El Fitbit Versa 4 będzie kolejną wersją bardzo eleganckiego smartwatcha firmy Fitbit. Nie zostało to jeszcze oficjalnie ogłoszone, a ponadto możemy zgadywać, kiedy prawdopodobnie nadejdzie i jakie nowe dziwactwa przyniesie na twój nadgarstek.

Dzięki niedawnemu przejęciu Fitbit przez Google, Versa 4 jest prawdopodobnie ogromnym odejściem od swoich poprzedników. Oto nasze przewidywania, czego można się spodziewać po nowym zegarku. Będziemy aktualizować ten przewodnik, gdy pojawi się więcej wiadomości i plotek, więc pamiętaj, aby często zaglądać, aby być na bieżąco.

Przejść do sedna sprawy

  • Co jest? Skoncentrowany na fitnessie zegarek z łącznością GPS.
  • O której godzinie to wyszło? Prawdopodobnie około sierpnia 2022 roku.
  • Ile to kosztowało? Prawdopodobnie około 22.995 19.999 EUR / XNUMX XNUMX EUR dziewiętnaście tysięcy dziewięćset dziewięćdziesiąt dziewięć.

Data premiery Fitbit Versa 4 i prawdopodobne koszty

Urządzenia Fitbit mają zwykle kilkuletni cykl wydawniczy. Fitbit Versa 3 został wprowadzony na rynek w sierpniu 2022 roku, więc spodziewamy się, że wkrótce zobaczymy go po raz pierwszy na Versa 4.

Firma zwykle trzyma swoje karty blisko piersi i rzadko widzimy zegarki przed ich wydaniem, choć zawsze jest to możliwe. Zdjęcia Fitbit Luxe wyciekły kilka dni wcześniej a firma odpowiedziała, przenosząc oficjalną premierę, więc nie jest niemożliwe, abyśmy mogli na pierwszy rzut oka.

Możemy również po raz pierwszy przyjrzeć się specyfikacji Versa 4. Ostatnio wyciekł render 3D, byłby to nowe urządzenie Fitbit o nazwie „Morgan”. Jest bardzo mało prawdopodobne, że będzie to nowa Versa (jej kształt znacznie różni się od poprzednich modeli z tej linii), ale może to być nasze pierwsze spojrzenie na Fitbit Charge XNUMX.

Prawdopodobnie to samo źródło ujawnia powiązany obraz Versa 4 bliżej daty premiery. Będziemy mieć otwarte uszy i otwarte oczy.

Fitbit Versa Cztery wiadomości i przecieki

Wiadomości o Fitbit Versa 4 jeszcze się nie pojawiły, ale firma wydała ostatnio kilka interesujących ogłoszeń, które podekscytowały nas tym, czym może być smartwatch nowej generacji.

W pierwszym miesiącu 2021 r. Google sfinalizował przejęcie Fitbit, pomimo obaw branżowych organów nadzoru o potencjał dwóch firm do zdławienia konkurencji. Potem sytuacja się uspokoiła w ciągu kilku miesięcy, a więcej podczas majowego wydarzenia Google IO 2 dowiedzieliśmy się, że Fitbit pracował nad wysokiej klasy trackerem fitness z systemem operacyjnym Google Wear smartwatch. KOŚĆ.

To ogromna wiadomość i może oznaczać, że Fitbit Versa 4 drastycznie różni się od poprzednich zegarków z tej serii. Jak dotąd, tyKażde urządzenie do noszenia Fitbit korzystało z autorskiego systemu operacyjnego firmy., system operacyjny Fitbit. Nic dziwnego, że ten system operacyjny skupia się prawie całkowicie na śledzeniu kondycji i akceptuje tylko niewielką garść aplikacji innych firm (z których większość to częściowo proste liczniki czasu treningu i urządzenia śledzące).

W całym Google IO 2021, Fitbit i Google ogłosiły, że zintegrują swoje 2 platformywypuściłby „premium” Fitbit z Wear OS i dodałby integrację Fitbit do Wear OS dla innych smartwatchy

Fitbit z systemem Wear OS byłby w stanie znacznie więcej. Nie tylko będzie w stanie śledzić kroki, czynności, tętno i wszystkie inne wskaźniki, których można oczekiwać od zwykłego urządzenia do monitorowania kondycji, ale także zintegrowałby się ze wszystkimi innymi narzędziami Google (Gmail, Mapy Google, Google Pay, itp.) i zapewnia dostęp do szerokiej gamy aplikacji do strumieniowego przesyłania muzyki, sieci społecznościowych, wiadomości, zdrowia i organizacji z Google Play.

Logicznie rzecz biorąc, nie ma gwarancji, że ten „premium” Fitbit to Versa 4; może to być zupełnie inne urządzenie. Jednak urządzenia Versa zawsze były reklamowane jako smartwatche, a nie proste trackery fitness, i byłaby to okazja do wzmocnienia Versa 4 i przekształcenia jej w prawdziwego rywala dla Apple Watch XNUMX (który powinien zostać wydany wcześniej). tysiąc dwadzieścia jeden).

