Z największymi superbohaterami w kanonie DC Comics, crossoverami Arrowverse są teraz ważnymi wydarzeniami w kalendarzu każdego fana telewizji i jesteśmy tutaj, aby powiedzieć Ci, jak oglądać Crisis on Infinite Earths w tym roku.

Kryzys na Nieskończonej Ziemi Lista kontrolna

Kryzys na Nieskończonych Ziemiach w szóstym dorocznym crossoverze Arrowverse, po Elseworlds w 2019 roku pięcioodcinkowy specjalny crossover Supergirl, Batwoman, Flash, Arrow i DC's Legends of Tomorrow. Wszystkie odcinki są obecnie dostępne w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii lub wkrótce będą dostępne.

Zawiera kilka najlepszych pokazów superbohaterów, Kryzys na Nieskończonych Ziemiach obejmuje pięć odcinków, pierwsza z Supergirl, druga z Batwoman, trzecia z The Flash, czwarta z Arrow i ostatnia z DC's Legends of Tomorrow.

Nie chcemy niczego dla ciebie zrujnować, ale można śmiało powiedzieć, że superbohaterowie są naprawdę przeciwni w tym roku, ponieważ Anti-Monitor stara się zniszczyć cały multiwers.

Niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym fanem DC Comics, czy po prostu szukasz łatwego sposobu na przyłączenie się do nowego serialu, oto jak oglądać Crisis on Infinite Earths online i streamować crossover we właściwej kolejności, w tym wszystkie opcje wyświetlania. Całkowicie za darmo.

Jak oglądać Crisis on Infinite Earths spoza swojego kraju

Jeśli próbujesz uzyskaj dostęp do treści przesyłanych strumieniowo z telewizji The CW lub NOW TV z zagranicy, możesz nie być w stanie tego zrobić z powodu ograniczeń związanych z blokowaniem geograficznym. Ale jest proste, całkowicie legalne rozwiązanie. Pobranie jednej z najlepszych sieci VPN pozwoli Ci oglądać Crisis on Infinite Earths w kolejności z dowolnego miejsca.

To proste oprogramowanie zmienia Twój adres IP, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do odcinków na żywo lub na żądanie, tak jak w domu, dzięki czemu streaming CW i NOW TV za darmo to realna opcja z dowolnego miejsca na świecie.

Chociaż istnieją setki VPN do wyboru, nadal polecamy ExpressVPN. Oprócz tego, że jest szybki, prosty i łatwy w instalacji, jest również kompatybilny z wieloma urządzeniami: Amazon Fire TV Stick, Apple TV, Xbox, PlayStation, iOS i Android, żeby wymienić tylko kilka z najważniejszych.

Dodatkowo, 30-dniowa elastyczna gwarancja zwrotu pieniędzy ExpressVPN jest trudna do polemiki. Co więcej, możesz kupić abonament roczny z 49% rabatem i dodatkowe 3 miesiące ZA DARMO - świetna okazja na niezbędne oprogramowanie.

Po zainstalowaniu wybierz lokalizację swojego kraju i po prostu kliknij połącz. Następnie możesz łatwo oglądać Crisis on Infinite Earths online i skorzystaj z wielu bezpłatnych opcji przeglądania przedstawionych poniżej.

Oglądaj Kryzys na Nieskończonych Ziemiach: Część 1 – Supergirl

Kryzys na Nieskończonych Ziemiach zaczyna się od Supergirl, sezonu 5, odcinka 9, podczas gdy Monitor i Harbinger gromadzą największych superbohaterów na świecie, aby zmierzyć się z Anty-Monitorem.

Oglądaj Kryzys na Nieskończonych Ziemiach: Część 2 – Batwoman

Kryzys na Nieskończonych Ziemiach Część 2 jest w Batwoman Sezon 1, Odcinek 9. Ale to skomplikowane, szczególnie dla ludzi w Wielkiej Brytanii. Faktycznie, Batwoman właśnie rozpoczęła nadawanie na E4 w Wielkiej Brytanii i odcinek 9 nie powinien ukazać się przed majem, co zaburza porządek działania dyktowany przez Sky. W USA jest to łatwiejsze, ale w momencie pisania tego tekstu było nadal dostępne do bezpłatnego przesyłania strumieniowego za pośrednictwem strony internetowej The CW.

Obejrzyj Kryzys na nieskończonych ziemiach: część 3 – Flash

Następnie chcesz zobaczyć część 3 Crisis on Infinite Earths, jest ona dostępna w The Flash Sezon 6, Odcinek 9. W Wielkiej Brytanii jest to łatwe, ale przestał nadawać za darmo w Stanach Zjednoczonych na stronie The CW. Oznacza to, że będziesz musiał go kupić, chyba że przebywasz w Stanach Zjednoczonych z zagranicy, w takim przypadku Korzystanie z VPN pozwoli Ci podróżować do miejsc takich jak Wielka Brytania, gdzie mogą być dostępne inne opcje przesyłania strumieniowego.

Obejrzyj Kryzys na Nieskończonych Ziemiach: Część 4 – Strzałka

Kontyntynuj oglądanie Crisis on Infinite Earths w kolejności, tym razem w Arrow Season 8, Episode 8, to właściwie można oglądać bezpłatnie w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Obejrzyj Kryzys na nieskończonych ziemiach: część 5 – Legendy jutra

Aby zacząć wszystko w dobrym stylu, DC Legends of Tomorrow Sezon 5 rozpoczyna się ostatnim odcinkiem Crisis on Infinite Earths, więc chcesz, aby odcinek 5 sezonu 1 Legends of Tomorrow zakończył oglądanie tegorocznego crossovera Arrowverse we właściwej kolejności.

Po raz pierwszy zostanie wyemitowany w Wielkiej Brytanii w czwartek 2 kwietnia na Sky One o 20:00., po czym wyląduje w bardziej przystępnym cenowo bliźniaku sieci, NOW TV. W Stanach Zjednoczonych trzeba będzie za to zapłacić.

Wszystko: najlepsza sieć VPN nr 1

Ruch torrent i P2P

 

Udostępnij to