Garmina Fenixa 7 Prawdopodobnie nie nadejdzie przed sierpniem 2020 roku, więc nic dziwnego, że jeszcze o nim nie słyszeliśmy, ale prawie na pewno nadejdzie i na pewno mamy pomysły, czego się po nim spodziewać.

 

Poniżej znajdziesz informacje na temat prawdopodobnej daty premiery i ceny, a także spekulacje na temat oferowanych funkcji i ulepszeń, a poniżej znajduje się lista rzeczy, które naprawdę chcemy zobaczyć.

I pamiętaj, aby regularnie sprawdzać, ponieważ będziemy aktualizować ten artykuł o wszystkie wiadomości, przecieki i plotki, aż do premiery linii Garmin Fenix ​​7.

Przejść do sedna sprawy

  • Co to jest? Plik następca Garmin Fenix ​​6
  • Kiedy to wyjdzie? Może około sierpnia
  • Ile to będzie kosztować? Z pewnością będzie to cena premium

Garmin Fenix ​​7 data premiery i cena

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to Garmin Fenix ​​7 może nie być kolejnym modelem w ofercie, który zostanie wprowadzony na rynek, ponieważ najpierw możemy dostać Garmina Fenixa 6 Plus.

Jeden lub drugi z nich zostanie prawdopodobnie wydany pod koniec 2020 roku, prawdopodobnie około sierpnia, ponieważ Garmin Fenix ​​6 został wypuszczony w sierpniu 2019 roku.

(Zdjęcie: LaComparacion)

Jeśli to premiera Fenix ​​6 Plus w tym roku, możemy nie zobaczyć Fenixa 7 do końca 2021 roku, ale ten artykuł naprawdę skupia się na kolejnym modelu, po prostu zadzwoń do Garmina Fenix ​​7, aby było łatwiej.

Garmin Fenix ​​6 został wydany w sierpniu 2019 r.

Jeśli chodzi o cenę zegarka, w dniu premiery Garmin Fenix ​​6 zaczynał się od 529.99 € / 599.99 € / 949 AU. Dotyczy to standardowego Fenixa 6, ale w ofercie jest kilka innych modeli, takich jak Fenix ​​6S, Fenix ​​6X Pro i Fenix ​​6X Pro Solar, w cenie 999 euro/ 1,149.99 1,549 EUR / XNUMX USD.

Chociaż nadal nie ma plotek o cenach linii Garmin Fenix ​​​​​​7, prawdopodobnie będzie kosztować podobną kwotę.

To powiedziawszy, Garmin dostosowuje ceny nowych modeli i wiadomo, że idzie w górę lub w dół, więc Fenix ​​7 może być trochę większy lub trochę mniejszy. Ponieważ jednak spodziewamy się, że będzie to „stabilne” wydanie, spodziewamy się parytetu: starsze modele wydają się być najtańszymi opcjami dla tych, którzy nie chcą nowszych modeli.

Garmin Fenix ​​7 Wycieki i wiadomości

Nie ma jeszcze plotek o Garmin Fenix ​​7, ale możemy się domyślić niektórych funkcji i możliwych modyfikacji.

Na przykład możliwe jest, że technologia ładowania słonecznego zastosowana w wysokiej klasy modele Garmin Fenix ​​6 jest dostępny w całym asortymencie.

Garmin prawdopodobnie dołoży wszelkich starań, aby zmniejszyć rozmiar i wagę zegarka, bez uszczerbku dla jego zewnętrznych testów porównawczych.

Prawdopodobne są również ogólne specyfikacje i ulepszenia ekranu i prawdopodobnie zobaczymy nowe funkcje. Dokładnie to, co nadal jest niejasne, ale poniżej wymieniliśmy kilka pomysłów na to, co chcielibyśmy zobaczyć.

Co chcemy zobaczyć w Garmin Fenix ​​7

Choć Garmin Fenix ​​6 jest świetny, z pewnością jest miejsce na ulepszenia, więc tego oczekujemy od Garmin Fenix ​​7.

1. Nowy wygląd

Nikt nie oskarżyłby Garmina Fenix ​​6 o klasę. Zwykle to nie ma znaczenia, w końcu to zegarek outdoorowy i jest odpowiednio wytrzymały, ale jest też drogi i masz drogi zegarek, który nie jest wystarczająco elegancki ani stylowy na każdą sytuację.

Ponadto ta nieporęczna konstrukcja ma również wpływ na Twoje testy sprawności, ponieważ w naszej recenzji stwierdziliśmy, że jest zbyt gruba, aby można ją było wygodnie nosić na przykład do jogi.

W związku z tym chcielibyśmy, aby Fenix ​​7 został odchudzony i idealnie odrestaurowany. Nie jesteśmy pewni, jak opłacalne byłoby to, ponieważ nie chcemy, aby naruszyło to jego podstawową funkcjonalność i trwałość, ale chcielibyśmy, aby Garmin spróbował.

