Huawei ogłosił wprowadzenie na rynek nowego Huawei P50 Pro i najnowszego składanego telefonu Huawei P50 Pocket w regionie.

Pablo Ning, prezes Huawei Consumer Business Group – Bliski Wschód i Afryka, powiedział: „Cieszymy się, że możemy udostępnić nowe Huawei P50 Pro i Huawei P50 Pocket naszym użytkownikom w tym regionie, ponieważ pozostajemy zaangażowani w dążenie do najwyższej jakości ”. estetyka i doświadczenia fotograficzne.

Nowy Huawei P50 Pro powraca do filozofii, które leżą u podstaw flagowych telefonów z aparatem True-Form Dual-Matrix i znakomitym designem, podczas gdy Huawei P50 Pocket wprowadza innowacje w modzie, urodzie i technologii dzięki Huawei IMAGE™. jego nowa konstrukcja zawiasów umożliwia bezproblemowe złożenie smartfona w smukłą, przyjazną dla kieszeni formę.

Huawei P50 Pro jest wyposażony w system dwóch kamer, który zapewnia wyjątkowe obrazy. Zawiera również XD Fusion Pro, ulepszone rozwiązanie, które zawiera nowy system filtrów Super Color, silnik przetwarzania obrazu True-Chroma i technologię Super HDR, aby radykalnie poprawić szczegółowość, kolory i zakres dynamiczny. Dzięki 200-krotnemu zakresowi zoomu umożliwia robienie zdjęć dowolnego obiektu z dowolnej odległości.

Huawei P50 Pro

(Zdjęcie: Huawei)

Jest również wyposażony w większy ekran i baterię, a jednocześnie jest lżejszy i cieńszy. Huawei P50 Pro jest wyposażony w zakrzywiony szklany wyświetlacz True-Chroma 3D o przekątnej 6,6 cala z częstotliwością odświeżania do 120 Hz oraz pojedynczą, niskoprofilową, dziurkowaną kamerę na środku ekranu. Posiada również certyfikat IP68 odporności na kurz i wodę oraz posiada baterię 4360 mAh, a także obsługuje Huawei SuperCharge 66W i Huawei SuperCharge Wireless 50W.

Huawei P50 Pro działa na oprogramowaniu Huawei EMUI 12 i oferuje integrację marki Super Device, która umożliwia bezprzewodowe łączenie się z kompatybilnymi tabletami i laptopami Huawei w celu łatwej wymiany informacji i plików.

składana moda

Z drugiej strony Huawei P50 Pocket to składany smartfon, który zawiera nowy zawias pośrodku, co zapewnia lepszą trwałość i mniej zauważalne zagięcie ekranu. Aby ten telefon naprawdę się wyróżniał, Huawei połączył siły z projektantką couture Iris Van Herpen, aby stworzyć zaawansowaną mikro-rzeźbę 3D na białej wersji urządzenia.

Okrągły ekran obudowy Huawei P50 Pocket obsługuje wyświetlanie powiadomień, kalendarz, kalendarz, muzykę, pogodę i inne elementy sterujące funkcjami. Użyj go, aby szybko sprawdzić powiadomienia, sterować muzyką lub wybierać spośród wielu dostępnych widżetów. Oba telefony są dostarczane z AppGallery firmy Huawei, która zaspokaja wszystkie potrzeby związane z aplikacjami.

Zamówienia w przedsprzedaży, ceny i dostępność w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Huawei P50 Pro będzie dostępny w dwóch wykończeniach premium: Cocoa Gold i Golden Black w cenie 3999 AED z zamówieniem w przedsprzedaży w Zjednoczonych Emiratach Arabskich od 27 stycznia, w tym prezentami o wartości 1359 AED – Huawei WATCH GT2 Pro, darmowy płatek One Subskrypcja pakietu, 1 rok gwarancji (obsługa wielu krajów) i inne usługi VIP, takie jak usługa od drzwi do drzwi, 2 razy bezpłatna usługa filmowa, 1 grawerowanie laserowe.

Huawei P50 Pocket in White będzie dostępny za 5099 AED, a Huawei P50 Pocket Premium Edition będzie dostępny za 6299 AED z zamówieniami w przedsprzedaży od 3 lutego z prezentami o wartości 1959 AED – Huawei WATCH 3, Premium Package Petal Jedna bezpłatna subskrypcja, 1 rok gwarancja (obsługa wielu krajów) i inne usługi VIP, takie jak usługa door-to-door, jednorazowe grawerowanie laserowe.

Nowe flagowe urządzenia będą dostępne w przedsprzedaży w sklepie internetowym Huawei, sklepach Huawei Experience Store i u wybranych sprzedawców.

Udostępnij to