▲ Aparat Ultra Clear 13MP i aparat przedni 8MP: Telefon komórkowy Note9 Plus jest wyposażony w aparat główny 13MP, w którym można zapisać więcej szczegółów i kolorów, zapewniając wyraźniejsze i bardziej żywe wrażenia podczas fotografowania. Jako niedrogi smartfon o dobrym stosunku jakości do ceny jest również wyposażony w przedni aparat 8 MP, który rejestruje więcej rysów twarzy i umożliwia robienie selfie w każdej części.
▲ 6 GB + 128 GB i system operacyjny Android 10: Note9 Plus jest wyposażony w pamięć 6 GB + 128 GB i ośmiordzeniowy procesor. znaczne zmniejszenie prawdopodobieństwa stagnacji, zawalenia się itp., dzięki czemu można szybciej zredukować czerwone koperty. Kluczowe doświadczenie wśród silników gier, odtwarzanie gier na dużą skalę, znacznie poprawiło szybkość sieci, liczbę klatek na sekundę i płynność obrazu. Ponadto Note9 Plus obsługuje najnowszy system operacyjny Andro
▲ Identyfikator twarzy i odblokowanie odciskiem palca: Niech Twoja unikalna twarz stanie się Twoim kluczem do szybkiego i bezpiecznego odblokowania, Twój telefon Note9 Plus należy tylko do Ciebie! Metoda odblokowywania przedniego odcisku palca umożliwia łatwe otwieranie telefonu za pomocą odcisku palca w dowolnym miejscu i czasie. Odblokowanie zajmuje tylko 0.1 sekundy! Dzięki szybkiej sieci 4G Note9 Plus wszystko dzieje się z największą prędkością. Nie dotyczy
▲ Podwójny tryb gotowości 4G Dual SIM i 3 gniazda kart: Note9 Plus Sim Free odblokowane telefony komórkowe, obsługa 3 niezależnych gniazd kart, 2 karty SIM + 1 karta TF (obsługa do 128 GB rozszerzona), obsługa Dual Standby Dual SIM, unikanie problemów częstej wymiany karty telefonu komórkowego. który przyda Ci się na wakacjach, podróżach służbowych i międzynarodowych wyjazdach służbowych za granicę.
▲Długotrwała bateria 4800 mAh: telefony bez karty SIM są wyposażone w dużą baterię 4800 mAh i podwójne funkcje ochrony, aby zaspokoić potrzeby długotrwałego czuwania. Inteligentne zarządzanie baterią AI pomaga zamykać nieaktywne aplikacje na czas, aby oszczędzać energię. Pozostań z Tobą aktywny i spełniaj Twoje potrzeby w każdej chwili!

Najbardziej oczekiwane telefony:

Udostępnij to