Spojlery do Invincible Epoch 1 i komiksów są kontynuowane.

Niezwyciężony sezon drugi oficjalnie rozpoczęty. Serial animowany Amazon Prime z oceną R został odnowiony na 2 kolejne sezony, przenosząc na mały ekran więcej kosmosu superbohaterów Roberta Kirkmana i Cory'ego Walkera.

Miło widzieć, że Invincible powróci, zwłaszcza, że ​​nam się to podoba. Finał pierwszego sezonu pozostawił wszystko szeroko otwarte na przyszłe części., więc nie dziwi fakt, że Invincible ma już drugi sezon. Zbliża się także trzeci sezon, ale W tym artykule skupimy się tylko na drugim sezonie Invincible.

Tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o drugim sezonie Invincible.. Zagłębmy się w informacje o Twoim możliwe daty premiery, ogłoszenia dotyczące castingów, materiały źródłowe i zakończenie sezonu 1 i nie tylko.

Za chwilę zagłębimy się w spoilery z sezonu 1 Invincible, więc wróć teraz, jeśli nie dałeś się złapać w serial lub nie czytałeś komiksów.

Niezwyciężona data premiery drugiego sezonu: 2022?

Niewzruszony

(Zdjęcie: Amazon Prime Video)

Nie ma jeszcze potwierdzonej daty premiery drugiego sezonu Invincible.. Sądzimy jednak, że Amazon będzie chciał wykorzystać swoją popularność i pracować nad nią raczej prędzej niż później.

Mając na uwadze, że drugi sezon Invincible został ogłoszony dopiero 29 kwietnia, mało prawdopodobne jest, aby rozpoczęły się zasadnicze prace. Nic dziwnego, że Kirkman i zespół zarządzający serialu mogli dyskutować na temat tego, co wskazuje na wbudowanie fabuły w następny sezon (więcej o tym później). Jednak z perspektywy animacji, sztuki, scenariusza i aktora głosowego nie wydaje nam się, aby zrobiono dużo, jeśli w ogóle w ogóle. To powiedziawszy, czasami programy animowane są szybko zmieniane po scenie ze względu na długi czas oczekiwania na kolejne odcinki, więc istnieje szansa, że ​​może to potrwać dłużej niż myślimy.

Twitter: Ogłoś drugi sezon, przegrywasz Invincible HQ: A co z sezonami drugim i trzecim? pic.twitter.com/lWCSGbNTka 29 kwietnia 2021

więcej informacji

Mając to wszystko na uwadze, nie oczekuj, że drugi sezon Invincible rozpocznie się w drugiej połowie 2021 roku. Chyba że zespół kreatywny śmieje się z drugiego sezonu i rozpoczyna go na początku sezonu. Następny rok, zdziwilibyśmy się widząc to już przed latem 2022 r.. Program taki jak ten wymaga jak największej staranności i dbałości o szczegóły, więc to jest to, przed czym zabezpieczamy nasze zakłady.

Zwiastun 2. sezonu Invincible: Czy jest jeden?

Niewzruszony

(Zdjęcie: Amazon Prime Video)

Nie w tej chwili, tylko dlatego, że jest za wcześnie. Gdy to będzie bezpłatne, zaktualizujemy tę stronę.

Obsada Invincible Season Two: Kto powraca?

Niewzruszony

(Zdjęcie: Amazon Studio)

Casting nie został potwierdzony w drugim sezonie Invincible, ale czekamy na powrót głównych graczy sezonu 1. Kto rozumie:

 • Steven Yeun jako Mark Grayson / Invincible
 • JK Simmons jako Nolan Grayson / Omni-Man
 • Sandra Oh jako Debbie Grayson
 • Zazie Beetz jako Amber Bennett
 • Gillian Jacobs jako Samantha Eve Wilkins / Atom Eve
 • Andrew Rannells jako William Clockwell
 • Walton Goggins jako Cecil Stedman
 • Jason Mantzoukas jako Rex Sloan / Rex Splode
 • Ross Marquand jako Rudy Conners, Kursk i Bi-Plane
 • Mark Hamill jako Art Rosenbaum
 • Khary Payton jako Markus Grimshaw / Black Samson
 • Malese Jow jako Kate Cha / Dupli-Kate
 • Gray Griffin jako Shrinking Rae i Amanda (ludzka postać Monster Girl)
 • Kevin Michael Richardson jako Monster Girl / The Mauler Twins
 • Seth Rogen jako Allen the Alien
 • Mahershala Ali jako Tytan

