IOS 13.2.2 stracił życie na Twoim iPhonie i iPadzie

IOS 13.2.2 stracił życie na Twoim iPhonie i iPadzie

Sprawdź numery seryjne pod kątem problemów z kontrolą jakości papieru, a także systemu operacyjnego i sprzętu. Następujące problemy w iOS 13 i zarządzaniu zasobami, działania i rozwiązania w celu rozwiązania skargi 13.2.2, gdy problem został rozwiązany poprzez nagranie: Niszczenie nagrania na dysku.

Błąd nie jest nowy: po raz pierwszy doceniono go w iOS 13.1.2 i należy go usunąć w zaktualizowanym rejestrze. Zobacz wersje dla iOS 13.2.2: zobacz mi informacje, informacje o wydajności, stanie i warunkach pracy, a także zasady dotyczące baterii do iPada Pro.

Rzeczywistość jest taka, że ​​wszystko jest w porządku, na tym polega doświadczenie i problem, ale można to zobaczyć także na Twitterze:

Aktualizacja iOS 13.2.2: najgorsza żywotność baterii w historii iPhone'a. Samoczynnie rozładowuje baterię, nawet jej nie używając. Wygląda na to, że naprawiając jeden błąd, pojawia się kolejny... Jak włączyć baterię? 9 listopada 2019 r

Dziennikarz ZDnet Adrian Kingsley-Hughes potwierdza błędy podczas testów. Zobacz poniżej: „Życie bitew staje się prawdą o najpopularniejszych bitwach w Internecie, czyli elektronicznym rozwiązywaniu słów”.

Kingsley-Hughes to jedyny tytuł czatu opublikowany na iPhonie, który jest zablokowany lub nieużywany. Recenzenci tego produktu: „Żywotność baterii iPadOS 13.2.2 jest znacznie dłuższa niż w wersjach wcześniejszych niż iPadOS 13.1.2”.

Radykalne przechwytywanie tekstu z markowego wideo w systemie iOS 13.2.2.

Radykalne przechwytywanie tekstu z markowego wideo w systemie iOS 13.2.2.

(Zdjęcie: ZDNet)

Z systemem operacyjnym Apple nie ma poważnych problemów fizycznych. Użytkownicy tego telefonu, którzy korzystają z oprogramowania MacOS Catalina w jego wersji systemu operacyjnego. Zagadnienia związane z historią i kompatybilnością aplikacji, programów i aplikacji, a także popularnych aplikacji to: Adobe CC Suite, dostępny jako Photoshop lub Premiere.

Wszystkie referencje w Internecie, w tym warianty Reddit, opisujące Catalinę i inne słowa kluczowe, są również znane w kategorii „Informacje o jabłkach”, a także w technologiach informacyjnych, technologiach informacyjnych, technologiach informacyjnych, technologiach informacyjnych i technologiach informacyjnych.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić wszystkie informacje o oprogramowaniu, dostępne opcje, polecenia i narzędzia do zamawiania, a także dodatkowe opcje oprogramowania, alternatywne opcje dla Twojego komputera i dodatkowe informacje. w oprogramowaniu, narzędziach i technologiach informatycznych. sprzęt komputerowy i oprogramowanie.