Summer Game Fest trwa teraz pełną parą i właśnie widzieliśmy kolejną odsłonę gry, thriller akcji science fiction osadzony na Marsie, który wygląda szczególnie przerażająco.

Zwiastun ujawniający Fort Solis trzyma nas w ciemności, skupiając się bardziej na emocjonalnym wpływie gry niż na szczegółowym opisie tego, co zamierzamy tam robić. Wygląda na to, że osadzona na odległej marsjańskiej stacji górniczej o nazwie Fort Solis będziesz przełączać się między kontrolowaniem dwóch postaci: doktora Wyatta Taylora i inżyniera konserwacji Jacka Leary'ego.

Sprawdź, czy możesz dowiedzieć się, co się dzieje w zwiastunie:

Po ujawnieniu gry do Geoffa Keighleya z Summer Game Fest dołączyli aktorzy Troy Baker i Roger Clark, dwaj kluczowi aktorzy w For Solis. Baker gra Doktora Taylora, a Clark gra Inżyniera Leary'ego.

Chociaż żaden z aktorów nie posuwa się zbyt daleko w wyjaśnianiu, co się działo w grze, Baker ujawnił, że kiedy skontaktował się z nim reżyser gry, aby zrekrutować go do projektu, wyjaśnił, że Fort Solis będzie „zaciętym thrillerem, chcemy, aby Poczuj się jak Dead Space spotyka Moon Duncana Jonesa”. mierzyć.

Możesz obejrzeć wywiad dla siebie poniżej:

Chociaż zwiastun nie pokazywał wiele akcji gry, ujawnił, że Fort Solis jest budowany na Unreal Engine 5 i wygląda absolutnie oszałamiająco. Czerwona Planeta to miejsce, w którym byliśmy w wielu grach, i często jest to wyblakła przestrzeń, ale w zwiastunie te żywe czerwienie dają poczucie niebezpieczeństwa pulsującego pod powierzchnią każdej sceny.

Mamy nadzieję, że niedługo dowiemy się, co to jest.

Udostępnij to