Idealnie nadaje się do śledzenia codziennych czynności, wykonywania połączeń telefonicznych lub słuchania muzyki podczas jazdy lub pracy, a także jest doskonałym wyborem na prezent.
Zastosuj zaawansowaną wodoodporną technologię produkcji, stopień wodoodporności może osiągnąć IP68. Pasek silikonowy, modny wygląd.
Aby skutecznie rejestrować całodzienne czynności, takie jak liczba kroków, przebyty dystans, spalone kalorie i aktywne minuty, aby poprawić jakość snu, monitorować stan snu i jakość snu, dane dotyczące snu, zdrowia i ćwiczeń można zsynchronizować z aplikacją, która może wyświetlać własne dane dotyczące ćwiczeń i zdrowia.
Inteligentny ruch, z samodzielnie opracowanym algorytmem zliczania kroków, wyposażony w 3-osiowy czujnik ruchu i wartość naukową, zapobiega błędom obliczeniowym, inteligentnie obliczając przebytą odległość i zużycie ciepła. Nowe wrażenia z ćwiczeń sprawiają, że cieszymy się zdrowym życiem.
Oferuje zupełnie nowe wrażenia z inteligentnych urządzeń do noszenia, łącząc bezprzewodowe zestawy słuchawkowe Bluetooth, urządzenia śledzące kondycję i monitory zdrowia.

Inne interesujące Cię SmartWatch: (* 3 *)

Udostępnij to