Joe Danger vuelve al movil gracias al sincero llamamiento de

Hello Games zremasterowało i ponownie wydało swoją grę wideo Joe Danger na iOS; decyzja podjęta na podstawie listu, który studio otrzymało od rodzica, proszącego o sprowadzenie z powrotem.

W wątku na Twitterze współzałożyciel Hello Games, Sean Murray, podzielił się listem, który otrzymali po tym, jak Apple zaktualizowało sklep iOS, powodując, że wiele gier, w tym Joe Danger, przestało działać.

Ojciec, którego imię jest ukrywane, wyjaśnił w swoim liście, że Joe Danger był ulubioną zabawą jego syna. Jego syn również ma autyzm, a Joe Danger pomógł mu nawiązać kontakty towarzyskie i skutecznie stał się mechanizmem radzenia sobie, pomagającym mu przetrwać stresujące sytuacje.

„Ten list złamał nam serca i sprawił, że chcieliśmy coś naprawić” – mówi Murray. „Jako twórcy gier bardzo łatwo jest nie docenić wpływu, jaki mogą mieć nawet najmniejsze gry. Zdumiewa mnie, że coś, o czym myślisz, może być pierwszą grą, w którą ktoś kiedykolwiek grał, wspaniałym momentem, a nawet być jego ulubioną rzeczą przez jakiś czas. .»

Obecnie oryginalne wersje Joe Danger i Joe Danger Infinity są ponownie dostępne w Apple App Store i można je kupić osobno lub razem w pakiecie. Jeśli nadal posiadasz oryginalne gry, zostaną one zaktualizowane za darmo.

Te remastery oferują lepszą grafikę i wyższą liczbę klatek na sekundę, a także obsługę gamepada.

Joe Danger jest dziś ponownie wydana na iOS 🥳 Zremasterowana z ulepszoną grafiką, wysoką liczbą klatek na sekundę, obsługą ProMotion i Gamepad Nadal jedna z najlepszych gier na iOS 😍 Wszystko dzięki otrzymanemu e-mailowi ​​od fanów… 🧵https://t.co/ iv0XJ8vHgU pic.twitter.com/uOYtKjWG2H 27 stycznia 2022

Zobacz więcej

Niebo Joe Mana

Hello Games jest najbardziej znane z tworzenia No Man's Sky, ale Joe Danger była pierwszą wydaną grą, a jej sukces pomógł studio przebić się do branży.

Oryginalny Joe Danger został wydany w 2010 roku na PlayStation 3 i ostatecznie doczekał się portów na iOS, Xbox 360, PC i PlayStation Vita.

W grze platformowej z przewijaniem bocznym z elementami wyścigowymi grasz jako Joe Danger, motocyklowy kaskader, który musi ukończyć różne poziomy podczas wykonywania trików.

Joe Danger Infinity to wyścigówka, która została wydana na iOS dopiero w 2014 roku. Oprócz motocykla Joe może również prowadzić inne pojazdy, takie jak samochód i czołg.


Udostępnij to