Mapy Google nawiązały współpracę z supergwiazdami K-pop BTS, aby zaoferować wyjątkową galerię Street View, która zabierze fanów zespołu w światową trasę koncertową w sposób naśladujący jedną z najlepszych funkcji Google Earth.

Podczas zwiedzania przystanków w Londynie, Nowym Jorku i Seulu turyści będą mogli również podziwiać ulubioną sztukę członków boysbandu (otwiera się w nowej zakładce), która została nałożona na budynki i pomniki. Okładka zawiera kultowe klasyczne dzieła z wielu kultur, a także osobiste migawki BTS, a każdemu z nich towarzyszy krótki opis, dlaczego BTS ma do nich powinowactwo.

To najnowsze dzieło Google Arts and Culture wykorzystujące Street View do zabierania cyfrowych odkrywców do muzeów, galerii i miejsc o znaczeniu historycznym lub naukowym (otwiera się w nowej karcie), aby zwiększyć zainteresowanie sztuką.

Jednak zamiast podążać za zwykłą, bardziej połączoną wycieczką Street View po jednej lokalizacji, ta nowa galeria BTS Street zapożycza wielokierunkowy wygląd Google Earth Journeys.

Voyages oferuje absolutnie imponującą gamę cyfrowych wycieczek po całym świecie, pozwalając ludziom zobaczyć zabytki i odwiedzić zabytki wielu krajów i kultur. Jest wycieczka po japońskich zamkach (otwiera się w nowej karcie), obiektach światowego dziedzictwa UNESCO (otwiera się w nowej karcie) i północnoamerykańskich parkach narodowych (otwiera się w nowej karcie), między innymi z wirtualnymi turystami skaczącymi z jednego miejsca do innej. jednym kliknięciem.

Ta wycieczka po BTS nie tylko daje innym artystom możliwość tworzenia własnych wycieczek Street View Gallery wypełnionych sztuką i miejscami, które są dla nich ważne, ale może również utorować drogę do wersji najlepszych funkcji Google. jego czas z powrotem w centrum uwagi.

Chociaż Google Earth wciąż działa, nie cieszy się już tyle miłością i uwagą, co kiedyś. Dlatego chociaż Twoje przejazdy są nadal dostępne do zwiedzania, z przyjemnością widzimy tę funkcję w połowie drogi z powrotem do Map Google; Mam tylko nadzieję, że Google doda więcej wyświetleń i dostarczy pełnych informacji zwrotnych.

Czekając, możesz sprawdzić pięć niesamowitych funkcji, które już mają Mapy Google, w tym możliwość odkrywania przeszłości (prawie) gdziekolwiek jesteś?

Udostępnij to