Jak oglądać Quest for the Stanley Cup online: transmituj każdy odcinek w ESPN +

Jak oglądać Quest for the Stanley Cup online: transmituj każdy odcinek w ESPN +
Wracając po więcej materiałów zza kulis, Quest for the Stanley Cup wraca do ESPN i ESPN+ z nowym sześcioodcinkowym serialem, który jak zwykle idealnie pasuje do biznesowej strony NHL Playoffs. Teraz, w piątym sezonie, ten najnowszy odcinek wydaje się być najbardziej intrygujący, odciągając kurtynę na kampanię 2020 zakłóconą przez Covid-19. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak oglądać Quest for the Stanley Cup online i przesyłać strumieniowo każdy odcinek, bez względu na to, gdzie jesteś na świecie. Stanley Cup Checklist Quest Nowy sześcioczęściowy serial dokumentalny o hokeju na lodzie rozpocznie się w środę, 2 września w serwisie streamingowym ESPN+ w Stanach Zjednoczonych. Nowe odcinki będą emitowane w każdą środę, aż do 7 października. Wypróbuj ESPN+ już dziś od 5.99 € miesięcznie. Skupiając się na pozostałych ośmiu drużynach z play-offów Pucharu Stanleya (Boston Bruins, Colorado Avalanche, Dallas Stars, New York Islanders, Philadelphia Flyers, Tampa Bay Lightning, Vancouver Canucks i Vegas Golden Knights), uznana seria będzie kroniką ligi w tym roku. Playoffy poddane kwarantannie w Toronto i Edmonton. Obrazy wiszące na ścianie przypominają sportową wersję Big Brother i przeniosą widzów do baniek bezpiecznej strefy w Kanadzie, gdzie liga wznowiła rozgrywki w czasie pandemii koronawirusa. Niezbędny element oglądania dla każdego szanującego się fana hokeja na lodzie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak dziś przesyłać strumieniowo Quest for the Stanley Cup.

Jak oglądać Quest for the Stanley Cup w USA?

<p class="vanilla-image-block"> Jak wspomniano powyżej, usługa przesyłania strumieniowego ESPN + upuszcza nowe odcinki Quest na piąty sezon Pucharu Stanleya co tydzień, począwszy od środy, 2 września. ESPN + kosztuje zaledwie 5.99 USD miesięcznie i umożliwia oglądanie online, a także za pośrednictwem aplikacji mobilnej i aplikacji do przesyłania strumieniowego telewizji na Apple TV, Amazon Fire TV, Roku, PS4 i Xbox. Jednak lepszą wartością jest pakiet obejmujący ESPN +, Hulu i Disney Plus, a wszystko to za niską cenę zaledwie 12,99 USD miesięcznie. Oprócz akcji dokumentalnej w ESPN+ będziesz mieć dostęp do imponującego katalogu Disney Plus, w tym filmów Marvela, każdego odcinka The Simpsons, pełnego kanonu Gwiezdnych Wojen, filmów Pixara i nie tylko, a także wszystkich wspaniałych programów i filmy oferowane przez Hulu.
Zobacz ofertę

Co jeszcze obejmuje subskrypcja ESPN +?

W rzeczywistości subskrypcja ESPN+ otwiera dostęp do ponad 20 ekskluzywnych transmisji na żywo i powtórek z UFC Fight Nights, wielu filmów dokumentalnych, takich jak nagrodzony Oscarem OJ: Made in America, oraz akcji na żądanie od wielkich. Historyczne mecze - pomyśl o finałach Wimbledonu, Super Bowl, walkach o tytuł bokserski i nie tylko. O tak, a kiedy sport na żywo w końcu powróci, ESPN + udostępnia również mnóstwo relacji, w tym piłkę nożną, hokej, baseball… lista jest długa.