2. Uczyń to bardziej przystępnym cenowo

Nie da się uciec od tego, że seria Garmin Fenix ​​​​​​6 jest bardzo droganawet droższy niż Apple Watch 5. To teraz z wyższej półki, więc zawsze będzie drogo, ale gdyby Garmin mógł trochę obniżyć cenę, to powinno sprawić, że Fenix ​​7 będzie znacznie atrakcyjniejszy dla zakresu szerszy krąg ludzi.

3. Dodaj ekran dotykowy

Jak na laptop z najwyższej półki, Garminowi Fenix ​​6 wyraźnie brakuje inteligentnych funkcji, w tym ekran dotykowy.

Teraz jest dobry powód, aby mieć pryszcze: bieganie lub pływanie na ekranie nie zawsze jest idealną metodą interakcji, szczególnie na laptopie sportowym, i przypadkowo anuluj śledzenie aktywności w średnim okresie za pomocą zgubionej szczoteczki do zębów. ręka w rękę to byłaby katastrofa.

Nie chcemy więc, aby przyciski nigdzie się przenosiły (chociaż prawdopodobnie pomogłoby to zmniejszyć rozmiar zegarka), ale chcielibyśmy dodać opcjonalny ekran dotykowy, gdy używasz go jako zwykłego smartwatcha. Tak długo, jak możemy to zablokować, kiedy tylko chcemy.

4. Ładowanie słoneczne w całym zakresie

Garmin dodał ładowanie słoneczne do swojej oferty w Garmin Fenix ​​6X Pro Solar, ale większość modeli Fenix ​​6 nie zawiera tego, więc chcielibyśmy uczynić to standardową funkcją dla linii Fenix ​​7. .

To powiedziawszy, jeśli tak jest, chcielibyśmy również, aby to się poprawiło, ponieważ w naszej recenzji nie stwierdziliśmy, że drastycznie poprawiło to żywotność baterii. Wraz z niedawno wprowadzonym na rynek zegarkiem Quatix 6X Solar, Garmin pokazał, że energia słoneczna może zrobić prawdziwą różnicę, pozwalając zegarkowi działać do 24 dni między ładowaniami, więc jesteśmy ostrożnie optymistyczni.

5. Dodaj EKG

Chociaż linia Garmin Fenix ​​jest bardziej skoncentrowana na sprawności niż na ogólnym zdrowiu, nie ma powodu, aby nie można było robić obu tych rzeczy, a dodanie EKG (EKG) mogłoby w tym pomóc.

Widzieliśmy je już wcześniej na Apple Watch i jest to potencjalnie istotna funkcja, która może wykryć nieregularną aktywność serca.

6. Monitor hałasu

Inną funkcją już znalezioną w Apple Watch jest monitor poziomu hałasu, który ostrzeże Cię, gdy poziom decybeli wokół Ciebie osiągnie poziom, który może spowodować uszkodzenie słuchu.

Jest to mała, ale potencjalnie użyteczna funkcja, która byłaby miłym dodatkiem do serii Fenix. Jednak nie jest to czynnik decydujący; Rozumiemy, że seria Fenix ​​to przede wszystkim zegarki multisportowe przeznaczone dla sportowców, więc nie spodziewamy się, że będą one odpowiadały cechom wszechstronnego smartwatcha o stałym obwodzie.

7. Wyczyść ekran

Garmin Fenix ​​​​​​6 ma ekran 260 x 260, który nie jest tak świetny, ale blady w porównaniu z niektórymi smartwatchami, więc chcielibyśmy, aby Garmin Fenix ​​7 miał ostrzejszy wyświetlacz.

To powiedziawszy, zwiększone piksele mogą również oznaczać wpływ na żywotność baterii, a jeszcze lepsza byłaby możliwość wyboru rozdzielczości wyjściowej ekranu, podobnie jak niektóre smartfony Samsung Galaxy. Zrób to.

8. Dodaj wskazówki dotyczące uzupełniania

Niedawno wydany Polar Grit X jest przeznaczony dla poważnych sportowców wytrzymałościowych, a jedną z jego najważniejszych cech jest coś, co chcielibyśmy zobaczyć w nadchodzącym Garmin Fenix ​​7: wskazówki dotyczące paliwa. Zapewnia to nawodnienie i zapobiega uderzaniu o ścianę, zachęcając Cię do regularnego spożywania wody i węglowodanów na pokładzie, w oparciu o Twoją fizjologię i planowaną aktywność. Wiele razy nie zdajesz sobie sprawy, że jesteś odwodniony lub brakuje Ci glikogenu, dopóki nie jest za późno, więc może to zaoszczędzić Ci wiele bólu podczas długich biegów i spacerów.