Poniżej znajdują się pełne spoilery do Stranger Things Season 1 Volume 4. Zostałeś ostrzeżony.

Tom 2 sezonu Stranger Things już prawie tu jest, ale w pewnym błędnym kroku ze strony Netflix, nowy obraz zepsuł wynik jednego z zakończeń Cliffhangera w tomie 4.

Wydane wraz z pięcioma innymi obrazami z pierwszego spojrzenia w Stranger Things sezon 2, tom 4, zdjęcie psuje sposób, w jaki szczególny punkt fabuły rozwija się po odcinku 7. Zrozumiałe jest, że niektórzy fani nie są zadowoleni, że gigant streamingowy zrujnował ujawnienie przed czasem.

Za chwilę zanurzymy się w terytorium spoilerów w finale czwartego sezonu tomu 4 tomu Stranger Things. Odwróć się teraz, bo zepsują ci niespodziankę.

(* 2 *)

Nie przekazuj dalej tego zdjęcia Eddiego, jeśli nie jesteś wciągnięty w show! (Źródło zdjęcia: Netflix)

Czy nadal jesteś z nami? Więc wyraźnie widziałeś cały sezon 1 Stranger Things, tom 4. Jeśli nie, dlaczego nadal tu jesteś?

W każdym razie na obrazku, o którym mowa. Jeden z obrazów, opublikowany przed powrotem niezwykle popularnego serialu Netflix, przedstawia gang Hawkinsa, składający się ze Steve'a, Dustina, Maxa i innych kluczowych postaci, skulony wokół gigantycznej księgi (jak podręcznik Dungeons and Dragons). banda). w zwiastunie ojca Eddiego Munsona. Spójrz na lewo od obrazu, a zobaczysz znajomą twarz:

Gang Hawkinsa opracowuje plan powstrzymania Vecny w Stranger Things sezon 4 tom 2

Uwaga, spoiler: Nancy żyje i ma dużo czasu po spotkaniu z Vecną. (Źródło zdjęcia: Netflix)

Tak, to Nancy Wheeler, żywa i dobrze po swojej ostatniej próbie Upside Down. Fani pamiętają, że w finale tomu 1 Vecna, znana jako główny złoczyńca sezonu 4, uwięziła Nancy w tym przerażającym i niebezpiecznym alternatywnym wymiarze. Kiedy ostatni raz widzieliśmy Nancy, Vecna ​​trzymała ją w niewoli, podobnie jak Max. to było w odcinku 4, podczas długiej sceny w stylu zrzutu ekspozycji, w której widzowie dowiedzieli się o prawdziwym pochodzeniu Vecny.

W prawdziwym świecie Nancy była sparaliżowana, ponownie przewracając oczami, podobnie jak Max był podczas wydarzeń z odcinka 4, a Steve próbował (i bezskutecznie) obudzić Nancy. .

Twoje pierwsze spojrzenie na ostatnie rozdziały Stranger Things 4 pic.twitter.com/BGIKHUo88JJune 14, 2022

Zobacz więcej

Ponieważ ten wątek fabularny nie został rozwiązany przed końcem odcinka 7 (znanego również jako koniec tomu 1), fani nie znali losu Nancy. Jednak wraz z wydaniem tego konkretnego obrazu Netflix usunął wszelkie pozory niepewności związane z wynikiem spotkania Nancy z Vecną. Oczywiście, jeśli nie śpi i pomoże grupie opracować plan w prawdziwym świecie, ucieknie ze szponów Vecny.

Oczywiście nie wiemy, jak to robi, ale nadal jest przeoczeniem ze strony Netflix, aby zepsuć niespodziankę przed nadejściem tomu 2.

Nic dziwnego, że niektórzy fani nie są zadowoleni z decyzji Netflix o wydaniu obrazu. Kilku fanów zabrało się do Twittera (otwiera się w nowej karcie) i Reddita (otwiera się w nowej karcie), aby narzekać (otwiera się w nowej karcie) na ujawnienie (otwiera się w nowej karcie), choć inni chętnie się o tym dowiedzą (otwiera się w nowej karcie ). w nowej karcie), które Nancy przeżyła (otwiera się w nowej karcie) z wyprzedzeniem.

Mimo to wydaje się to dziwnym posunięciem ze strony Netflix. To dziwna decyzja, by pozostawić los Nancy w powietrzu, tylko po to, by zrujnować go ludziom, którym zależy na serialu i jego bohaterach. Sensowne byłoby rozwiązanie tego punktu fabuły przed końcem odcinka 7, łagodząc możliwą reakcję niektórych widzów na jego przetrwanie.

Oczywiście nie oznacza to, że Nancy jest bezpieczna do końca sezonu 4. Bracia Duffer zasugerowali, że publiczność słusznie martwiła się o głównych członków obsady serialu, posuwając się nawet do drażnienia możliwości, że jeden lub więcej z ich. umrze Przygotujcie te chusteczki, koledzy fani Stranger Things.

Aby uzyskać więcej treści opartych na Stranger Things, przeczytaj 11 rzeczy, które chcemy zobaczyć w czwartym sezonie tomu 4. W przeciwnym razie dowiedz się, dlaczego uważamy, że Netflix powinien zmienić formułę wydawania piątego i ostatniego sezonu Stranger Things.

Stranger Things, tom 2, sezon 4, pojawi się wyłącznie na Netflix w piątek, 1 lipca.

Dzisiejsze najlepsze oferty Netflix


Udostępnij to