Źródło: Business View

Cena LUNC wzrosła o 1% w ciągu ostatnich 24 godzin, osiągając 0,00016802 €, ponieważ szerszy rynek kryptowalut odnotował 3% wzrost po kilku dniach negatywności. Jego obecna cena oznacza spadek o 2% w ciągu tygodnia, ale wzrost o 5% w ciągu ostatnich 14 dni.

Ostatnia akcja sur les prix de LUNC fait suite à une periode de relatywna turbulencja pour la communauté Terra Luna Classic, qui a débattu de divers change et mises à jour visant à développer son écoystème, qui énormément souffert après l'effondrement de Terra en May . Zakładając jednak, że zatwierdzone zmiany mogą pomóc w rozwoju i pozyskaniu nowych użytkowników, istnieje szansa, że ​​LUNC może osiągnąć znaczne zyski w niezbyt odległej przyszłości.

Czy nie jest za późno na zakup Terra Luna Classic? Eksperci od kryptowalut przedstawiają swoje prognozy LUNC

Wskaźniki LUNC nie przedstawiają w tej chwili całkowicie byczego obrazu, a jego wskaźnik względnej siły (fioletowy) spadł poniżej 50 w ostatnich godzinach, co sugeruje rosnącą presję sprzedaży. Podobnie, jego 30-dniowa średnia krocząca (czerwona) spadła poniżej 200-dniowej średniej kroczącej (niebieska) w ciągu ostatnich dwóch dni, co wskazuje na ujemne odwrócenie.