Amazon Prime Video po raz pierwszy pojawił się na scenie Premier League rok temu i, w dużej mierze dzięki Covidowi, jest teraz ostoją brytyjskiej piłki nożnej. W grudniu zachował wyłączne prawa do pokazywania dwóch pełnych rund meczów Premier League.

Dzięki wielu ekscytującym meczom pomiędzy ofertami Amazon, w tym Liverpool vs Spurs, Everton vs Man City i niektórymi soczystymi lokalnymi derbami, żaden fan piłki nożnej nie będzie chciał przegapić. Następny, pokażemy Ci, jak dołączyć do akcji i oglądać futbol Premier League na Amazon Prime, w niektórych przypadkach za darmo.

Najlepsze oferty dnia na Amazon Prime

[bestseller Amazona=»Amazon Prime»]

Dlaczego mogę teraz oglądać Premier League na Amazon Prime?

Usługa strumieniowego przesyłania wideo, która stała się detalistą, wygrała wojnę przetargową o jeden z pakietów strumieniowych Premier League w czerwcu 2018 r., Z prawami do 2022 r.

Chociaż wartość umowy nie została ujawniona, trzyletnia umowa, która obejmuje 20 meczów w sezonie, podobno kosztowała Amazon 90 milionów euro.

Od tego czasu do Amazonowi pozwolono również pokazywać dodatkowe gry w wyniku gier wepchniętych za zamknięte drzwi w wyniku pandemii Covid-19.

Kiedy Premier League będzie na Amazon Prime?

Jak mówimy, Amazon ma teraz zestaw akcesoriów do przesyłania strumieniowego, sytuacja, która prawdopodobnie będzie trwać nadal, gdy fani nie będą mogli wejść na tereny Premier League w całym kraju.

Pierwszym pełnym tygodniem meczowym, który będzie transmitowany wyłącznie na Amazon, będą mecze w środku tygodnia, które będą rozgrywane od wtorku 15 grudnia do czwartku 17 grudnia. Chelsea i derby Londynu, takie jak Crystal Tour West Ham Palace.

Następna runda gier dostępnych na żywo w Amazon Prime odbędzie się podczas „Chrimbo limbo” od poniedziałku 28 grudnia do środy 30 grudnia.. Everton vs Man City, Chelsea vs Aston Villa i Man United vs Wolves to najbardziej atrakcyjne mecze. .

W przeciwieństwie do tradycyjnej telewizji starej szkoły, Amazon Prime nie ogranicza się do pojedynczych kanałów i oferuje nieograniczoną listę oddzielnych transmisji na żywo dla każdej gry. Gdy wiele meczów jest aktywowanych w tym samym czasie, będziesz mógł przełączać się między transmisjami na żywo każdego meczu z menu.

W dalszej części tej strony znajduje się pełna lista urządzeń.

Jak zarejestrować się w Amazon Prime?

Aby zobaczyć całą tę świąteczną dobroć piłki nożnej, musisz być subskrybentem Amazon Prime. Możesz zarejestrować się tutaj: roczna subskrypcja kosztuje 79 € rocznie lub 7.99 € miesięcznie.

Amazon Prime

(Zdjęcie: Amazon)

Jak oglądać Premier League na Amazon Prime?

Jedną z zalet Amazon Prime jest szeroka gama opcji dostępu do usługi: Amazon oferuje aplikacje na wszystkich typach urządzeń inteligentnych.

Jeśli masz telewizor, odtwarzacz Blu-ray lub inny odtwarzacz multimedialny z ostatnich dwóch lat, prawdopodobnie masz wstępnie zainstalowaną aplikację Amazon Prime Video lub jest ona dostępna w sklepie z aplikacjami. Istnieją również niestandardowe aplikacje na Androida i iOS. I choć o tej porze w zeszłym roku potępiliśmy brak aplikacji dla systemu Windows 10, teraz została ona dodana dla tych, którzy chcą zajrzeć na swoje komputery.

Czy mogę bezpłatnie transmitować Premier League na żywo?

Boże Narodzenie nadejdzie wcześnie, jeśli jesteś oszczędnym fanem sportu i jesteś nowy w Amazon Prime. To dlatego, że Amazon oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny dla tych, którzy po raz pierwszy zarejestrują się w usłudze.

Oznacza to, że możesz zarejestrować się na początku miesiąca i oglądać wszystkie gry serwisu w okresie świątecznym za darmo!

Najlepsze oferty dnia na Amazon Prime

[bestseller amazon=»Pierwszy film»]

Co jeszcze otrzymam dzięki Amazon Prime?

Dostęp do usługi przesyłania strumieniowego wideo Amazon nie jest jedyną korzyścią z bycia członkiem Prime.

Główną korzyścią jest nieograniczona jednodniowa (aw niektórych regionach, tego samego dnia) dostawa milionów kwalifikujących się produktów ze sklepu internetowego Amazon.

Masz również dostęp do ekskluzywnych ofert Amazon (zwłaszcza w okolicach Amazon Prime Day), nieograniczone miejsce na zdjęcia na Amazon Cloud Drive z Prime Photos, a także wyłączny dostęp do Prime Music do strumieniowego przesyłania lub pobierania utworów i piosenek. albumy.

A to tylko wierzchołek góry lodowej wielkości Amazonki – tutaj możesz sprawdzić pełną listę korzyści.

Czy mogę obejrzeć film Amazon Prime z zagranicy?

Krótko mówiąc… nie. Podobnie jak Netflix, iPlayer, Disney Plus i prawie każda inna usługa przesyłania strumieniowego telewizji, możesz oczekiwać, że blokada geograficzna ograniczy przyjemność z oglądania, co oznacza, że ​​nie możesz oglądać swojego zwykłego katalogu programów i transmisji za granicą.

Następnie Jeśli nie jesteś w Wielkiej Brytanii, ale nadal chcesz oglądać piłkę nożną na swoim koncie Prime, najlepszą opcją jest pobranie i zainstalowanie VPN, a następnie połączenie z adresem IP w Wielkiej Brytanii.

HPrzetestowaliśmy wszystkie główne usługi VPN i oceniliśmy ExpressVPN jako najlepsze. Jest kompatybilny z wieloma urządzeniami (na przykład Amazon Fire TV Stick, Apple TV, Xbox i PS4) oraz usługami przesyłania strumieniowego, jest jednym z najszybszych i najbezpieczniejszych, a nawet ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz go przetestować skutecznie przed zakupem. To powiedziawszy, roczny plan oferuje obecnie 49% zniżki i dodatkowe trzy miesiące za darmo, co jest znacznie lepsze.

Jedną z rzeczy, które najbardziej kochamy w ExpressVPN, jest pomocna obsługa klienta 24/7. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z połączeniem, będą gotowi Ci pomóc.

  • Zarejestruj się teraz bez ryzyka w ExpressVPN

Jakie urządzenia pokaże Amazon Prime?

Urządzenia kompatybilne z Amazon Prime

(Zdjęcie: Amazon)