Możesz wybrać iPhone'a XR w szerokiej gamie żywych kolorów, aby pasował do szerszej gamy stylów niż srebrne i szare, czasem wyciszone, iPhone'y z poprzednich lat.

W sumie jest sześć kolorów, a mianowicie: czarny, biały, niebieski, żółty, koralowy i czerwony… zgodzicie się, przyzwoita ilość do wyboru. Te popularne kolory oznaczają, że Apple nie oferuje szerokiej gamy obudów do telefonów (chociaż doceniamy opcję Cień Tech21) i większość z nich jest przejrzysta.

Musisz jednak wybierać ostrożnie, ponieważ chociaż iPhone XR jest tańszy niż oferta iPhone’a 11, to nadal jest drogim telefonem i możesz utknąć z nim na co najmniej kilka lat, więc będziesz chciał mieć kolor, który chcesz. miłość.

Oczywiście iPhone 11 to najnowszy „niedrogi” smartfon Apple, a iPhone 11 ma wiele kolorów, więc jeśli chcesz mieć lśniący iPhone, masz wybór. Kolorystyka iPhone'a 11 jest w większości taka sama jak iPhone'a XR, ale nie ma niebieskiej opcji, ponieważ została zastąpiona liliową, a wszystkie opcje są nieco większe. ciasto.

Warto też mieć na uwadze, że mając iPhone’a 12 tuż za rogiem, XR może nie trafić do sprzedaży zbyt długo. Możesz poczekać i sprawdzić, czy oferta iPhone'a 12 ma nowe kolory pasujące do Twojego stylu lub czy cena iPhone'a 11 spadnie.

Stworzyliśmy ten przewodnik, aby pomóc Ci wybrać odpowiedni kolor iPhone'a XR dla Ciebie. Poniżej znajdują się zdjęcia iPhone’a XR we wszystkich dostępnych kolorach, wraz z dodatkowymi informacjami o odcieniach i linkami do ich zakupu w najlepszej cenie, jaką możemy znaleźć, bo jeśli wszystkie odcienie kosztują tyle samo w Apple, ceny czasami różnią się gdzie indziej.

Jeśli szukasz najtańszych ofert na iPhone XR, wymieniliśmy najtańsze sposoby na uzyskanie różnych kolorów z wyprzedzeniem, jeśli jest to bardziej prawdopodobne, że wpłynie to na Twoją opinię:

iPhone XR w kolorze białym

Crédito de la imagen: Apple

Źródło zdjęcia: Apple

Biały to jeden z dwóch najbardziej „zwykłych” odcieni, w jakich można umieścić iPhone’a XR – to podstawa Apple, a wiele telefonów ma opcje koloru białego. Będąc prostym, jest mniej prawdopodobne, że przyciągnie uwagę niż niektóre z poniższych odcieni, ale jest też mniej dzielący.

Aluminiowa rama też jest tutaj bardziej metalowa, ponieważ jest srebrzystobiała, która nie odbiega zbytnio od naturalnego koloru metalu.

Dzisiejsze najlepsze oferty Apple iPhone XR

Prosty telefon komórkowy - Apple iPhone ...

iPhone XR w kolorze czarnym

Crédito de la imagen: Apple

Źródło zdjęcia: Apple

To najbardziej „powszechny” odcień, jaki możesz znaleźć. iPhone XR w kolorze czarnym, podobnie jak biały, wygląda mniej krzykliwie niż niektóre odcienie, a także wygląda trochę bardziej jak iPhone XS (ponieważ ten telefon jest dostępny w podobnym kolorze gwiezdnej szarości). Czarny jest tutaj najmądrzejszym wyborem, jest nieco zaniżony, chociaż jest to również jeden z najpopularniejszych kolorów w smartfonach w ogóle.

Dzisiejsze najlepsze oferty Apple iPhone XR

Apple iPhone XR, 64 GB, czarny ...

iPhone XR w kolorze niebieskim

Crédito de la imagen: Apple

Źródło zdjęcia: Apple

Tym bardziej, jeśli chcesz się wyróżniać. Niebieski odcień jest wyraźny i jasny, w przeciwieństwie do typów kolorów, które znajdziesz w większości modeli iPhone'a. Ten kolor natychmiast wskazuje, że używasz iPhone'a XR, ponieważ żadne inne urządzenie Apple nie używa tego odcienia; czy to jest dobre czy złe, zależy od ciebie. Jest to kolor iPhone’a XR, którego Apple postanowił nie wprowadzać do iPhone’a 11, więc z pewnością jest wyjątkowy dla telefonu, chociaż być może myśleli, że nikt nie chce niebieskiego telefonu. .

Zobacz wszystkie ceny (znaleziono 151)

Połączenia:

  • do / z Kanady i Meksyku

Teksty:

Teksty krajowe i międzynarodowe do ponad 200 krajów na całym świecie

Dane:

Jeśli sieć jest przeciążona, użytkownicy mogą zauważyć wolne prędkości / mobilny hotspot 600 kb / s

Pokaż więcej ofert

Obsługiwane przez

Techradar

iPhone XR w kolorze żółtym

Crédito de la imagen: Apple

Źródło zdjęcia: Apple

Jeśli myślałeś, że niebieski jest jasny, jeszcze nic nie widziałeś. Żółty odcień jest najjaśniejszym kolorem w iPhonie XR i daleko mu do stonowanego złota, które można uzyskać w iPhonie XS.

Ten odcień zdecydowanie nie jest dla wszystkich, ale jeśli chcesz iPhone’a, który wyróżnia się wizualnie z tłumu (i może oślepić kilka osób w tym tłumie), to jest to.

Dzisiejsze najlepsze oferty Apple iPhone XR

Apple iPhone XR, 64 GB, żółty ...

iPhone XR w kolorze koralowym

Crédito de la imagen: Apple

Źródło zdjęcia: Apple

Koralowy odcień jest gdzieś pomiędzy czerwonym a różowym i jest prawdopodobnie najbardziej niezwykłym ze wszystkich kolorów iPhone'a XR, po prostu dlatego, że nie jest to odcień, w którym często coś widzisz.

Podobnie jak kolory niebieski i żółty, jest dość jasny i z pewnością przyciągnie uwagę, a być może ławice błazenków przechodzących w poszukiwaniu przekąski.

Dzisiejsze najlepsze oferty Apple iPhone XR

Apple iPhone XR, 64 GB, koralowy ...

iPhone XR w kolorze (PRODUCT) CZERWONY

Crédito de la imagen: Apple

Źródło zdjęcia: Apple

Czerwony barwnik lub (PRODUCT) RED, aby nadać mu właściwą nazwę, jest tak nazwany, ponieważ część każdego zakupu trafia do (RED), globalnego funduszu zajmującego się walką z HIV/AIDS.

Ten odcień nie jest tak jasny, jak można by się spodziewać, biorąc pod uwagę powyższe opcje w kolorze żółtym, koralowym i niebieskim, ale wciąż jest dość jasnoczerwony. To jeden z naszych najlepszych wyborów w tej chwili, prawdopodobnie najbardziej wyróżniający się przy zachowaniu wystroju sali konferencyjnej.

Dzisiejsze najlepsze oferty Apple iPhone XR

Prosta karta prepaid na telefon komórkowy - Apple ...