Aktualizacja Venmo pomaga szerzyć radość

W duchu sezonu świątecznego Venmo aktualizuje swoją aplikację mobilną, aby ułatwić przekazywanie darowizn lokalnym organizacjom charytatywnym.

Gdy po raz pierwszy dotkniesz paska wyszukiwania aplikacji Venmo, zobaczysz nowy wybór o nazwie „Przekaż darowiznę”. Znajdziesz tam szeroką gamę modnych lokalnych organizacji charytatywnych. Istnieją również określone kategorie, w tym między innymi Zwierzęta, Środowisko, Bezdomni i Weterani. Możesz zapłacić saldem w aplikacji, połączonym kontem bankowym lub zarejestrowaną kartą kredytową, zgodnie z reklamą (otwiera się w nowej karcie).

Musisz zapłacić niewielką opłatę transakcyjną (otwiera w nowej karcie) w wysokości 1,9% plus dodatkowe 0,10 €, ale nie ma konfiguracji. Od razu możesz zacząć przekazywać darowizny.

Wszystkie organizacje charytatywne w nowej sekcji Venmo zostały zatwierdzone przez firmę macierzystą Paypal, ale nadal zalecamy odrobienie pracy domowej i upewnienie się, że przekazujesz darowiznę na dobre miejsce. Niektóre organizacje charytatywne, takie jak Armia Zbawienia, mają niebieski znacznik wyboru. Oznacza to, że organizacja charytatywna dostarczyła Paypalowi wszystkie niezbędne dokumenty potwierdzające, że jest ona legalna. Z tego, co udało nam się powiedzieć, większość organizacji charytatywnych nie została jeszcze zweryfikowana.

Aktualizacja jest obecnie dostępna do pobrania na iOS (otwiera się w nowej karcie) i Android (otwiera się w nowej karcie). W nadchodzących tygodniach Venmo doda funkcję dzielenia się darowiznami ze znajomymi, aby zachęcić ich do zrobienia tego samego.

Więcej zmian

Wraz z nową sekcją charytatywną, Venmo modernizuje kasę peer-to-peer, wprowadzając pewne zmiany w jakości życia, które ułatwiają wysyłanie (lub jeszcze lepiej odbieranie) pieniędzy.

Zobaczysz teraz zdjęcie profilowe osoby, do której wysyłasz pieniądze, zamiast tylko imienia i nazwiska, a kwota w dolarach będzie wyświetlana większą czcionką, aby ułatwić przeglądanie. Wysyłanie i proszenie o pieniądze będzie łatwiejsze dzięki nowemu przyciskowi Więcej obok zdjęcia profilowego odbiorcy. Naciskając przycisk, możesz dodać więcej osób do jednej dużej transakcji zamiast robić to pojedynczo.

Przeprojektowanie funkcji Wyślij pieniądze zostanie wprowadzone dzisiaj wraz z sekcją Charytatywne, ale inne raporty — otwierane w nowej karcie — wskazują, że ta konkretna zmiana może nie dotrzeć do wszystkich użytkowników jednocześnie. Pojawi się w późniejszej fali, w której będziesz musiał zaktualizować aplikację po raz drugi.

A kiedy zbliża się Czarny piątek, przeróbka Venmo nie mogła nadejść w lepszym momencie. TechRadar ma ogromną listę ofert w Czarny piątek, które powinieneś sprawdzić. Obejmuje to laptopy, konsole do gier, a nawet materace.

Udostępnij to