Obecnie jednym z najczęściej używanych formatów treści w mediach społecznościowych są te zwane Bębny, które są tworzone i udostępniane głównie przez Instagram. Więc jeśli chcesz zwiększyć oglądalność na Instagramie Z tego rodzaju treściami musisz się nauczyć, jak to robić.

Będąc krótkimi filmami na różne tematy, które teraz robią tysiące ludzi, powinieneś wiedzieć jak wyróżnić się na platformie. Z tego powodu w tym artykule nauczymy Cię, jak to zrobić.

Wskazówki, jak zwiększyć oglądalność na Instagramie

Jeśli dopiero zaczynasz w świecie Instagrama lub jeszcze nie korzystałeś z Reels, prawdopodobnie zastanawiasz się, za co musisz być rozpoznawany wpływ z nimi. Z tego powodu dobrze jest uczyć się i korzystać z Porady które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Gdy zaczniesz ich używać, zauważysz, jak zaczynają zwiększyć oglądalność na Instagramie. Więc zostań z nami, aby dowiedzieć się o nich i zastosować je tak szybko, jak to możliwe.

jak zdobyć wyświetlenia na instagramie

Dostosuj treść do swojej niszy

Bez wątpienia pierwszą rzeczą, o której powinieneś pamiętać, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz tworzyć Kołowrotki, jest dostosuj treść do swojej niszy. Innymi słowy, twórz treści zgodnie z rodzajem tematu, na którym chcesz skupić swój profil.

Na przykład, jeśli chcesz, aby skupiła się na makijażu, Upewnij się, że wszystkie filmy są związane z tematem. Tak, czy inaczej. W ten sposób będziesz mógł stworzyć skoncentrowany profil, a ludzie z łatwością rozpoznają Cię po rodzaju tematu, którym zajmujesz się na swoich bębnach.

Używaj hashtagów poprawnie

Zarówno z obrazami, jak iz Kołowrotkami, używanie hashtagów ma ogromne znaczenie. Ponieważ dzięki nim możesz sprawić, że Twoje filmy będą znacznie bardziej wirusowe i dotrzeć do większej liczby osób.

Dlatego spróbuj używaj hashtagów związanych z tematem Twoich filmów w celu dotarcia do osób, które naprawdę szukają rodzaju tworzonych treści.

Staraj się nagrywać z dobrą jakością wizualną

Niewątpliwie dziś w sieciach społecznościowych użytkownicy są o wiele bardziej świadomi te filmy, które mają lepszą jakość. Ponieważ jest to treść, którą najlepiej wyświetlić bardziej szczegółowo w sieciach społecznościowych.

Tak więc, jeśli chcesz w pełni wejść i odnieść sukces w sieciach społecznościowych, musisz mieć telefon, który ma doskonały aparat. Oprócz kilku dodatkowych narzędzi, takich jak pierścień światła lub statyw które mogą się przydać.

Zwróć uwagę od początku filmu

Niezbędne jest uwzględnienie sposobu działania sieci społecznościowych oraz sposobu, w jaki użytkownicy z nich korzystają. Wszystko teraz jest bardzo płynny i szybki, więc jeśli nie zwrócisz na siebie uwagi od samego początku, dana osoba przekaże Twój film, ponieważ nie była zainteresowana.

Dlatego jedną z porad, które powinieneś zastosować tak lub tak, jest zwrócić uwagę od samego początku filmu. W ten sposób możesz spróbować zapewnić użytkownikom pozostanie przez cały Reel.

Udostępnij Rolki w innych sieciach lub platformach

Oczywiście bardzo dobrze, że udostępniasz Kołowrotki innym sieci społeczne lub platformy. Dziś jest to coś niezwykle prostego, co nie zajmie Ci dużo czasu. To jest coś, co pomoże Ci dotrzeć do większej liczby osób i przekieruj ich na swój Instagram aby mogli zobaczyć zawartość stamtąd.

Kup widoki na Instagramie

Jako ostatnią radę, do której możesz się zwrócić, ale w skrajnych przypadkach, gdy pilnie potrzebujesz popraw swoje wizualizacje, możesz kupić widoki na Instagramie. W efekcie jest to coś, za co można zapłacić.

W dzisiejszych czasach są firmy, które się w tym specjalizują i za które można płacić uzyskać określoną liczbę wyświetleń. Jeśli więc udzielona przez nas porada nie przyniesie pożądanego efektu, możesz skorzystać z tej ostatniej opcji.

Udostępnij to