Zapraszamy wszystkich fanów anime! Funimation to coś więcej niż tylko usługa przesyłania strumieniowego, to nie tylko miejsce, w którym można oglądać anime i świętować tę niesamowitą japońską formę sztuki. Abonenci Funimation mogą również korzystać z wydarzeń, przedmiotów kolekcjonerskich i dedykowanej aplikacji Funimation.

Funimation, dostępny w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Nowym Meksyku, Brazylii i Irlandii, pojawił się również niedawno w Kolumbii, Peru i Chile.

Miejsce, w którym można oglądać popularne seriale telewizyjne, takie jak Dragon Ball Z i Attack on Titan, oraz filmy, takie jak Bayonetta: Bloody Fate, czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o Funimation, od tego, jak się zarejestrować, po to, co możesz oglądać na bezpłatnym koncie Funimation.

Najlepsze oferty dnia Funimation

TOP. jeden
Crunchyroll
Crunchyroll
Uzyskaj dostęp do nowych wydań i poprzednich sezonów swoich ulubionych anime; Bez reklam dzięki subskrypcji Premium

Spis treści

Objaśnienie Funimation: Co to jest Premium, Premium Plus i Premium Plus Ultra?

Funimation Global Group, spółka zależna Sony, specjalizuje się w dubbingu i dystrybucji wschodnioazjatyckich programów telewizyjnych i filmów, w szczególności japońskiego anime. W 2016 r. uruchomiła własną usługę przesyłania strumieniowego Funimation, w której można jednocześnie przesyłać strumieniowo i przesyłać strumieniowo japońskie seriale animowane.

Pierwotnie znany jako Funimation Now, Funimation ma ponad 2.5 miliona użytkowników subskrybujących platformę, z ponad 15,000 XNUMX godzinami anime do obejrzenia.

Co więcej, Funimation uosabia uwielbienie, które wielu ma dla cyfrowej formy sztuki i zapewnia swoim użytkownikom w USA i Kanadzie dodatkowe korzyści, w tym dostęp do wydarzeń, a także oferty specjalne w swoim sklepie i prezent rocznicowy za każdy rok subskrybują swój plan Premium Plus lub Premium Ultra Plus.

Oferując transmisję strumieniową bez reklam, gdy zdecydujesz się na jedną z ich subskrypcji, Funimation zaczyna się od 5.99 $ miesięcznie i do 2 równoczesnych strumieni. Zapłać więcej, a będziesz mieć możliwość jednoczesnego odtwarzania do 5 strumieni.

W przypadku terytoriów poza Stanami Zjednoczonymi i Kanadą będziesz mieć możliwość wykupienia abonamentu Premium Plus z opłatą miesięczną lub roczną, która zapewnia 5 równoczesnych transmisji strumieniowych i oglądanie w trybie offline.

Jednoczęściowe postacie

Postacie z One Piece (Źródło zdjęcia: Funimation)

Funimation programy i filmy: co możesz oglądać

Funimation jest domem dla jednych z najlepszych seriali animowanych, w tym programów Sentai Filmworks, Aniplex of America i Right Stuf Inc. Obiecując ponad 15,000 XNUMX godzin anime, w Funimation jest wiele do odkrycia bez względu na to, czego szukasz, bądź to Moneta, Jurij !!! Na lodzie, czyli własna wersja anime w X-Men, Mój uniwersytet bohatera.

Można go podzielić na gatunki, dlaczego nie wybrać lekkiej komedii? Co "Jak nie przyzywać władcy demonów»lub wtedy Lekcje życia z Uramichi Oniisan. Na coś bardziej romantycznego jest? Kaguya-sama: miłość to wojna. Być może niekoniecznie kojarzone z anime, istnieją również tytuły akcji na żywo, takie jak goleń y Wypuść mnie.

Dla tych, którzy chcą zacząć z anime, dlaczego nie sprawdzić zakładki „Popularne” Funimation, aby dowiedzieć się, którzy fani anime najczęściej streamują? Obejmowały one Przerwa na morzu, Jako prawnikI Atak Tytanów. Możesz nawet spojrzeć Zabójca Demonów: Pociąg Mugen, która przebiła kasę w Stanach Zjednoczonych.

Istnieje wiele opcji, jeśli chodzi o anime, a wszystko to całkowicie nieprzerwanie, gdy zdecydujesz się na jedną z subskrypcji Funimation. Posiadacze darmowych kont będą mogli zapoznać się z ograniczonym zakresem tych tytułów za pomocą reklam.

10 najlepszych programów Funimation

 • Atak Tytanów
 • Mój uniwersytet bohatera
 • Moneta
 • Rurouni Kenshin
 • Pogromca demonów: Kimetsu no Yaiba
 • Fullmetal Alchemist: Bractwo
 • Demon Slager film: Pociąg Mugen
 • Twoje imię.
 • liceum dxd
 • Dragon Ball Z

Ile kosztuje Funimation?

W zależności od tego, gdzie jesteś, zależy to od planów, które możesz subskrybować, i otrzymywanych treści, z pewnymi prawami do przesyłania strumieniowego w zależności od Twojej lokalizacji. Dla osób w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii, Nowej Zelandii, Meksyku i Brazylii, opcja planu Premium Plus będzie dostępna tylko za 4.99 EUR / 7.95 USD / 7.95 USD / 5.99 USD miesięcznie.