Być może zobaczymy, jak inni aktorzy głosowi powtarzają swoje role poza poprzednim fanem. Zachary Quinto wcześniej użyczył swojego głosu Robotowi, ale nie jest jasne, czy jego talent wokalny będzie odpowiedni na przyszłe sezony. Jak widzimy w sezonie 1, Robot jest sztucznym gospodarzem dla Rudy'ego Connersa, osoby, której wady genetyczne uniemożliwiają mu życie poza zbiornikiem soli. Po przeniesieniu świadomości Rudy'ego do jego nowego ciała klona w odcinku 1 sezonu XNUMX, Ross Marquand przejął obowiązki wokalne Rudy'ego.

W związku z tym nie jest jasne, czy Quinto ma powtórzyć swoją rolę w drugim sezonie. Robot ma do odegrania kluczową rolę w komiksach, ale nie wiemy, czy te wydarzenia będą częścią drugiego, trzeciego sezonu, czy później.

Czas zacząć pracę nad drugim sezonem! pic.twitter.com/2y1gPjOV6r 2 2021 maja

więcej informacji

Inni aktorzy głosowi, którzy mogliby wrócić Należą do nich Chris Diamantopoulos (Doc Seismic), Fred Tatasciore (Kill Cannon), Clancy Brown (Damien Darkblood), Jeffrey Donovan (Machine Head), Ezra Miller (DA Sinclair) i Michael Dorn (Battle Beast and Thokk). Kirkman wspomniał o pewnych swoich powrotach (więcej o tym teraz), więc ciekawie będzie zobaczyć, kto powraca w drugim sezonie.

Jeśli chodzi o nowych członków obsady, Kirkman ujawnił, że chciałby, aby niektórzy członkowie obsady The Walking Dead pojawili się w nadchodzących sezonach. Yeun, Marquand, Laurie Cohan, Michael Cudlitz, Sonequa Martin-Green i Lennie James pojawili się już wcześniej w wielu rolach, ale Kirkman chce, aby więcej aktorów Walking Dead użyczyło swoich talentów serialowi animowanemu.

W rozmowie z ComicBook.com Kirkman powiedział: „Nie mogę rozwodzić się nad aktorem w The Walking Dead, z którym nie chciałbym ponownie pracować. To niesamowity zespół aktorski. Andrew Lincoln, Danai Gurira, Norman Reedus, Melissa McBride, Jeffrey Dean Morgan… tak naprawdę nie ma osoby, której nie chciałbym sprowadzić”.

Niezwyciężona intryga drugiego sezonu: Co sugerują komiksy?

Niewzruszony

(Zdjęcie: Amazon Prime Video)

Serial komiksowy jest trudniejszy. Jest wiele kierunków, w których mógłby pójść drugi sezon, ale już mamy wyobrażenie o tym, co może pociągać za sobą kolejny odcinek. Jest to oparte na finale 1 sezonu i wskazuje, że oficjalne konto Invincible na Twitterze zostało już przerwane.

Najpierw obejrzyjmy ósmy odcinek Invincible. Mark, znany również jako Niezrównany, i Strażnicy Globu znajdują się teraz wśród inwazji Viltrum na Ziemię.. Omni-Man miał podbić planetę dla Imperium Viltrumite, zdając sobie sprawę, że nie może zabić Marka przez pełnomocnika, zniewalając ludzkość dla swojego ludu, ze łzami w oczach wyrusza w kosmos ku nieznanemu losowi.

Drugi sezon prawdopodobnie wznowi ten wątek fabularny. Mark otrzyma zadanie ochrony Ziemi przed Viltrumites., W międzyczasie, pomóż Sojuszowi Planet w powstrzymaniu jego ekspansji w kosmosie. Mark już wie, że flota Viltrumite jest w drodze dzięki ostrzeżeniu Allena Obcego. Ten ostatni ma od teraz ogromną rolę do odegrania w komiksach, więc jeśli coś się stanie, przyjaźń Marka i Allena będzie od teraz tylko rosła.

W ramach kontynuacji powinniśmy dowiedzieć się, dokąd poszedł Omni-Man/Nolan. W komiksie Nolan leci, by zaatakować inną planetę, co, jak ma nadzieję, posłuży jako nagroda, a także Imperium Viltrum za porzucenie swojego stanowiska na Ziemi.. Jest więcej do omówienia w serii dotyczącej relacji między Markiem i Nolanem, jest to również szeroko omawiane w komiksach. Będziemy tu na zawsze, jeśli zbyt głęboko zagłębimy się w więź ojca z synem, więc na razie powiemy, że mamy nadzieję zobaczyć w przyszłym sezonie trochę JK Simmons Nolans.

