Grounded, gra survivalowa studia Obsidian Entertainment, otrzymała nowy zwiastun w sklepach Microsoft i Bethesda, potwierdzając, że w końcu opuści Early Access i wejdzie do pełnej wersji we wrześniu 2022 roku.

Gra, która pierwotnie pojawiła się we wczesnym dostępie w 2020 roku, przeszła długą drogę do pełnego wydania, ale wygląda na to, że cierpliwość społeczności wkrótce się opłaci.

Nowy zwiastun Grounded zawiera więcej szczegółów na temat tego, czego można się spodziewać w pełnej wersji. Teraz „pełne podwórko” jest tutaj z funkcjami takimi jak podstawowa obrona, dzikie biomy, rzemiosło, potężni bossowie i ulepszona zbroja, która krzyczy.

Ponadto wspomniano, że wraz z premierą pojawi się także „pełna historia”. W zwiastunie podano również, że jest 10 milionów graczy, więc populacja musiałaby być zdrowa, aby grać w Xbox Game Pass.

W Grounded grasz jako nastolatkowie kulący się na swoim podwórku, walczący o przetrwanie z wszelkiego rodzaju robakami i ogromnymi stworzeniami. Pomyśl Honey I Shrink the Kids and Ark: Survival Evolved, a znajdziesz się we właściwym miejscu.

Żadna konkretna data nie została ogłoszona jako miniona „wrzesień”, ale to nie jest zbyt wiele, aby gracze mogli mieć nadzieję. Wygląda na to, że przyniesie wiele treści, których jeszcze nie ma w grze, więc zaznaczaj swoje kalendarze… jeśli nie trochę ogólnie.

Udostępnij to