Spodziewaliśmy się smartwatcha marki Google, zanim Wear OS został nazwany „Wear OS” i po latach korzystania z platformy na urządzeniach do noszenia wykonanych przez strony trzecie, w końcu spełniliśmy nasze życzenie z 2022 Google Pixel Watch. jest to, że teraz, gdy jest tutaj, nie powinniśmy czekać tak długo na Pixel Watch 2.

Oczywiście, gdy właśnie pojawił się pierwszy Pixel Watch, Google Pixel Watch 2 prawdopodobnie pojawi się dopiero pod koniec 2023 roku; zwłaszcza, że ​​​​nie słyszeliśmy jeszcze żadnych plotek na ten temat, ale wciąż jest to znacznie szybszy zwrot niż ośmioletnia przerwa między debiutem Androida Wear a pojawieniem się obecnego PixelWatch.

Google prawie na pewno już pracuje nad następcą, więc spodziewaj się, że wkrótce pojawią się przecieki i plotki. Kiedy nadejdzie czas, zaczniemy dodawać je do tego artykułu, więc regularnie sprawdzaj najnowsze informacje o Pixel Watch 2.

W międzyczasie znajdziesz nasze najlepsze przypuszczenia dotyczące daty premiery i ceny Pixel Watch 2, a następnie listę życzeń tego, czego się po nim spodziewać.

Spis treści

ciąć na polowanie

  • Co jest? Kolejny smartwatch Google Pixel
  • Kiedy to wyszło? Może październik 2023
  • Ile to będzie kosztować? Niejasne, ale prawdopodobnie co najmniej 350 EUR / 340 EUR / 550 EUR

Cena i data premiery Google Pixel Watch 2

Nie wiemy, kiedy zostanie ogłoszony Pixel Watch 2, ale ponieważ branża smartwatchów ma tendencję do poruszania się w cyklach rocznych, prawdopodobnie zostanie wprowadzony około roku po oryginalnym Pixel Watch.

Oznaczałoby to wydanie w okolicach października 2023 r., ale ponieważ do tej pory był tylko jeden model, nie możemy być całkowicie pewni, że Google będzie trzymać się corocznych aktualizacji.

Zakładając jednak, że wyląduje w 2023 roku, najbardziej oczywistym momentem byłby Google Pixel 8, który ma wylądować w październiku 2023 roku.

Jeśli chodzi o cenę, może kosztować dużo jak obecny zegarek Pixel, który zaczyna się od 350 USD / 340 GBP / 550 USD, ale na razie to tylko spekulacje.

Cena może być podobna do oryginalnego zegarka Pixel Watch (Źródło zdjęcia: Future / Lance Ulanoff)

Wiadomości i wycieki Google Pixel Watch 2

W chwili pisania tego tekstu nie ma żadnych wiadomości o Pixel Watch 2, ale wypełnimy tę sekcję, gdy tylko coś usłyszymy.

Jest jednak kilka rzeczy, które możemy przewidzieć. Po pierwsze, jednoznacznie uruchomi Wear OS; Nie tylko obecny Pixel Watch ma tę samą platformę, ale Google tworzy platformę, więc uruchamianie czegokolwiek innego byłoby absurdalne.

Prawdopodobnie zachowa również większość funkcjonalności obecnego modelu, który poza wszystkimi standardowymi funkcjami smartwatcha obejmuje EKG.

co chcemy zobaczyć

Tak dobry, jak Pixel Watch, jest wiele rzeczy, które Google może zrobić, aby Pixel Watch 2 był jeszcze lepszy, w tym:

1. Wiele rozmiarów

Strona zegarka Google Pixel

Rozmiar zegarka Pixel Watch nie pasuje do wszystkich (Źródło zdjęcia: Future / Lance Ulanoff)

Google Pixel Watch to urządzenie uniwersalne, co oczywiście nieuchronnie oznacza, że ​​nie jest to odpowiedni rozmiar dla wszystkich.

Szczerze mówiąc, prawdopodobnie zapewnia najlepszą możliwą równowagę dla laptopa, który będzie dostępny tylko w jednym rozmiarze, ale nadal wolimy mieć wybór; jak na przykład Samsung Galaxy Watch 5 i Apple Watch 8, oba są dostępne w dwóch rozmiarach.

2. Łatwiejsza zmiana pasma

Jednym z głównych problemów, które znaleźliśmy w Google Pixel Watch, była trudność zmiany pasm. Google zdecydowało się na zastrzeżony system, oferujący dość ograniczony wybór kompatybilnych opasek na rękę.

Opatentowane systemy czasami sprawiają, że proces wymiany taśm jest łatwiejszy niż w innym przypadku, jednak odwrotnie jest z mechanizmem inspirowanym obiektywami lustrzanek cyfrowych, który działa w PixelWatch.

Kiedy już się do tego przyzwyczailiśmy, system okazał się mniej uciążliwy, ale na pewno jest krzywa uczenia się, więc zdecydowanie jest to coś, co mamy nadzieję, że Google udoskonali dla Pixel Watch 2.

3. Mniejsza ramka

Google Pixel Watch zawsze w zasięgu wzroku

Google Pixel Watch ma grubą ramkę (Źródło zdjęcia: Future / Lance Ulanoff)

Pomimo umiarkowanie wysokiej ceny, Google Pixel Watch ma ogromną ramkę wokół okrągłego wyświetlacza, co neguje jego ekskluzywny wygląd i sprawia, że ​​wygląda taniej, niż się wydaje.

Dzięki sprytnym wyborom interfejsu użytkownika Google, ramka nie jest szczególnie zauważalna przez większość czasu, ale nadal jest imponującym rozmiarem dla nowoczesnego smartwatcha. W związku z tym chcemy, aby zmniejszał się czas, przez jaki ludzie noszą Google Pixel Watch 2 na nadgarstku.

4. Spraw, aby spanie było wygodniejsze

Nasza recenzja wykazała, że ​​​​kopuły tył zegarka Pixel Watch sprawiał, że spanie było nieco niewygodne, a nawet kilkakrotnie budził naszego recenzenta.

Oczywiście nie jest to idealne rozwiązanie i chociaż niektórzy śpiący nie mają tego problemu, chcielibyśmy, aby Pixel Watch 2 miał płaski tył, aby nikt nie tracił z tego powodu snu.

5. Lepsza integracja z Fitbit

Google Pixel Watch to pełne urządzenie Fitbit z dostępem do dedykowanej aplikacji Fitbit i funkcji Fitbit Premium (w ramach ceny jest dostępny przez sześć miesięcy).

Wszystko to wydaje się jednak niepotrzebnie rozłączne, ponieważ potrzebujesz oddzielnego konta Fitbit, aby uzyskać dostęp do wielu funkcji zdrowotnych i fitness w Pixel Watch, podczas gdy konto Google zajmuje się wszystkim innym.

Ponieważ Google jest teraz właścicielem Fitbit, nie wydaje się zbyt wielkim prosić, aby Twoje konto Google było również podwójne jako login Fitbit. W związku z tym mamy nadzieję, że wszystko to zostanie usprawnione na czas dla Pixel Watch 2; ponieważ to postawiłoby go na drodze do stania się zabójcą do noszenia i prawdopodobnie jednym z najlepszych smartwatchów.

Jeśli nie możesz czekać tak długo, dlaczego nie sprawdzić naszego podsumowania najlepszych dostępnych obecnie ofert na smartwatche i najlepszych ofert na smartwatche w Czarny piątek, jeśli możesz poczekać do 25 listopada?

Udostępnij to