Fortnite mógłby skorzystać z płatnej miesięcznej subskrypcji

Fortnite mógłby skorzystać z płatnej miesięcznej subskrypcji

Fortnite może otrzymać opcję miesięcznej subskrypcji zgodnie z nową ankietą udostępnioną przez Epic Games. Deweloper Epic Games pyta graczy, ile byliby w stanie zapłacić za zmienną miesięczną subskrypcję ich darmowej gry Battle Royale, z obiema opcjami od 5 do 18 EUR miesięcznie. Zakup tego członkostwa potencjalnie dałby ci 1,000 V-dolców miesięcznie, dostęp do przepustki bojowej każdego sezonu (zwykle 950 V-dolców) oraz ekskluzywny wczesny dostęp do nowych elementów kosmetycznych. Według popularnego wycieku Fortnite @iFireMonkey na Twitterze, ankieta dotyczyła konkretnie tego, ile ludzie byliby skłonni zapłacić za te subskrypcje. Fani na Twitterze zgłosili się, aby powiedzieć, że otrzymali tę samą ankietę lub jej odmianę od Epic Games. Jeden użytkownik udostępnił zrzuty ekranu z quizu na temat filmów, kreskówek i kreskówek, które oglądał, być może próbując ocenić popularność nowego crossoveru. Co zaskakujące, ludzie nie wydają się zbyt onieśmieleni pomysłem kupowania miesięcznego członkostwa za te dodatkowe bonusy, mimo że gra jest całkowicie darmowa, chyba że chcesz nowych elementów kosmetycznych dla swojego sprzętu lub postaci.

Czy więc płacisz co miesiąc, aby otrzymać pakiet, czy jest to wczesny dostęp? To chyba nieźle? hmm7 Listopad 2020 Wszystko wydaje się teraz mocno prawdopodobne, ale nic nie jest pewne. Oczywiście dużą atrakcją jest to, że nowa przepustka bitewna zostanie natychmiast odblokowana w Sub, ale jedynym powodem, dla którego kupisz przepustkę bojową, jest to, czy ma skórki lub dodatki, które chcesz i z czego znany jest Fortnite. mają okresy pozasezonowe, w których przepustka bojowa nie jest do zera.

< p lang="pl" dir="ltr">Jedyną wadą dla mnie byłaby niewiedza, jaką skórkę otrzymam przed zapłaceniem. Chyba że powiedzą ci, zanim zostaną naliczone co miesiąc. Poza tym wydaje się, że to dobry interes. 7 listopada 2020 Epic Games pewnie myślało o tym od dawna. Weterani Fortnite będą pamiętać porzucone plany „rocznej przepustki”, która została pobrana w tym roku. Fortnite v11.30 zachował te informacje w pliku, co pozwoliłoby graczom na zakup przepustki rocznej, aby odblokować ekskluzywne elementy kosmetyczne i odblokować 25% nadchodzącej przepustki bojowej. Skontaktowaliśmy się z firmą Epic Games w celu uzyskania komentarza w sprawie wycieku i zaktualizujemy ją, jeśli otrzymamy odpowiedź.