Być może nie jest to obiecana walka o zjednoczenie, ale trzecia i ostatnia część trylogii Tyson Fury vs Deontay Wilder to wciąż przebojowe wydarzenie., w którym The Bronze Bomber desperacko stara się odzyskać budzącą grozę reputację, którą rozbił Gypsy King w zeszłym roku. Jesteśmy tutaj, aby przeprowadzić Cię przez wszystko, co musisz wiedzieć o Tyson Fury vs Deontay Wilder (przynajmniej z dostępnymi do tej pory szczegółami).w tym jak oglądać transmisję na żywo Fury vs Wilder 3, gdy nadejdzie czas.

Furia kontra Wilder 3 na żywo

  • Data: sobota, 24 lipca
  • Lokalizacja: T-Mobile Arena, Raj, Nevada
  • Fury vs Wilder 3 Czas marszu po pierścieniu (przewidywany): północ ET / 9:5 PT / 2:XNUMX BST / XNUMX:XNUMX AEST

Fury grał swojego przeciwnika na drugim spotkaniu w lutym 2020 r., dwa powalenia po obu stronach kilku skandalicznych potknięć, które wystarczyły, aby amerykański narożnik rzucił ręcznik. Walka została przerwana w rundzie 7 z Wilderem krwawiącym z ust i ucha.

Ale to jego ego ucierpiało najbardziej, ponieważ Wilder nie wyświadczył sobie żadnej przysługi po walce, uciekając się do serii coraz bardziej dziwacznych wymówek.

Furia może mieć 6 stóp i 9 cali i nie jest dokładnie opływowa, ale może poruszać się jak niewielu innych, jak zademonstrował Wilder, który poradził sobie tylko z 17% i 24% swoich ciosów w swoich pierwszych dwóch walkach, przeciwko 26% i 31% Furia.

Jednak jeden cios może wszystko zmienić, a nikt nie uderza mocniej niż Wilder. Już prawie czas to rozstrzygnąć raz na zawsze i oto wszystko, co musisz wiedzieć o Fury vs Wilder 3.

Deontay Wilder i Tyson Fury

(Źródło zdjęcia: Mike Stobe / Getty Images)

Fury vs Wilder 3: Data i godzina

Fury vs Wilder 3 zaplanowano na sobotę 24 lipca. Jednak dokładny czas nie został jeszcze potwierdzony wydaje się, że jest późno w nocy, czasu lokalnego.

Będzie to pierwsza walka dwóch zawodników od czasu ich rewanżu 17 miesięcy temu.

Gdzie oglądać Fury vs. Dzikie 3

Szczegóły są w tej chwili niejasne, a emitenci na całym świecie wciąż znajdują się w fazie negocjacji. Ale w Stanach Zjednoczonych wygląda na to, że walka ponownie będzie wydarzeniem pay-per-view, współpromowanym przez Fox Sports i ESPN+.

Taki był układ na zeszłoroczną walkę Fury vs. Wilder, kiedy pay-per-view wyceniono na 79.99 USD, co nie dziwi. Fury vs Wilder 3 prawdopodobnie też nie będzie tani. Trzymaj konie, zanim się zapiszesz, ponieważ prawdopodobnie usłyszymy konkretne szczegóły ze strumienia, gdy będziemy zbliżać się do walki.

W Wielkiej Brytanii najnowsza cena za walkę Fury vs Wilder wyniosła 24.95 euro za pośrednictwem BT Sport Box OfficeI w Australii było to 49.95 AU$ w turnieju głównym. Jednak szczęśliwi fani boksu w Turcji mogli oglądać go za darmo dzięki DMAX.

W miarę pojawiania się większej ilości informacji opublikujemy więcej szczegółów tutaj, gdy zostaną one ogłoszone.

Fury vs Wilder 3 pełna mapa

  • Tyson Fury (c) vs. Deontay Wilder - WBC i The Ring Heavyweight Titles
  • Efe Ajagba vs. Frank Sánchez – waga ciężka
  • Robert Helenius vs. Adam Kownacki - waga ciężka
  • Jared Anderson vs. Vladimir Terechkin – waga ciężka

 

wściekłość tysona

(Źródło zdjęcia: Al Bello / Getty Images)

Kim jest Tyson Fury?

Tyson „The Gypsy King” Fury jest niepokonanym mistrzem wagi ciężkiej WBC i The Ring i jest powszechnie uważany za zjednoczonego liniowego mistrza świata.

32-latek, który ma 6 stóp i 9 cm wzrostu, jest jednym z najlepszych bokserów na świecie i jedynym bokserem, który pokonał dwóch mistrzów z co najmniej Za nimi 10 udanych obrony tytułu.

Wygrał tytuły WBA, WBO IBO, IBF i The Ring Władimira Kliczko w 2015 roku, ale został zmuszony do ich porzucenia z powodu kombinacji czynników, w tym sporów kontraktowych, naruszeń dopingu i problemów zdrowotnych.

Pomimo dużego przyrostu masy ciała i tylko dwóch walk przedsezonowych, Fury walczył z ówczesnym mistrzem wagi ciężkiej WBC w grudniu 2018 roku., dwukrotnie powalony, ale poza tym wyglądający jak doskonały bokser.

Walka została kontrowersyjnie oznaczona jako remis, ale Fury zdominował rewanż w lutym 2020 r., A róg Wildera rzucił ręcznik w siódmej rundzie po tym, jak jego człowiek został dwukrotnie znokautowany.

Deontay Wilder

(Źródło zdjęcia: Edward Diller / Icon Sportswire przez Getty Images)

Kim jest Deontay Wilder?

Deontay „The Bronze Bomber” Wilder jest byłym mistrzem świata w wadze ciężkiej WBC i jest uważany za najpotężniejszego punchera w sporcie.

Aż 41 z 42 zwycięstw w karierze 35-latka zostało wygranych przez nokaut., chociaż jego najsłynniejszy cios został zakwestionowany przez Fury, który wstał z płótna w ostatniej rundzie swojej pierwszej walki, po szukaniu hrabiego.

Mężczyzna z Alabamy był niepokonany, zanim Fury pokonał go w rewanżu, a wojownik o długości 6 stóp i 7 cali później twierdził, że jego 40-funtowy kombinezon zmęczył go., że jego woda mogła być zakrapiana i że Fury podrapał go w uszy czymś ukrytym w rękawiczce.

Udostępnij to