JBL ogłosił nową parę TWS o nazwie Wave 100, która została wprowadzona na rynek w Indiach w ramach oferty budżetowej firmy. Ta nowa para prawdziwie bezprzewodowych słuchawek jest wyposażona w futerał topless, który jest nowością w tym segmencie.

JBL Wave 100 to hołd dla 75. rocznicy JBL według firmy. Został zaprojektowany jako przyjazny dla użytkownika TW do codziennego użytku, co w zasadzie oznacza, że ​​nie jest przeznaczony dla audiofilów.

JBL Wave 100 Indie Cena i dostępność

JBL Wave 100 kosztuje 3,499 i trafi do sprzedaży w Indiach od 21 sierpnia w południe na Flipkart. Jest to cena początkowa, a pierwotna cena urządzenia to 3.999 Rs. Będzie dostępny w 3 kolorach, w tym czarnym, białym i niebieskim.

JBL Wave 100: specyfikacja i funkcje

JBL Wave 100 jest wyposażony w dwa korektory, które zapewniają dźwięk JBL Pro., dając użytkownikom elastyczność w wyborze trybu dźwięku. Posiada funkcję podwójnego połączenia, która umożliwia korzystanie z jednej lub obu słuchawek.

Jedną z najbardziej unikalnych cech JBL Wave 100 jest gładka, łatwo dostępna konstrukcja topless., co w zasadzie oznacza, że ​​etui nie posiada pokrowca do zakrycia słuchawek. Chociaż działa to w sposób ułatwiający dostęp do słuchawek, wiąże się to również z ryzykiem ich wypadnięcia pomimo silnych magnesów w środku. A ponieważ w Indiach panuje kurz, słuchawki mogą się częściej brudzić. Chociaż JBL twierdzi, że ten nowy projekt pomaga użytkownikom lepiej konserwować i czyścić urządzenie.

TWS ma również podwójny korektor czyli w zasadzie 2 tryby dźwięku, z których użytkownicy mogą wybierać. Urządzenie wykorzystuje do łączności Bluetooth 5.0 i Dual Connect. Pod względem baterii ma jednostkę 46 mAh, która może zapewnić do 5 godzin pracy na baterii w słuchawkach i 15 godzin na wszelki wypadek.. JBL twierdzi, że TWS można w pełni naładować od zera w 2 godziny. JBL Wave 100 jest również kompatybilny z asystentami głosowymi.

JBL Wave 100 jest wyposażony w parę 8-milimetrowych sterowników audio, które mają pasmo przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz i czułość 1 kHz/1 mW (dB) 105.5 dBSPL @ 1 kHz. Każda z wkładek dousznych waży 5,1g, a całość waży 46,3g.

Udostępnij to