Honor Magic Vs jest następcą składanego telefonu Honor Magic V i już wkrótce; z przeciekami sugerującymi, że może dać Samsungowi Galaxy Z Fold 4 prawdziwy bieg za swoje pieniądze.

Sam Honor ujawnił kilka zdjęć Magic Vs, a poza tym wyciekło kilka innych szczegółów, więc zaczynamy budować obraz nadchodzącego składanego flagowca firmy.

Poniżej znajduje się wszystko, co do tej pory widzieliśmy i słyszeliśmy, w tym potwierdzona data ogłoszenia Honor Magic Vs.

ciąć na polowanie

  • Co to jest? Kolejny składany telefon Honor
  • Kiedy to wyszło? Wprowadzony 23 listopada, a następnie zglobalizowany w pierwszym kwartale 2023 r
  • Ile to będzie kosztować? Nie jestem pewien, ale spodziewaj się bardzo wysokiej ceny.

Data premiery i cena Honor Magic Vs

Honor Magic Vs ukaże się 23 listopada (lub nawet 22 listopada, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie), już wkrótce. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na YouTube, którego strona jest już dostępna (otwiera się w nowej karcie), więc możesz być na bieżąco. Będzie po chińsku, ale według rzecznika będzie „tłumaczenie symultaniczne na angielski”.

Wydarzenie inauguracyjne rozpocznie się o 10:30 PT 22 listopada lub o 1:30 ET / 6:30 GMT / 5:30 AEDT 23 listopada.

Ta premiera dotyczy tylko Chin, ale rozmawiając z doradcą technicznym (otwiera się w nowej karcie), rzecznik Honor potwierdził, że Magic V zostanie wprowadzony na całym świecie w pierwszym kwartale 2023 r., czyli między początkiem stycznia a finałami marzo.

To powiedziawszy, chociaż firma również wcześniej ogłosiła, że ​​ten telefon wyląduje w Europie, nie powiedziała, w których krajach europejskich będzie dostępny ani czy będzie sprzedawany w USA lub Australii. Chociaż wydanie w USA jest mało prawdopodobne.

Nie ma słowa o tym, ile może kosztować, ale oryginalny Honor Magic V, który nie stał się globalny, został sprzedany za 9,999 1,380 jenów (około 1,210 USD / 2,150 EUR / XNUMX USD), więc Honor Magic Vs może być podobnie wyceniony: chociaż konwersje jest mało prawdopodobne, aby były dokładne we wszystkich przypadkach.

Oficjalne renderowanie Honor Magic Vs

(Zdjęcie: Honor)

Honor Magic kontra wiadomości i przecieki

Chociaż nie wiemy jeszcze zbyt wiele o Honor Magic Vs, mamy pojęcie, jak to będzie wyglądać, ponieważ Honor udostępnił powyższy obraz, pokazujący główny ekran i górną krawędź Honor Magic Vs.

Widać z tego, że wygląda bardzo podobnie do Honor Magic V lub Samsung Galaxy Z Fold 4, z dużym składanym ekranem, który otwiera się na przestrzeń podobną do tabletu lub można go złożyć płasko, pozostawiając smartfon w rozmiarze plus średni.

Widać, że na składanym ekranie znajduje się aparat z dziurkaczem i złota ramka, prawdopodobnie metalowa. W ofercie również inne kolory.

Od tego czasu pracownik firmy Honor udostępnił zdjęcia tylnej części telefonu, z których jedno można zobaczyć na powyższym tweecie. Jest duży dodatkowy ekran, z którego można korzystać, gdy telefon jest zamknięty, i coś, co wydaje się być aparatem z trzema obiektywami.

Na tych zdjęciach telefon wygląda bardzo smukły i w rzeczywistości, zgodnie ze szkicem udostępnionym przez przeciekającego @UniverseIce (otwiera się w nowej karcie), który można zobaczyć poniżej, Honor Magic Vs jest „ultra-smukły”. Źródło sugeruje też, że będzie to najlżejszy składany telefon z tego typu konstrukcją.

Wyciekły szkice Honor Magic Vs

(Źródło zdjęcia: @UniverseIce / Panda jest łysa)

Poza tym na szkicu widzimy, że z tyłu znajduje się coś, co wydaje się być aparatem z potrójnym obiektywem, a także dodatkowy ekran z własnym aparatem dziurkacza, gdy główny ekran jest złożony, tak jak my to zrobiliśmy . widać na oficjalnym obrazie powyżej.

Szkic wspomina również o baterii 5000 mAh, która jest wystarczająco duża dla składanego telefonu, pokonując 4 mAh Galaxy Z Fold 600, a @UniverseIce twierdzi, że Magic V pobije rekord żywotności baterii dla tego typu telefonu.

Ten sam szkic został również udostępniony w chińskiej sieci społecznościowej Weibo przez przeciekającego znanego jako Panda Is Bald (Otwiera się w nowej karcie), a ponadto twierdzą, że Honor Magic Vs oferuje ładowanie 66 W i waży 261 g.

Oczywiście wzięlibyśmy ten szkic i towarzyszące mu informacje z przymrużeniem oka, ale pochodzą one ze źródeł z rozsądnym dorobkiem.

To wszystko, co do tej pory słyszeliśmy, ale możemy założyć, że Honor Magic Vs będzie miał chipset Snapdragon 8 Plus Gen 1, ponieważ Magic V ma Snapdragon 8 Gen 1.

Ponieważ nadchodzący telefon wygląda podobnie do poprzedniego na powyższych oficjalnych zdjęciach, niektóre inne specyfikacje również mogą być podobne. Moglibyśmy więc uzyskać główny wyświetlacz OLED o przekątnej 7,9 cala z częstotliwością odświeżania 90 Hz, dodatkowy wyświetlacz OLED o przekątnej około 6,45 cala z częstotliwością odświeżania 120 Hz oraz trzy aparaty 50 MP w tylnej części. Jednak na razie są to tylko spekulacje.

Ogólnie rzecz biorąc, chociaż jest zbyt wcześnie, aby stwierdzić, czy Honor Magic Vs będzie jednym z najlepszych składanych telefonów, z pewnością wygląda na to, że jest to najbardziej konkurencyjny skład w ofercie Samsunga Galaxy Z Fold od dłuższego czasu.

Udostępnij to