Po raz pierwszy w historii State of Origin wszystkie trzy mecze zostaną rozegrane w Queensland, co jest spowodowane trwającą blokadą Covid-19 w Greater Sydney. NSW Blues rozegrali do tej pory spektakularną passę, a teraz chcą wyczyścić konto na Gold Coast.

Gra 3 rozpoczyna się dziś wieczorem (środa, 14 lipca) o 8:10 AEST – oto jak możesz transmitować State of Origin na żywo, gdziekolwiek jesteś.

State of Origin Game 3: transmisja na żywo i godzina

Ostatnie starcie NSW vs Qld odbędzie się dziś wieczorem na Robina Stadium w Gold Coast w Australii, a mecz rozpocznie się o 8:10 AEST. Australijczycy mogą oglądać State of Origin Game 3 na żywo i bezpłatnie na Channel 9 lub przesyłać strumieniowo na 9Now. Opóźniona transmisja zostanie również wyemitowana w Fox Sports i Kayo(Otwiera się w nowej karcie). Szukasz za granicą? Wypróbuj Watch NRL(Otwiera się w nowej karcie).

Ten ostatni mecz po raz pierwszy przeniósł się do Newcastle po tym, jak liczba przypadków w Sydney wzrosła, ale przeniósł się ponownie do Queensland's Gold Coast 10 lipca, cztery dni przed meczem, kiedy rząd Nowej Walii na południu potwierdził, że nie wpuści widzów, jeśli to był grany. w Newcastle.

NSW pokonało Queensland w otwierającym serię z ogromną przewagą 50-6. W drugim meczu The Blues ponownie pokonali Maroons 2:26, co było szczególnie ciężką porażką na ich stadionie w Brisbane.

Chociaż The Blues wygrali już serię, gdyby udało im się to zrobić trzy razy z rzędu, byłby to pierwszy raz od 2000 roku. Dla Maroons ostatni rzut wolny miał miejsce w 2010 roku, u szczytu złotego zespołu wiek.

Jednak NSW będzie dziś wieczorem bez niektórych kluczowych graczy. Blues running back Nathan Cleary i piąty ósmy Jarome Luai są kontuzjowani; obie połowy, obie z Penrith Panthers, były kluczem do sukcesu The Blues w tym roku.

The Blues mogą mieć dziś kłopoty bez Cleary'ego i Luai, chociaż trener Brad Fittler wierzy w graczy, którzy zajęli ich miejsce. Dziś wieczorem Mitchell Moses z Parramatty zadebiutuje w Origin jako biegacz, a Jack Wighton z Canberry zagra jako pięć ósemek.

Queensland również nie było wolne od problemów przed meczem 3. Napastnik Maroons, Jai Arrow, został usunięty z dzisiejszego składu po złamaniu protokołów Covid-19 i wprowadzeniu „niezarejestrowanego gościa” do bańki bezpieczeństwa biologicznego zespołu.

Wiemy, że niezależnie od wyniku, NSW podniesie trofeum na koniec dzisiejszego wieczoru. Pytanie, czy będą w stanie to zrobić również po wygraniu meczu, czy Maroons odkupią się zwycięstwem na Gold Coast. Chcesz zobaczyć, jak to idzie? Oto jak oglądać State of Origin Game 3 na żywo, gdziekolwiek jesteś.

Jak oglądać grę State of Origin Game 3 w Australii

Wszystkie trzy gry State of Origin będą transmitowane na żywo i bezpłatnie na kanale 9 w Australii. Możesz obejrzeć grę 3 dziś wieczorem, w środę 14 lipca o 8:10 AEST. Możesz także przesyłać strumieniowo grę z platformy streamingowej Channel 9 9Now(Otwiera się w nowej karcie).

Zostanie również wyemitowany z opóźnieniem w serwisie streamingowym Fox Sports i Kayo (otwiera się w nowej karcie) po zakończeniu gry.

(*3*) Jak oglądać State of Origin Game 3 z zagranicy

Fani mieszkający poza Australią, Nową Zelandią lub Wyspami Pacyfiku mogą oglądać mecz online w serwisie Watch NRL (otwiera się w nowej karcie).

Watch NRL wymaga subskrypcji i oferuje trzy różne pakiety:

Tygodniowo: 17 USD / 13 € / 17 € / 20 AU €
Miesięcznie: 33 USD / 25 EUR / 33 EUR / 39 EUR
Roczna: 165 USD / 130 € / 155 € / 199 AU €

Jak Australijczycy transmitują grę State of Origin Game 3 na żywo z zagranicy

Jeśli jesteś Australijczykiem, który chce skorzystać z bezpłatnej transmisji Channel 9, ale obecnie przebywa za granicą, przekonasz się, że dostęp jest blokowany geograficznie. Nie jest to nie do pokonania, ponieważ możesz spróbować użyć VPN, aby ustawić adres IP swojego laptopa, telefonu lub urządzenia do przesyłania strumieniowego na adres w Australii i oglądać tak, jakbyś był w kraju.

Użyj VPN, aby transmitować oryginalny stan z dowolnego miejsca

1644785069 141 Jak oglądać Super Bowl 2022 online za darmo na żywo?

Udostępnij to