Amazon Fire TV Cube powraca po cenie wszechczasów z okazji Czarnego Piątku

Amazon Fire TV Cube powraca po cenie wszechczasów z okazji Czarnego Piątku

Nie możesz skorzystać z najtańszej oferty Fire TV Cube w Czarny piątek? Nie martw się, wysokiej jakości kij do przesyłania strumieniowego jest ponownie w sprzedaży na Amazon w USA i Wielkiej Brytanii przed sprzedażą Boxing Day.

W Stanach Zjednoczonych można obecnie kupić Amazon Fire TV Cube za 74.99 USD (było 119.99 USD). W rzeczywistości jest o 5 euro tańszy niż cena, którą widzieliśmy w listopadzie i nowy rekord. W tym samym czasie Amazon Fire TV Cube spadł do 59.99 euro w Wielkiej Brytanii (spadek ze 109.99 euro). To najniższa cena w całym Czarnym Piątku, więc jest to świetna okazja, aby ją kupić, jeśli przegapiłeś ją z powodu problemów z zapasami w zeszłym miesiącu.

Fire TV Cube to najszybsze urządzenie do przesyłania strumieniowego 4K firmy Amazon, które obsługuje również dźwięk Dolby Vision, HDR, HDR10 + i Dolby Atmos, aby zapewnić najlepsze wrażenia podczas oglądania. Masz dostęp do najlepszych aplikacji do przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Prime Video, Disney+, YouTube itp. Z wbudowaną Alexą możesz także sterować telewizorem za pomocą głosu i używać go jako inteligentnego głośnika do włączania świateł, sprawdzania pogody lub zadawania losowych pytań, które przychodzą ci do głowy.

Najlepsze oferty Amazon Fire już teraz

Więcej ofert Amazon Fire

Najlepsze oferty Amazon Fire TV już teraz

Są to najlepsze obecnie dostępne oferty, ale poniżej dodaliśmy jeszcze więcej ofert Fire TV Stick, jeśli szukasz innego podejścia do domowej technologii przesyłania strumieniowego Amazon. Możesz również znaleźć świetną ofertę na nowy pakiet z naszym przeglądem najlepszych ofert telewizyjnych lub na wyświetlaczu o wyższej jakości, dostępne są najtańsze oferty telewizorów OLED w miesiącu.