W tym momencie nie brakowało wycieków Google Pixel 6a, ale wygląda na to, że samo Google chciało wziąć udział w akcji, ponieważ Pixel 6a jest wymieniony z imienia w kolorowance.

Ten niezwykły wyciek został znaleziony w kolorowance, którą firma wysłała do niektórych członków swojego programu Pixel Superfans. Książka zawiera zdjęcia różnych produktów Google, które fani mogą pokolorować, a w indeksie „polecane produkty” z tyłu wspomina o Pixel 6a na stronach 6 i 7.

Niestety, Google Pixel 6a nie znajduje się na tych stronach ani na żadnych innych stronach, ale jego wzmianka sugeruje, że jest w toku i będzie nazywał się Pixel 6a.

Obraz 1 z 2

Una página en un libro para colorear de Google, mencionando el Pixel 6a

Pixel 6a jest wymieniony na tej stronie (Źródło zdjęcia: Google/DroidLife)Zdjęcie 2 z 2

Dwie strony w kolorowance Google

Na tych stronach powinien znajdować się Pixel 6a, ale go brakuje (Źródło zdjęcia: Google/DroidLife)

Nie jest jasne, czy był to celowy żart, czy, co bardziej prawdopodobne, błąd, ale jest to prawdopodobnie najlepszy dowód na istnienie Pixela 6a.

Tak czy inaczej, prawdopodobnie nie dostaniemy oficjalnego podglądu Pixela 6a co najmniej do maja, ponieważ wtedy powinien wylądować – chociaż Pixel 5a wylądował w sierpniu 2021 r., więc jest szansa, że ​​poczekamy do sierpnia tego roku rok.

W międzyczasie, jeśli chcesz zapoznać się z książką do kolorowania, możesz to zrobić, ponieważ wersję cyfrową znajdziesz pod adresem colors.withgoogle.com.

Analiza: Firmy reklamujące własne produkty mają długą historię.

Choć znalezienie Pixela 6a wspomnianego w kolorowance we wszystkich miejscach jest niezwykłe, nie jest niczym niezwykłym, że firma przypadkowo wspomniała lub pokazała produkt na początku.

Na przykład, Samsung ostatnio przed ogłoszeniem tego telefonu wymienił Samsung Galaxy S21 FE (z cenami) na jednej ze swoich stron internetowych, a kilka lat temu wspomniał także o ofercie Samsunga Galaxy Note 10, a także o niektórych kluczowych funkcjach, na jednej ze swoich stron internetowych. swoich stron internetowych przed ogłoszeniem.

Z biegiem lat widzieliśmy również podobne przecieki od Sony, Huawei i innych firm, nie wspominając o dużych sprzedawcach detalicznych, takich jak Amazon, którzy wyciekali zarówno z produktów własnych, jak i innych marek.

Jest to więc tylko najnowsza propozycja z długiej linii firm, które wprowadzają produkty z wyprzedzeniem.

Przez DroidLife

Udostępnij to