W ramach dzisiejszego State of Play, niekonsekwentnego wypuszczania przez Sony wiadomości o grach na PS5, Guerilla Games ujawniło zaskakujące wieści dla fanów Horizon Forbidden West, o co gracze domagali się od pierwszego dnia.

Nowa aktualizacja, która pojawia się dzisiaj, dodaje do Horizon Forbidden West wiele funkcji poprawiających jakość życia, ale co ważniejsze, tryb Nowa Gra+ i bardzo wysoki poziom trudności. Pierwsza z nich pozwoli ci powtórzyć kampanię ze wszystkimi odblokowanymi umiejętnościami i ekwipunkiem, jednocześnie stawiając czoła twardszym wrogom z gry. A po drugie, cóż, druga pozwala od samego początku zanurzyć się w potężniejsze, mądrzejsze i twardsze bestie. .

Nowa aktualizacja Horizon Forbidden West to nie tylko dodanie wyzwania do i tak już trudnej gry. Deweloper Guerilla Games dodał również funkcję transmogryfikacji, która, jak czytamy w poście (otwiera się w nowej zakładce) na blogu Sony, „pozwala [Ty] łatwo dostosować elementy kosmetyczne Twojego wyposażonego stroju, aby wyglądał jak każdy inny strój. Oznacza to, że nie musisz już wybierać między modą a statystykami.

Drugą nowością jest również mile widziana zmiana w stosunku do podstawowej gry Horizon Forbidden West. Możesz teraz szanować swoją postać za darmo, swobodnie przenosząc wszystkie swoje punkty umiejętności, co pozwala eksperymentować z różnymi kompilacjami postaci w miarę postępów w kampanii.

Oprócz tych wszystkich nowych funkcji, podczas grania w tryb Nowa Gra + i Ultra Trudny do odblokowania jest zestaw nowych trofeów.

Jeśli chodzi o przyszłe aktualizacje gry, Guerilla potwierdziła, że ​​ma sloty, aby dodać obsługę VRR i poprawić renderowanie na PS4 Pro i PS5.

Więc na co czekasz? Pobierz aktualizację i rozpocznij nową kampanię Horizon Forbidden West już teraz.

Udostępnij to