Dawno, dawno temu Disney Plus pozwalał nowym subskrybentom wypróbować usługę przesyłania strumieniowego przez cały tydzień. Niestety, nasze szczęśliwe zakończenie dość szybko przeszło przez kredyty i obecnie nie ma bezpłatnej wersji próbnej Disney Plus dla tych, którzy chcą wypróbować usługę i skorzystać z skarbca treści od Walt Disney Studios i jego partnerów. Należą do nich National Geographic, Marvel i Star Wars.

Chociaż wydaje się, że jego bezpłatna wersja próbna zniknęła w odległym kraju, wciąż istnieją sposoby na uzyskanie platformy do przesyłania strumieniowego bez płacenia, co szczegółowo opisaliśmy poniżej.

Biorąc pod uwagę 1.1 miliarda euro strat finansowych ujawnionych w sierpniu, można również śmiało powiedzieć, że ponowne wprowadzenie bezpłatnego okresu próbnego nie powinno być całkowicie wykluczone w przyszłych planach Mickeya, zwłaszcza jeśli wkrótce zostanie uruchomiona nowa reklama obsługiwana poziom na to nie pozwala. mieć pożądany efekt. Oto jak uzyskać bezpłatną wersję próbną Disney Plus, umożliwiając nowym subskrybentom wypróbowanie niektórych z najlepszych programów Disney Plus.

Najlepsze dzisiejsze oferty pakietów Disney+ i Disney+

Disney

Bezpłatna wersja próbna Disney Plus: czy istnieje?

Niestety, nie ma bezpłatnego okresu próbnego dla Disney Plus i nie było go przez jakiś czas.

Bezpłatne okresy próbne Disney Plus pozwoliły użytkownikom w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Australii w pełni korzystać z usługi przez siedem dni przed wydaniem czegokolwiek. Skończyło się to jednak w czerwcu 2020 roku.

Chociaż Disney Plus wystartował w innych częściach świata, nowe terytoria, na których uruchomiono platformę, nie otrzymały tego samego rodzaju oferty. W każdym razie pochodzi to z Japonii, gdzie bezpłatna wersja próbna Disney Plus dawała klientom pełne 31 dni i zakończyła się pod koniec 2021 roku.

Filipiny i Wietnam to ostatnie kraje w obecnym harmonogramie wydań, więc jest szansa, że ​​zobaczymy tam bezpłatną wersję próbną Disney Plus.

Mei spada w powietrzu w Turning Red

(Źródło zdjęcia: Disney Pixar) (otwiera się w nowej karcie)

Jeśli nie, jak mogę uzyskać bezpłatną wersję próbną Disney Plus?

Dobra wiadomość dla klientów Verizona W Stanach Zjednoczonych abonenci, którzy wybiorą plany nieograniczone, otrzymają bezpłatną 6-miesięczną subskrypcję Disney Plus (otwiera się w nowej karcie). Aby jednak z niego skorzystać, trzeba będzie podpisać umowę przed 30 listopada.

Dla nich w Zjednoczonym KrólestwieJeśli masz istniejący pakiet O2 (otwiera się w nowej karcie), możesz dodać Disney Plus jako dodatek i otrzymać 2 € zniżki na miesięczny czas antenowy. Jednak ci, którzy są nowi w O2 lub uaktualniają, mogą cieszyć się tą przyjazną rodzinie usługą przesyłania strumieniowego całkowicie za darmo przez sześć miesięcy.

Klienci z Wielkiej Brytanii mogą również otrzymać bezpłatnie 3 miesiące Disney Plus za punkty Tesco Clubcard (otwiera się w nowej karcie). Zamień kupony o wartości 8 EUR na kupony o wartości 24 EUR i otrzymaj Disney Plus na 3 miesiące.

A może poproś o kartę podarunkową Disney Plus na urodziny lub Boże Narodzenie? Jasne, ktoś za to zapłaci, ale nie będziesz to ty.

Jaki jest najlepszy sposób wypróbowania Disney Plus bez bezpłatnego okresu próbnego?

Cena Disney Plus za miesięczną subskrypcję jest dość niska 7.99 EUR/7.99 EUR/11.99 EURale jeśli chcesz zobowiązać się do dużej płatności z góry w wysokości 79.99 EUR/79.90 EUR/119.99 EUR rok, zaoszczędzić nieco poniżej 20% rocznie. chodź Grudzień 8wszystko się jednak zmieni.

Chcesz jeszcze więcej za swoje pieniądze? Klienci z USA mogą korzystać z pakietu Disney Plus, który obejmuje Disney Plus, ESPN Plus i Hulu za jedyne 13.99 € miesięcznie (otwiera się w nowej karcie) lub 19.99 USD miesięcznie, jeśli zdecydujesz się na korzystanie z Hulu bez reklam. To oczywiście daje dostęp do jeszcze większej ilości treści, w tym większej ilości treści dla dorosłych w Hulu, podczas gdy ESPN Plus ma więcej niż tylko fanów sportu, którzy oferują mnóstwo wysokiej jakości rozrywki.

Ci, którzy chcą Hulu z telewizją na żywo, mogą zapłacić 75.99 € miesięcznie, aby dodać Disney Plus i ESPN Plus (otwiera się w nowej karcie).

Zrzut ekranu przedstawiający Ewana McGregora jako Obi-Wana Kenobiego w programie telewizyjnym Jedi Disney Plus

(Źródło zdjęcia: Lucasfilm/Disney Plus) (Otwiera się w nowej karcie)

Co możesz oglądać dzięki bezpłatnemu okresowi próbnemu Disney Plus?

Bezpłatna wersja próbna Disney Plus zapewniła dostęp do całej biblioteki strumieniowej, dzięki czemu możesz oglądać tyle, ile chcesz w ciągu siedmiu dni. Funkcjonalnie była to tygodniowa subskrypcja usługi, a jeśli anulowałeś ją przed końcem okresu próbnego, możesz cieszyć się wszystkimi programami telewizyjnymi i filmami, nie wydając nic.

Obejmowało to ładunek filmów Marvela, Gwiezdnych wojen, Disneya i Pixara, a także oryginały, takie jak The Mandalorian i The Clone Wars.

Na razie przynajmniej będziesz musiał zapłacić, jeśli chcesz to sprawdzić, chociaż można śmiało powiedzieć, że na platformie ląduje teraz o wiele więcej Disney Plus Originals i innych dużych tytułów, w tym nowe filmy Pixara, takie jak Turning Red, i dodatki z MCU i Gwiezdnych Wojen, takie jak Ms. Marvel i Obi-Wan Kenobi.

Czy Disney Plus oferuje karty podarunkowe?

Nie trzeba dodawać, że nie jest na tej samej stronie, co bezpłatny okres próbny Disney Plus. Jednak, podobnie jak jego konkurenci, istnieją karty podarunkowe do usługi. Więcej informacji znajdziesz w naszym przewodniku po kartach podarunkowych Disney Plus.

Upewnij się, że otrzymujesz dzisiejsze najlepsze oferty Disney Plus

Disney

Udostępnij to