Program telewizyjny Survivor jest uosobieniem oporu. Grupa kandydatów pozostających razem przez ponad miesiąc jest zmuszona żyć samotnie, stawiać czoła trudnym wyzwaniom ze strony zespołu i starać się unikać eksmisji do wygraj milion dolarów i zostań „Jedynym Ocalonym”. Równie imponująca jest długowieczność serialu. Prowadzony przez Jeffa Pabsta od momentu powstania w 2000 roku, pozostaje jednym z najpopularniejszych programów telewizyjnych w telewizji. Bez względu na to, gdzie na świecie jesteś, pomożemy Ci, abyś mógł to zobaczyć.

Oglądaj Survivor online: Kiedy i gdzie?

Chcesz się dobrze bawić na Fidżi? Survivor: Winners at War nadawane są w każdą środę wieczorem na antenie CBS o 8:7 ET/PT i XNUMX:XNUMX CT. Odcinki są również dostępne dla oglądaj na żywo w CBS All Access i na żądanie, gdy tylko będą dostępne.

Producenci dramatycznie podnieśli stawkę w Survivor: Winners at War. Nazwany „największą bitwą w historii Survivor”, zrzesza dwudziestu byłych zwycięzców, najlepszych z najlepszych, aby rywalizować o bezprecedensową pulę nagród w wysokości 2 milionów USD. Wśród nich „Boston Rob” Mariano, Parvati Shallow i jedyna podwójna zwycięzca w historii serialu, Sandra Díaz-Twine.

Powrót Edge of Extinction, który przynosi jeszcze więcej ciepła na wyspie Fidżi, koło ratunkowe dla wcześniej wybranych kandydatów, podczas gdy ci pierwsi wprowadzili żetony ognia, które pozwalają ludziom kupować luksus, żywność i benefity. Spodziewaj się dramatu, podstępności, więcej zwrotów akcji niż zwykli podejrzani.

Aby nie przegapić prób i udręk tego epickiego 40. sezonu, czytaj dalej.. Szczegółowo opisujemy, jak oglądaj Survivor: Winners at War online z dowolnego miejsca i co zrobić, jeśli utknąłeś z dala od domu.

Oglądaj Survivor: Winners at War online z dowolnego kraju

Geobloki, które sprawiają, że czujesz się jak wyrzutek na krawędzi wymarcia? Jeśli jesteś poza domem w interesach lub na dłuższych wakacjach, gdy dostępne są ostatnie odcinki, nie rozpaczaj. Nadal możesz cieszyć się najnowszymi historiami Survivor.

Lub załóżmy, że znajdujesz się w obszarze, w którym ta zawartość nie została udostępniona. Korzystanie z VPN pozwoli Ci streamować Survivor: Winners at War bez względu na to, gdzie oglądasz. To podstawowe oprogramowanie może zmienić Twój adres IP, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do każdego odcinka na żywo lub na żądanie, gdy odcinki stają się dostępne, tak jakbyś był w domu.

Istnieją setki VPN, które możesz kupić online, ale zalecamy ExpressVPN. Jest szybki, bezpieczny i łatwy w instalacji. Jest kompatybilny z wieloma urządzeniami, w tym Apple TV, Amazon Fire TV Stick, Xbox, PlayStation oraz iOS i Android.

Dzięki elastycznej 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy ExpressVPN jest szczególnie atrakcyjny. Ale jeszcze lepiej, jeśli kupisz abonament roczny, otrzymasz 49% rabatu i dodatkowe 3 miesiące GRATIS – świetna okazja na niezbędny zestaw.

Po zainstalowaniu po prostu wyszukaj lokalizację swojego kraju pochodzenia lub wybierz ją z predefiniowanej listy, a następnie kliknij Połącz. Następnie możesz oglądać Survivor online i streamować zwycięzców w wojnie z dowolnego miejsca, dzięki czemu możesz oglądać, jak Jeff Pabst wznosi toast za zawody, ale nie dosłownie, podczas Rady Plemiennej.

Jak oglądać Survivor: Winners at War Online w Stanach Zjednoczonych?

Jeśli masz telewizję kablową, Survivor nadawany jest co tydzień w CBS o 8:7 ET/PT i XNUMX:XNUMX CT, a następnie można go przesyłać strumieniowo w CBS All Access w Stanach Zjednoczonych.. To nic nie kosztuje, jeśli masz kabel, po prostu wprowadź dane dostawcy, aby zobaczyć. W przeciwnym razie kosztuje 5.99 EUR miesięcznie za ograniczony plan reklamowy i 9.99 EUR za przesyłanie strumieniowe bez reklam.

Alternatywnie, istnieje wiele usług transmisji strumieniowej telewizji kablowej, które zaspokoją Twoje potrzeby związane z oglądaniem. Każdy z nich jest objęty bezpłatną wersją próbną, zwykle 7 dni:

  • FuboTV:  55 euro miesięcznie za około 90 kanałów, w tym stacje lokalne, takie jak CBS.
  • Hulu + telewizja na żywo: Podstawowy pakiet z ponad 65 kanałami i treścią na żądanie za 54.99 EUR miesięcznie. Dostępnych jest wiele dodatkowych modułów.
  • AT&T teraz: Z ich wielu planów najtańszy jest 65 euro miesięcznie dla ponad 40 kanałów, w tym HBO.
  • YouTube TV: 44.99 € za ponad 70 kanałów.
  • Amazon Prime Wideo: Musisz zarejestrować się w Prime za 12.99 € miesięcznie i uwzględnić CBS All Access, co stanowi dodatkowe 5.99 € miesięcznie. Oba pochodzą z bezpłatnymi wersjami próbnymi.

Jak oglądać Survivor: Winners at War Online w Kanadzie?

Jeśli mieszkasz w Kanadzie i masz telewizję kablową, Global TV emituje nowe odcinki Survivor tego samego dnia io tej samej godzinie co w Stanach Zjednoczonych.

Możesz również uzyskać bezpłatny dostęp do usługi przesyłania strumieniowego online firmy Global, wprowadzając dane dostawcy usług telewizyjnych. Pełne odcinki kanału są również dostępne bezpłatnie na urządzeniach do strumieniowania Roku przez pierwsze siedem dni po ich emisji.

Jak oglądać Survivor: Winners at War Online w Australii (ZA DARMO)

Australijczycy mogą podziękować 9Now za udostępnienie im najnowszych programów komediowych, rozrywkowych i reality — WSZYSTKO ZA DARMO! Jeśli nie masz kabla, możesz oglądać programy na żywo i treści na żądanie na kanale za pośrednictwem usługi przesyłania strumieniowego online 9Now. Po prostu utwórz konto Nine i zaloguj się, aby oglądać Survivor online.

Oczywiście, jeśli jesteś daleko, musisz połączyć się z usługą VPN, taką jak ExpressVPN, aby oglądać Winners at War z dowolnego miejsca.

Jak oglądać Survivor: Winners at War Online w Wielkiej Brytanii

Niestety, brytyjscy fani nie są zapraszani na imprezę. Obecnie nie ma bezpośredniego sposobu na oglądanie programów CBS na żywo lub na żądanie.

Jedynym sposobem, jaki możemy sobie wyobrazić, jest skorzystanie z VPN, jak wspomniano powyżej, i oglądanie usługi takiej jak CBS All Access (chociaż może to wymagać posiadania amerykańskiej karty kredytowej, aby zakończyć proces) lub 9Now.

 

ExpressVPN: #1 najlepszy VPN

Ruch torrent i P2P