Technicznie rzecz biorąc, Amazon Prime Day jeszcze się nie zaczął, ale najwyraźniej Google nie otrzymał tej notatki: przecenił swoje Pixel 6 i Pixel 6 Pro w zaskakująco nowych cenach.

W przypadku Pixela 6 Pro jest to najtańszy telefon, jaki widzieliśmy w sprzedaży; tak jest również w przypadku standardowego modelu w USA, chociaż w Wielkiej Brytanii nie jest to najniższy koszt. Pro znalazł się na naszej liście najlepszych telefonów, a model waniliowy też przez jakiś czas, a możesz sprawdzić naszą recenzję Google Pixel 6 i Google Pixel 6 Pro, aby wyjaśnić, dlaczego.

Nie jesteśmy pewni, czy powinniśmy zaliczać je do ofert Amazon Prime Day, ponieważ Google uruchomił swoje oferty wcześniej, ale być może robi to, aby wyprzedzić konkurencyjne oferty.

Ponieważ Pixel 6a zostanie wkrótce uruchomiony, a Pixel 7 już ogłoszony, możesz pokusić się o czekanie, a nie kupowanie, i to jest uczciwy wybór. Jeśli nie potrzebujesz pilnie nowego telefonu, też możesz to zrobić, ale jeśli pilnie potrzebujesz nowego telefonu, obie opcje są dobre.

MY

ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO

Nie możemy powiedzieć na pewno, czy Pixel 6 i Pixel 6 Pro pozostaną w tych cenach w Prime Day, czy będą jeszcze tańsze (lub nieco podniosą cenę – widzieliśmy to już wiele razy w przypadku wczesnych ofert).

Więc od ciebie zależy, czy kupisz, ale szczerze mówiąc, bylibyśmy zaskoczeni, gdyby nastąpił kolejny spadek ceny, biorąc pod uwagę, że Pro jest już na nowym najniższym poziomie.

Najlepsze dzisiejsze oferty na Google Pixel 6 i Google Pixel 6 Pro

Nieograniczone (*6*) minuty

Nieograniczone (* 6 *) teksty

4 GB(*6*) danych

Połączenia:

Obejmuje połączenia z MX i CA

Teksty:

Przesyłanie wiadomości do MX i CA zawarte

fakty:

(spowolnione do 128 kb / s)

Udostępnij to