(*7*)Od dawna krążą plotki o składanym Pixelu, który zwykle nazywamy Google Pixel Fold, ale głównym pytaniem było, kiedy telefon się uruchomi. Teraz wydaje się bardzo prawdopodobne, że wyląduje jeszcze w tym roku.

(*7*)Według Rossa Younga (eksperta ds. łańcucha dostaw wyświetlaczy z doskonałymi osiągnięciami) produkcja paneli dla Google Pixel Fold rozpocznie się w trzecim kwartale 2022 r. (tj. lipiec-wrzesień), z premierą telefonu w ostatni kwartał roku (czyli między październikiem a grudniem).

(*7*)W kolejnym tweecie Young był bardziej konkretny, mówiąc, że Pixel Fold prawdopodobnie pojawi się w październiku. Wtedy też spodziewamy się, że Pixel 7 wyląduje, więc Google może zorganizować wielkie wydarzenie inauguracyjne dla obu.

On wrócił! Wygląda na to, że składany Pixel firmy Google rozpocznie produkcję paneli w trzecim kwartale 22 lutego i ruszy w czwartym kwartale 22 lutego 14 lutego 2022 r.

(* 7 *) Zobacz więcej

(*7*)Chociaż traktujemy te twierdzenia z przymrużeniem oka, uważamy, że prawdopodobne jest wydanie pod koniec roku 2022. Young ma nie tylko świetne osiągnięcia, jeśli chodzi o przecieki, ale jedyny przeciek, który faktycznie jest z tym sprzeczny, nadchodzi od samego Younga, który wcześniej twierdził, że Pixel Fold został prawdopodobnie anulowany, więc on lub Google prawdopodobnie zmienili zdanie.

(* 7 *) Jedyny inny wyciek z datą premiery wskazuje również na późną wersję 2022 dla Pixel Fold. Jest też przeciek, który wskazuje na wydanie na początku 2022 r., ale pochodzi on z lutego 2021 r., więc działa z przestarzałymi informacjami.

7 punkt.

Analiza: co jeszcze słyszeliśmy o Google Pixel Fold

(*7*)Plotki ujawniły więcej niż tylko możliwe daty premiery, ponieważ Pixel Fold ma 7.6-calowy wyświetlacz OLED, główny aparat 12.2 MP, ultraszeroki 12 MP, dwa aparaty do selfie 8 MP, 6 MP, Google Chipset Tensor (jak Pixel 12) i XNUMX GB pamięci RAM.

(*7*)Jedyną z tych specyfikacji, które naprawdę kwestionowalibyśmy, jest Tensor, ponieważ jeśli wyląduje pod koniec 2022 roku, Tensor 2 lub cokolwiek, czego używa Pixel 7, wydaje się bardziej odpowiedni, ale nie możemy być pewny. o tym ponownie.

(*7*)Według raportu, Pixel Fold może również zostać uruchomiony jako Pixel Notepad, nazwa, która może również wskazywać na obecność rysika, chociaż żadne takie akcesorium nie zostało jeszcze ujawnione.

(*7*)Telefon Arena

Udostępnij to