Gdyby tylko wyraźnie wkroczyliśmy na terytorium galaktyczne w drugim sezonie, więc spodziewajcie się dziwniejszych światów, dziwniejszych postaci i kosmosu, który będzie tłumaczony ze strony na ekran.

Finał pierwszego sezonu drażnił inne potencjalne historie dla swojego następcy. Powinniśmy mieć kontynuację historii Sequids, która w pierwszym sezonie nie miała wygodnego zakończenia. Tutaj wiemy, że Marsjanin zinfiltrował Ziemię po wymianie miejsc z jednym z ludzkich astronautów. Poza tym astronauta pozostawiony na Marsie jest teraz pod kontrolą Sequidów, co może być złą wiadomością dla Ziemi, jeśli ta pasożytnicza rasa obierze kurs na niebieską planetę.

Możemy również zobaczyć bardziej szczegółowo opracowane historie Colossus i Battle Beast. Kiedy ostatnio widzieliśmy ten duet, przejęli nieuczciwą organizację Machine Head i odpowiednio teleportowali się z Ziemi. Ich historie są kontynuowane w komiksach i Kirkman wcześniej zasugerował, że ulubiony przez fanów Battle Beast ma więcej czasu na ekranie w adaptacji Amazona.

Ciekawą ciekawostką są nowe elementy fabularne, które nie były częścią komiksu Invincible.. Na czacie z Beyond the Trailer Kirkman odkrył, że ma nadzieję włączyć do programu telewizyjnego historie, które nie pasowały do ​​powieści graficznych, kiedy je pisał. Sprawa Kirkmana martwi Damiena Darkblooda, który został wygnany do piekła przez Cecila Stedmana w odcinku czwartym, ale nie jest jasne, czy będzie to część drugiego sezonu.

W końcu sam Kirkman dowiedział się, gdzie może pójść fabuła drugiego sezonu i który prawdopodobnie mógłby obejmować największego przeciwnika Marka w komiksach. Powstrzymamy się od zepsucia tego ujawnienia, albo dużej części powieści graficznej eksploracji podróży w czasie, albo alternatywnych wymiarów opcji, tutaj. Jeśli nie martwisz się, że usłyszysz komiksy i potencjalne spoilery z drugiego sezonu, możesz zobaczyć, dlaczego Kirkman teraz tweetuje.

Drugi i trzeci sezon może nadać serialowi zupełnie nowy wymiar… a może nawet kilkaset. pic.twitter.com/zryVPksrng 4 2021 maja

Niezwyciężony sezon 2: Ile jeszcze sezonów mogłaby otrzymać telewizyjna adaptacja?

Niewzruszony

(Zdjęcie: Amazon Studios)

Nie wiadomo. W sumie jest 144 komiksów Invincible, obejmujących 15-letnią karierę Kirkmana.. Chociaż adaptacja telewizyjna zmieniła kolejność niektórych punktów fabuły w sezonie 1, pierwsze 8 odcinków obejmowało tylko pierwsze 23 wydania. Jeśli podobna trajektoria utrzyma się w przyszłych sezonach, seria Amazon Prime Invincible zakończy się około sezonu siódmego lub ósmego.

Jednak według Kirkmana mogło być mniej więcej tyle. W rozmowie z ScreenRant po zakończeniu pierwszego sezonu stwierdził, że zespół kreatywny serialu ma „przybliżona mapa drogowa tego, gdzie spadną rzeczy z komiksów”. Poza tym Kirkman powiedział Inverse, że "widziałem, że to trwa 5... 7... a nawet 10 lat." "Może zabraknie nam komiksów i... robimy sto sezonów."

Oczywiście ostatnią liczbą jest to, że Kirkman jest zachwycony swoją posiadłością, ale widać wyraźnie, że Invincible działało przez co najmniej 5 sezonów. Jeśli widzowie chcą zobaczyć więcej, Amazon postąpiłby głupio, nie przedłużając animowanego serialu. W końcu odniósł ogromny sukces dzięki swojej aktorskiej adaptacji The Boys, więc Invincible mógł pójść pokrewną ścieżką i spraw, aby Amazon Prime Video stał się streamerem treści komiksowych z oceną R.

Udostępnij to