Zawsze czekaliśmy, aby powiedzieć te słowa: „Alexa, znajdź HBO Max na Amazon Fire Stick”. Następnie 17 listopada, sześć miesięcy po uruchomieniu nowej usługi przesyłania strumieniowego WarnerMedia, ostatecznie zawarto umowę z Amazonem, a HBO Max udostępniono do pobrania na urządzenia Amazon Fire TV, otwierając platformę dla blisko 50 milionów użytkowników.

W porównaniu do Disney Plus, wzrost HBO Max był dość zmierzony. Ale kiedy streamer i Amazon rozwiązali swoje punkty sporne dotyczące liniowego kanału HBO i dystrybucji przychodów z reklam, platforma cieszyła się ogromnym wzrostem subskrypcji, a następnie ponownie w grudniu, kiedy HBO Max został dodany do Roku.

Ponieważ możesz teraz oglądać HBO Max na Amazon Fire Stick, pokażemy Ci, jak zainstalować HBO Max na urządzeniach Fire TV za naciśnięciem jednego przycisku- Umożliwia bezproblemową transmisję strumieniową wspaniałych programów HBO, filmów Warner Brothers i nie tylko przez Amazon Fire TV.

Dzisiejsze najlepsze oferty HBO Max

TOP. jeden

Co to jest Amazon Fire Stick?

Amazon Fire Sticks to przenośne urządzenia do strumieniowego przesyłania multimediów, które skutecznie zamieniają Twój telewizor w Smart TV., dzięki której można oglądać dużą ilość treści online, w tym telewizję sieciową, poszczególne kanały i usługi abonamentowe. Wiele z tych treści jest bezpłatnych, ale Aplikacje takie jak Amazon Prime Video, a także Netflix i Disney Plus wymagają miesięcznej subskrypcji.

Dostępne są dwa główne typy Fire Stick. Amazon Fire TV Stick przesyła strumieniowo w jakości HD kosztuje około 39,99 €podczas gdy Amazon Fire Stick 4K kosztuje około 59,99 €. Główną różnicą między nimi jest to, że urządzenie 4K zapewnia lepszą jakość obrazu z około czterokrotnie większą liczbą pikseli. Oba zawierają pilota z wbudowanym mikrofonem i obsługą Alexy.

Aby rozpocząć, wystarczy podłączyć urządzenie Fire TV do portu HDMI kompatybilnego telewizora, mieć działające połączenie Wi-Fi i gotowe.

 

 

 

Jak zainstalować HBO Max na Amazon Fire Stick

Nie zwlekaj z instalacją HBO Max na Amazon Fire Stick. Poniższe instrukcje poprowadzą Cię przez proces pobierania, jeśli nie masz jeszcze aplikacji i dpowinien działać na wszystkich urządzeniach Amazon Fire TV (Uwaga: jeśli nadal masz HBO Now, musisz je usunąć przed kontynuowaniem):

 • Przejdź do strony głównej Fire Stick
 • W pasku wyszukiwania wpisz „HBO Max”
 • Wybierz aplikację HBO Max
 • Kliknij ikonę pobierania
 • Uruchom aplikację HBO Max
 • Wybierz opcję „Połączenie”. Gdy zrobisz to po raz pierwszy, otrzymasz kod.
 • Otwórz przeglądarkę internetową na swoim smartfonie lub komputerze i wpisz www.hbomax.com/tvsignin w pasku adresu
 • Wpisz kod, który pojawi się na telewizorze, a następnie kliknij Dalej
 • Wybierz „Połącz przez telewizor lub operatora komórkowego”
 • Wybierz dostawcę, u którego zarejestrowałeś się w HBO Max
 • Wprowadź swoje dane logowania dla tego dostawcy.

Powinieneś teraz mieć HBO Max na swoim urządzeniu Amazon Fire i uzyskać dostęp do atrakcyjnej biblioteki filmów i programów telewizyjnych WarnerMedia.. Jeśli się nie wylogujesz, nie będziesz musiał powtarzać procesu weryfikacji połączenia.

HBO Max na Amazon Fire Stick

(Zdjęcie: HBO Max)

Co mogę oglądać w HBO Max z Amazon Fire Stick?

Istnieje ponad 10,000 XNUMX godzin treści w dziewięciu oddzielnych centrach rozrywki: HBO, DC, Crunchyroll, TCM, Sesame Workshop, Studio Ghibli, Adult Swim, Cartoon Network i Looney Tunes. Otrzymasz uznane programy telewizyjne, takie jak The Wire, I May Destroy You, Game of Thrones i Lovecraft Country, a także kolekcję filmów TCM obejmującą dekadę, w tym Casablanca, Alien i Dirty Dancing. Są też hity DC, takie jak Wonder Woman, wielokrotnie nagradzane anime Studio Ghibli, a także mnóstwo zdrowych dań rodzinnych.

Jakby tego było mało, lista Max Originals stale się powiększa., takich jak The Flight Attendant i Raised By Wolves, oraz ekskluzywne treści HBO Max, takie jak trylogia Friends i The Lord of the Rings. W międzyczasie wszystkie wydania Warner Brothers 2021 zadebiutują w HBO Max w dniu i dniu z ich kinowym biegiem, więc możesz sprawdzić epopeję science fiction Diune lub pierwszą wyprawę Studio Ghibli w CG i obejrzeć Earwig and the Witch. komfort swojego pokoju.

Nadal nie masz HBO Max? Wejdź na stronę, aby się teraz zarejestrować

Jakie inne usługi przesyłania strumieniowego są dostępne na Amazon Fire Stick?

Dostępne są setki potencjalnych kanałów, a co za tym idzie tysiące filmów i kanałów telewizyjnych dostępnych do przesyłania strumieniowego. Oprócz HBO Max na Amazon Fire Stick, może dPobierz aplikacje dla głównych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, Sling TV, Hulu i oczywiście Amazon Prime, ale dostęp do ich ogromnych bibliotek treści wymaga miesięcznej opłaty (chociaż większość zapewnia bezpłatną wersję próbną).

Wideo Amazon Prime

(Zdjęcie: Amazon)

Możesz również pobrać poszczególne kanały obejmujące tematy takie jak sport (EPSN), wiadomości (NBC), gotowanie (Vegan Life), fitness (Peleton), filmy (Hallmark), muzyka (Spotify) i rozrywka dla dzieci. Najlepszy w historii? Często nie trzeba nic płacić Crackle oferuje tysiące bezpłatnych filmów, a Pluto TV oferuje telewizję z reklamami i treści na żądanie.

Na jakich innych urządzeniach mogę oglądać HBO Max?

Prawie każdy! Odkąd dodałem HBO Max do Fire TV w listopadzie, następnie urządzenia Roku, a ponadto możesz pobrać HBO Max na Apple TV i przesyłać strumieniowo na następujące urządzenia: iPhone, iPad, iPod Touch, Chromebooki, Chromecast, Amazon Fire TV, Apple TV, Amazon Fire Tablet, Android TV, telefon i tablet z Androidem , Samsung TV, Roku, PlayStation 4 i 5, Xbox One i Xbox Series X i S, Chrome OS oraz komputery PC lub Mac.

Wybierz idealnego partnera do przesyłania strumieniowego

Udostępnij to