Jak oglądać Eurowizję 2019: transmituj na żywo konkurs piosenki z dowolnego miejsca

Jak oglądać Eurowizję 2019: transmituj na żywo konkurs piosenki z dowolnego miejsca
Konkurs Piosenki Eurowizji powraca w 2019 roku w 64. edycji tego wspaniałego konkursu. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w Tel Awiwie Convention Center w Izraelu, po zwycięstwie tego kraju w 2018 roku piosenką Netty „Toy”. Głosy zaczną się tak naprawdę w dwóch półfinałach rozpoczynających się 14 i 16 maja przed finałem 18 maja. Mamy tutaj wszystkie informacje dotyczące informacji na żywo o Eurowizji.

Konkurs Piosenki Eurowizji – najważniejsze daty i godziny Półfinały Konkursu Piosenki Eurowizji rozpoczynają się 14 maja w Tel Awiwie w Izraelu. Półfinał 1 odbędzie się we wtorek, 14 maja o godzinie 10:8 czasu lokalnego (12:3 czasu paryskiego, 2:16, 10:80 czasu wschodniego). Półfinał 3 odbędzie się w czwartek 18 maja o godzinie 22:00 czasu lokalnego (20 m BST, południe, 00:12 ET). Wielki finał rozpocznie się w sobotę, 00 maja o godzinie 15:00 czasu lokalnego (17:18 czasu paryskiego, 26:21, 20:2019 czasu wschodniego). W sumie w pierwszym półfinale wystąpi XNUMX zespołów, w tym XNUMX zaśpiewa w drugim półfinale. Pierwsza dziesiątka z każdego kraju dołączy do kraju-gospodarza, Izraela, a także do „Wielkiej Piątki” z Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Niemiec i Hiszpanii. Na wydarzenie finałowe składające się z XNUMX aktów. Bułgaria rzuciła w tym roku szkołę ze względów finansowych (Eurowizja nie jest tania), nie ma też Ukrainy. Ich piosenkarz Maruv wyjaśnił: „Jestem muzykiem bardziej niż narzędziem sceny politycznej”. Brytyjski piosenkarz Michael Rice (XNUMX l.) został wybrany po występie w programie selekcyjnym BBC You Decide. Zaśpiewa piosenkę „Bigger Than US”, której autorami są Laurell Barker, Anna-Khara Folin, Jonasa Thandera i Johna Lundvika. Gdy wszyscy już zagrają, Madonna jest gotowa do wyjścia na scenę i wykonania ostatniego występu. Zwycięzcy zostaną wybrani na podstawie głosów widzów. Jeśli chcesz wziąć udział, możesz oddać do XNUMX głosów na piosenkę. Jeśli chcesz wziąć udział, musisz dać z siebie wszystko. Dlatego koniecznie obejrzyjcie wydarzenie, a my dokładnie wyjaśnimy, w jaki sposób można śledzić Konkurs Piosenki Eurowizji XNUMX na żywo w dowolnym miejscu na świecie. W tym roku półfinały, a także wielki finał będzie można oglądać na kanale YouTube Eurowizji. Oznacza to łatwy dostęp za pośrednictwem dowolnego urządzenia, z którego możesz korzystać w YouTube. Zła strona? Będzie ci brakować komentarza. Może to być zaletą, jeśli organizujesz imprezę Eurowizji i naprawdę lubisz być w centrum uwagi.

Jak korzystać z transmisji Eurowizji 2019 w Wielkiej Brytanii:

Stara, dobra ciocia Beeb będzie transmitować w całości Konkurs Piosenki Eurowizji. Oznacza to, że główny finał będziesz mógł oglądać na swoim telewizorze w BBC 1 od 8:4, ale możesz także obejrzeć go online za pośrednictwem iPlayera z Grahamem Nortonem w roli głównego gospodarza. Aby dotrzeć do półfinału, musisz udać się do BBCXNUMX, gdzie Scott Mills i Rylan Clark-Neal będą komentować. Możesz także skorzystać ze strony TVPlayer.com lub, jeśli wolisz zostawić komentarz, z oficjalnego kanału YouTube Eurowizji, aby uzyskać dostęp do treści z dowolnego urządzenia. Możesz oglądać finał Eurowizji z dowolnego miejsca na świecie, korzystając z tego i VPN. Oto jak to zrobić.

