaje się mało prawdopodobne, że będziemy musieli czekać zbyt długo, zanim otrzymamy oficjalne potwierdzenie, kiedy będziemy mogli uzyskać dostęp do wersji beta wraz z kilka szczegółów na temat tego, do czego dokładnie będziemy mieli dostęp.

(* 2 *)

Udostępnij to