Projekt Fitbit Versa 4

Ostatni Zegarki Fitbit (w tym Sense, Versa XNUMX, Inspire XNUMX i Luxe) dzielą podobny styl z zaokrąglonymi krawędziami i gładkimi liniami. Jest wynikiem tego, co Fitbit nazywa swój biologiczny język wzornictwa przemysłowego który został opracowany tak, aby dopasowywał się do kształtu ludzkiego ciała, tworząc wygodne i ergonomiczne urządzenia.

(Zdjęcie: Fitbit)

Fitbit Versa 4: Co nowego, plotki i co chcemy zobaczyć 1

Kolorystyka jest subtelna (w palecie dominują odcienie czerni, kremu, delikatnego różu i granatu), a metalowe obudowy mają szczotkowane wykończenie. To styl, do którego firma wydaje się być przywiązana, więc spodziewamy się, że Versa 4 zachowa dokładnie ten sam wygląd.

Fitbit Versa 4 z pewnością zachowa wygląd podobny do Versa 3 i Sense z zaokrągloną kwadratową twarzą, szczotkowaną metalową obudową i gładkimi liniami zgodnymi z organicznym językiem wzornictwa przemysłowego firmy.

Spodziewamy się również, że będzie miał znajomą formę; Zegarki z serii Versa zawsze miały kwadratowe tarcze z zaokrąglonymi krawędziami, więc nie przewidujemy zmiany tarczy na okrągłą lub kwadratową.

Mamy nadzieję, że zostaniesz z Technologia ekranu AMOLED, chociaż chcielibyśmy zobaczyć wzrost rozdzielczości, zwłaszcza jeśli Versa 4 okaże się pierwszym smartwatchem Fitbit Wear OS. Versa 3 ma rozdzielczość XNUMX x XNUMX pikseli, a wzrost o XNUMX x XNUMX (dokładnie taki sam, jak w przypadku świetnego TicWatch Pro XNUMX) byłby dobrodziejstwem dla aplikacji takich jak Gmail i Google Maps.

Cechy Fitbit Versa 4

Fitbit Versa 3 wykonuje niesamowitą robotę, wypełniając lukę między trackerami fitness a smartwatchami, ale nie jest pozbawiony wad. praktycznie wszystko Te problemy zostałyby automatycznie rozwiązane, gdyby Versa 4 okazała się być urządzeniem premium Wear OS. (z dostępem do wszystkich powiązanych aplikacji), ale chociaż jest to kolejny zegarek FitbitOS, chcielibyśmy zobaczyć kilka poprawek. .

Szczególnie docenilibyśmy więcej opcji muzycznych offline. Chociaż Versa 3 jest kompatybilna ze Spotify i Pandorą, możesz dodawać listy odtwarzania tylko do przeglądania w trybie offline przez Deezer, co jest prawdziwym wstydem.

Kobieta pracująca z Fitbit Versa 3

(Zdjęcie: Fitbit)

Versa 3 był pierwszym zegarkiem z linii Versa ze zintegrowanym GPS. który pozwala śledzić biegi, wędrówki i przejażdżki rowerowe bez konieczności noszenia telefonu, zwłaszcza jeśli nie korzystasz z Deezera. Nie będziesz mógł jednocześnie cieszyć się swoimi utworami. W przypadku wersji Versa 4 chcielibyśmy, aby Fitbit czerpał inspirację z książki Garmina i umożliwiał użytkownikom pobieranie ich piosenek i podcastów bezpośrednio na zegarku.

Dodanie większej liczby opcji odtwarzania muzyki w trybie offline sprawiłoby, że Fitbit Versa XNUMX byłby lepszym zegarkiem do ćwiczeń bez telefonu.

Chcielibyśmy również, aby Fitbit Versa 4 pożyczył pewne dziwactwa od swojego rodzeństwa, Fitbit Sense. Możesz nie mieć niezwykłej funkcji śledzenia stresu Sense, ale bylibyśmy wdzięczni za dodanie aplikacji EKG, która ostrzega Cię o rzadkich rytmach serca. Pomogłoby to również Versa 4 bardziej bezpośrednio konkurować z nowym Apple Watch.

Poprawa pojemności baterii również byłaby wygrana. Versa 6 może trwać do 3 dni między ładowaniami (poprawa z 4 do 2 dni w przypadku Versa 4), więc idealnie, aby Versa XNUMX działała przez cały tydzień. Żywotność baterii jest drastycznie skrócona podczas korzystania z wbudowanego GPS, a dodanie pamięci i odtwarzania muzyki w trybie offline jeszcze bardziej go skróci, więc większa pojemność może być koniecznością.

Najlepsze dzisiejsze oferty Fitbit Versa 4

TOP. jeden
Fitbit Versa 4, Smartwatch z buraków/miedzianej róży, Unisex-dla dorosłych, jeden rozmiar
Fitbit Versa 4, Smartwatch z buraków/miedzianej róży, Unisex-dla dorosłych, jeden rozmiar
6+ días de batería y sumergible hasta 50 m; Compatible con dispositivos a partir de iOS 13 y Android 8.0
229,95 EUR

Pogłoski o Fitbit Versa 4 i to, co chcemy zobaczyć

Udostępnij to