Google potwierdził, że jeśli masz kamerę Nest lub dzwonek do drzwi poza domem, mogą wystąpić problemy z ładowaniem, gdy temperatura spadnie. Wynika to ze skarg użytkowników, którzy zauważyli spadek poziomu naładowania baterii swoich urządzeń.

Firma Google opublikowała nowy dokument pomocy technicznej (za pośrednictwem The Verge), aby rozwiązać ten problem i dostarczyć więcej informacji. Dzwonki do drzwi i kamery na baterie będą miały trudności z ładowaniem w temperaturach poniżej 32 ° F lub 0 ° C, mówi Google.

Różni się to od minimalnej temperatury roboczej dla tych produktów, która według Google wynosi -4°F lub -20°C. Twój zestaw będzie nadal działał w tych temperaturach, ale bateria może szybciej się rozładowywać.

Przewodowa a bezprzewodowa

W dokumencie pomocy próbuje się również wyjaśnić pewne wątpliwości dotyczące dzwonków zasilanych bateryjnie, które są podłączone do istniejącego okablowania dzwonka: to za mało mocy, aby zapobiec spadkowi naładowania baterii w niższych temperaturach. .

„Jeśli podłączyłeś dzwonek Nest Doorbell (baterię) do istniejącego okablowania dzwonka, przewody nie zasilają bezpośrednio dzwonka” – wyjaśnia Google. „Zamiast tego bateria jest powoli ładowana przez prąd przepływający przez przewody, a dzwonek do drzwi działa na zasilaniu bateryjnym”.

Jest to w przeciwieństwie do najnowszej kamery Nest Cam zasilanej bateryjnie, która po podłączeniu może być zasilana z sieci zamiast z baterii. Oznacza to, że zasilanie prądem zmiennym zapewni działanie aparatu, nawet jeśli jest zbyt zimno, aby naładować baterię.

Analiza: to nie tylko problem z Google Nest

Raporty użytkowników o słabej wydajności baterii w niskich temperaturach pokazują, że nie jest to idealne rozwiązanie dla produktu przeznaczonego do użytku na zewnątrz, ale ma tendencję do wpływania na każde urządzenie z baterią litowo-jonową. Ring ma dokument pomocy podobny do Google, który ostrzega, że ​​ich produkty nie będą się ładować, gdy temperatura spadnie.

„Wiele urządzeń, w tym popularne modele kamer dzwonkowych i telefonów komórkowych, wykorzystuje baterie litowo-jonowe ze względu na ich dużą moc i długą żywotność, ale na te baterie mają również wpływ temperatury poniżej zera” – wyjaśnia Google.

Chociaż może to nie być zbytnią pociechą, jeśli twój dzwonek do drzwi lub kamera Nest będą umierać w zimie, ten sam problem dotyczy wszystkiego z baterią litowo-jonową, co mogłeś odkryć, jeśli kiedykolwiek próbowałeś używać telefonu podczas wakacji na nartach? ?

Jeśli masz problemy z urządzeniami Nest zasilanymi bateryjnie, Google zaleca zabranie ich do domu w celu naładowania w temperaturze pokojowej. Aplikacja Home na telefonie powinna informować Cię o tym, jak szybko ładuje się produkt i jak długo potrwa, zanim bateria się ponownie naładuje.

Udostępnij to