Transmisja na żywo Eurowizji 2019 za darmo w dowolnym miejscu na świecie:

1. Pobierz i zainstaluj VPN
Jeśli nie możesz łatwo uzyskać dostępu do Konkursu Piosenki Eurowizji 2019 online, gdziekolwiek jesteś, najlepszym sposobem na obejrzenie go za darmo jest pobranie i zainstalowanie VPN. Przetestowaliśmy wszystkie główne usługi VPN i uznaliśmy ExpressVPN za najlepsze. Jest kompatybilny ze wszystkimi Twoimi urządzeniami, obsługuje większość usług przesyłania strumieniowego i jest jednym z najszybszych. Możesz nawet zainstalować go na urządzeniach takich jak Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox i PlayStation. Tak więc, jeśli chodzi o zakupy w jednym miejscu, nie możesz się pomylić z Express, ale są też inne fantastyczne opcje VPN: 3 najlepsze VPN do transmisji wydarzeń sportowych online.
1. ExpressVPN — najlepsza wszechstronna sieć VPN do przesyłania strumieniowego, dostępna w 30-dniowej wersji próbnej
2. NordVPN – technologia SmartPlay sprawia, że ​​NordVPN to doskonały wybór do przesyłania strumieniowego
3. VyprVPN – Niesamowite prędkości sprawiają, że VyprVPN jest doskonałym wyborem dla wideo 4K 2. Zaloguj się do odpowiedniej lokalizacji serwera
Po prostu otwórz aplikację VPN, kliknij „Wybierz lokalizację” i wybierz odpowiednią lokalizację, jest to bardzo łatwe. Wybierz Wielką Brytanię, jeśli chcesz transmitować transmisję z Eurowizji. 3. Przejdź do witryny TVPlayer.com
To świetna usługa, a przede wszystkim darmowy i legalny sposób na transmisję na żywo wszystkich atrakcji Eurowizji, jakie możesz obejrzeć z Izraela. Nie ma znaczenia, gdzie teraz jesteś. TVPlayer.com daje Ci dostęp do znacznie większej liczby kanałów bez konieczności rejestracji adresu e-mail.

Jak żyć za darmo na Eurowizji 2019 w Australii:

Ponieważ australijska stacja SBS emituje cały finał, oglądanie na dużym ekranie powinno być łatwe. Oznacza to również, że możesz bawić się online, korzystając z usługi SBS On Demand działającej na wielu urządzeniach, co jest świetne, jeśli jesteś w podróży. Pamiętaj tylko, aby ustawić alarm, jeśli chcesz zobaczyć wszystkich śpiewaków na żywo, ponieważ program zaczyna się o 5 rano. Dowiedz się więcej z naszego kompletnego przewodnika po transmisjach Eurowizji na żywo w Australii.

Jak przeżyć transmisję Eurowizji 2019 – transmisja w USA:

Konkurs Piosenki Eurowizji nie zostanie w tym roku wydany przez Logo. Oznacza to, że będziesz musiał obejrzeć go na YouTube lub skorzystać z oficjalnego strumienia BBC i VPN.

Jak oglądać Eurowizję 2019 za darmo w Kanadzie:

W tym roku OMNI Television będzie transmitować wydarzenie Eurowizji 2019 do Kanady. Jeśli jednak jesteś poza Kanadą, ale nadal jesteś zainteresowany, przewiń w górę, aby zobaczyć, jak skorzystać z konkursu z VPN. Oznacza to, że możesz oglądać wszystko za darmo na tablecie lub telefonie.

Jak oglądać tegoroczną Eurowizję 2019 z Nowej Zelandii:

UKTV, stały nadawca Eurowizji w Nowej Zelandii, nie będzie w tym roku transmitować wydarzenia. Ale nie musisz być w domu w Nowej Zelandii, aby się tym cieszyć. Zawsze możesz oglądać całą akcję online, korzystając z VPN. Dowiedz się, jakie to proste, na górze strony, korzystając z naszego podręcznego przewodnika.