Chcesz wypróbować szybszy Internet? Aussie Broadband oferuje teraz nowym klientom darmowy miesiąc w ramach najszybszych planów NBN, dzięki czemu możesz zaoszczędzić do 149 USD.

Pakiety zawarte w pierwszej bezpłatnej ofercie Aussie Broadband to NBN 100/20 (obecnie 99 AUD/m), NBN 100/40 (obecnie 109 AUD/m), NBN 250/25 (obecnie 129 AUD/m) i NBN 1000/ 50 (149 USD za bieżący miesiąc).

Aby otrzymać darmowy miesiąc w którymkolwiek z tych planów, musisz wpisać kod TESAŃSKI przy kasie przed wygaśnięciem oferty 31 marca.

Chociaż ta oferta nie jest dostępna w tańszych planach NBN dostawcy, zawsze możesz przejść na tańszą opcję po upływie pierwszego bezpłatnego miesiąca. Aby zorientować się, ile będzie cię to kosztować, plan NBN 50 Aussie Broadband kosztuje 79 USD miesięcznie, podczas gdy ich NBN 25 kosztuje 69 USD miesięcznie.

Podobnie jak większość ofert NBN, ta oferta jest dostępna tylko dla „nowych klientów”. Jednakże, jeśli byłeś wcześniej z Aussie Broadband, zostaniesz uznany za nowego klienta, jeśli nie miałeś aktywnej usługi w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.

Należy zauważyć, że plany Aussie Broadband NBN 250 i NBN 1000 są dostępne tylko dla tych, którzy mają połączenie światłowodowe z lokalem (FTTP) lub hybrydowe połączenie światłowodowe koncentryczne (HFC). Jeśli nie masz pewności, jakiego rodzaju połączenia masz, sprawdź swój adres w NBN Co.

Dlaczego warto zarejestrować się w Aussie Broadband?

Szansa na zaoszczędzenie do 149 USD na superszybkim planie NBN to dość kusząca oferta, ale zauważysz, że bieżący koszt planów NBN Aussie Broadband jest dość wysoki, a ich plany są droższe w porównaniu ze średnią ceną. . innych dostawców na każdym poziomie.

Więc jaka jest korzyść z subskrypcji Aussie Broadband? Jest to lokalny dostawca usług internetowych, który oferuje wsparcie w Australii XNUMX dni w tygodniu, a jego recenzje użytkowników online są szczególnie chwalebne dla dostawcy usług internetowych, co jest niemałym wyczynem.

Aussie Broadband zgłasza również silne typowe nocne prędkości w porównaniu z konkurencją, z typową prędkością 243 Mb/s w planie NBN 250 (który jest drugim po Telstrze). Jest to podobna historia na poziomie NBN 1000, ponieważ podaje typową nocną prędkość 600 Mb/s, ustępując jedynie Telstrze i jej reklamowanej prędkości 700 Mb/s.

  • Plany NBN: porównaj dostawców i najlepsze oferty przy wszystkich prędkościach
Udostępnij to