Dla osób w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie istnieje nieco więcej różnic między planem a planem:

Im wyższy poziom, tym więcej transmisji otrzymasz, wraz z możliwością przeglądania treści w trybie offline i innymi korzyściami z subskrypcji.

Warto również zauważyć, że Funimation bardzo hojnie umożliwia założenie darmowego konta, dając Ci przedsmak ich świetnych treści z reklamami, chociaż możesz być ograniczony przez wiek i lokalizację.

Strona główna Funimation

Strona główna Funimation (Źródło zdjęcia: Funimation)

Funimation: czy jest bezpłatny okres próbny?

Nowi klienci, którzy chcą naprawić anime, mogą otrzymać bezpłatną wersję próbną usługi przesyłania strumieniowego. Możesz zapoznać się z naszym przewodnikiem po bezpłatnych wersjach próbnych Funimation, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat bezpłatnego okresu próbnego, dostępnych planów i najtańszego sposobu późniejszego oglądania Funimation.

Jak zarejestrować się w Funimation

Rejestracja w Funimation jest łatwa, chociaż będziesz musiał odwiedzić konkretną stronę, aby założyć bezpłatne konto Funimation w związku z ich planami subskrypcji.

 • Odwiedź stronę główną Funimation
 • Kliknij niebieski przycisk „Obejrzyj teraz” lub żółty przycisk „Wypróbuj Premium Plus”
 • Wybierz jeden z trzech planów płatności
 • Czy chcesz płacić rocznie? Kliknij tę opcję cenową
 • W przeciwnym razie kliknij czerwony przycisk „Rozpocznij bezpłatny okres próbny”
 • Utwórz konto, wpisując swój adres e-mail i hasło
 • Kliknij „Kontynuuj” i wprowadź informacje dotyczące płatności (karta kredytowa lub PayPal)
 • Stąd możesz poznać Funimation w całości!

Chcesz założyć darmowe konto Funimation?

musisz odwiedzić Funimation aby uzyskać wszystkie informacje o tym, do czego upoważnia bezpłatne konto Funimation, i zarejestruj się, aby poznać smak doskonałej oferty rozrywki Funimation.

Aplikacja Funimation: Jakie urządzenia możesz oglądać?

Najnowsza aplikacja Funimation i wszystkie jej funkcje są kompatybilne z następującymi urządzeniami:

 • apple TV
 • Amazon Fire TV
 • Android TV
 • Roku
 • Chromecast
 • Telewizory inteligentne Samsung
 • PS4
 • Xbox One
 • iOS i Android

Należy pamiętać, że posiadacze darmowych kont nie będą mogli uzyskać dostępu do aplikacji Funimation na Apple TV.

Funimation vs. Crunchyroll vs. Netflix vs. Amazon Prime Video vs. HBO Max

Jeśli chodzi o serwisy streamingowe i bajki, jedynym dzieckiem w okolicy oprócz Funimation jest Crunchyroll. Co zatem odróżnia te dwie rzeczy? Cóż, Crunchyroll będzie miał nowe odcinki prosto z Japonii godzinę po ich wyemitowaniu, mierząc objętość swojej biblioteki w odcinkach, a nie w godzinach, z 30.000 XNUMX odcinków przed końcem. Oprócz filmów animowanych i programów telewizyjnych Crunchyroll udostępnia również mangę, którą użytkownicy mogą czytać online.

Jest dostępny w nieco wyższej cenie, z jego Najniższy plan dla fanów kosztuje 7.99 $ miesięcznie i nie masz możliwości oszczędzania w ramach planu rocznego. Jest to koszt jednego strumienia na raz, a nie przeglądania offline, jak w przypadku planu Premium Funimation. Megan Fan kosztuje 9.99 USD miesięcznie a otrzymasz cztery jednoczesne transmisje i ich funkcję przeglądania offline, a także dostęp do wydarzenia wystawowego Crunchyroll i ekskluzywną zniżkę w ich sklepie. Za te i inne ekskluzywne dodatki możesz zapłacić 9.99 USD miesięcznie za Ultimate Fan z sześcioma równoczesnymi transmisjami.

Możesz otrzymać bezpłatną wersję próbną Crunchyroll, tak jak w przypadku wszystkich planów Funimation, aby zobaczyć, który z nich spełnia wszystkie wymagania dotyczące anime.

Jeśli jednak chcesz nieco większej wszechstronności usługi przesyłania strumieniowego, warto rozważyć Netflix, Amazon Prime Video lub HBO Max, gdzie możesz oglądać Studio Ghibli, Pokémony i inne tytuły anime, jednocześnie korzystając z innych telewizorów. programy i filmy, które mogą być bardziej atrakcyjne dla innych domowników. Netflix zaczyna się od 8.99 USD miesięcznie, podczas gdy subskrypcja Amazon Prime Video będzie kosztować 12.99 USD miesięcznie lub tylko Prime Video za 8.99 USD miesięcznie. Możesz teraz uzyskać tańszą cenę HBO Max dzięki nowemu planowi reklamowemu, który kosztuje 9.99 USD miesięcznie.

Udostępnij to