HBO Max na Apple TV był dostępny w dniu premiery w maju 2020 r., co pozwoliło mu dotrzeć do tłumów strumieniujących, w przeciwieństwie do fiaska Roku, które zajęło siedem miesięcy negocjacji, zanim urządzenia Roku w końcu mogły oferować HBO Max swoim użytkownikom.

Wycofywanie liniowego kanału HBO, Apple TV, wirtualnego supersklepu z treściami na żądanie, na żywo i VOD, ułatwia teraz dostęp do aplikacji HBO Max. Zawiera przełomowe seriale telewizyjne od HBO, a także wybór tytułów z bibliotek filmowych WarnerMedia, treści stron trzecich od Studio Ghibli, Miramax i wiele innych, a wszystko to za naciśnięciem jednego przycisku.

Jak wyjaśnimy poniżej, HBO Max na Apple TV jest łatwy do zainstalowania. Po pobraniu na Apple TV będziesz mógł oglądać zupełnie nowe kultowe programy telewizyjne i hity z WarnerMedia, jednocześnie przesyłając strumieniowo treści na platformach takich jak Disney Plus i przez kanały pay-per-view.

Spis treści

Co to jest Apple TV?

Nie mylić z Apple TV Plus, aby wyjaśnić: Apple TV wcale nie jest „telewizorem”, ale raczej dekoderem, który łączy w jednym miejscu wiele bezpłatnych i płatnych kanałów kablowych oraz aplikacje do przesyłania strumieniowego. Musisz jednak podłączyć go do telewizora, najlepiej modelu HD, za pomocą kabla HDMI. Obecnie kosztuje około 179 euro za Apple TV 4K piątej generacji lub 149 euro za Apple TV HD.

Jak zainstalować HBO Max na Apple TV

Poniższe instrukcje pomogą Ci pobrać HBO Max na Apple TV:

  • Otwórz App Store na Apple TV
  • Wyszukaj HBO Max
  • Wybierz HBO Max i opcję „Pobierz”
  • Po zainstalowaniu otwórz HBO Max.
  • Jeśli jesteś już klientem HBO Max, zaloguj się za pomocą swoich danych logowania (istniejący abonenci HBO lub HBO Now mogą również uzyskać dostęp do aplikacji HBO Max bez dodatkowych kosztów).
  • Nowi subskrybenci mogą zarejestrować się za pośrednictwem aplikacji HBO Max na Apple TV, poprzez zakup w aplikacji od Apple.

HBO Max na Apple TV

Co mogę oglądać w HBO Max na Apple TV?

Jest tu ponad 10,000 XNUMX godzin treści premium, nie wspominając o składzie HBO. znasz i kochasz, Game of Thrones, The Sopranos i równie wspaniałe programy, których możesz nie znać, takie jak The Comeback, The Undoing., Treme i Euphoria.

Jest to także ekskluzywny dom Fresh Prince of Bel Air, wszystkie sezony sitcomu z lat 90. Friends, surrealistycznej komedii Rick and Morty oraz nagradzanego anime 21 Amazing Movies studia Ghibli. Lista Max Originals stale się powiększaNa przykład An American Pickle z Sethem Rogenem i jest to jedyne miejsce, w którym możesz oglądać każdy film Warner Brothers 2021 online przez miesiąc po tym, jak trafi do kin, co oznacza, że ​​możesz transmitować The Matrix 4 bezpośrednio w swoim salonie.

Jakie inne usługi przesyłania strumieniowego są dostępne w Apple TV?

Oprócz uzyskania HBO Max, możesz pobierać treści na Apple TV z głównych usług przesyłania strumieniowego, pobierając aplikacje. dla Netflix, Disney Plus, Amazon Prime Video i Hulu, plus Peacock, który ma poziom bezpłatny i reklamowy, i oczywiście Apple TV Plus (który przy zakupie Apple TV jest całkowicie darmowy przez 12 miesięcy).

Istnieje również duży wybór kanałów pay-per-view. Dziesiątki z nich są bezpłatne, takie jak PBS, Sky News, Crackle i CBS Sports, podczas gdy inne – sieci premium, takie jak Showtime i AMC Plus – kosztują miesięczną opłatę. Apple TV łączy w sobie wszystkie Twoje ulubione usługi na żądanie i kanały kablowe, a także rozrywkę dla dzieci, sport, muzykę oraz możliwość wypożyczania lub pobierania przebojowych filmów za pośrednictwem iTunes.

Disney +

Na jakich innych urządzeniach mogę oglądać HBO Max?

Chociaż początkowo było kilka rażących pominięć, w listopadzie dostaliśmy HBO Max na Fire Stick, a wkrótce potem HBO Max na Roku. Oznacza to, że HBO Max jest teraz dostępny na prawie wszystkich głównych urządzeniach. Dotyczy to między innymi Apple TV, iPhone'a, iPada, iPoda Touch, Chromebooków, Chromecasta, PlayStation 4 i 5, Xbox One i Xbox Series X&S, komputerów PC i Mac oraz telefonów z systemem Android. Zobacz pełną listę kompatybilnych urządzeń tutaj.

Wybierz idealnego partnera do przesyłania strumieniowego

TOP. jeden
TOP. jeden
Disney +
Disney +
Premium bez reklam; Nieograniczone pobieranie na maksymalnie 10 urządzeniach; Ponad 100 tytułów w 4K UHD i HDR
TOP. jeden
Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy – sezon 1
Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy – sezon 1
Amazon Prime Video (wideo na żądanie); Wayne Yip (reżyser) - JD Payne (producent)
TOP. jeden
Udostępnij to