Dobrze przeczytałeś: w końcu mamy dostępny dysk SSD PS5 za znacznie poniżej 100 euro, z modelem Adata Premium zaprojektowanym specjalnie dla samego systemu. To prawdziwa rzadkość w świecie pamięci masowej, więc nie można przegapić takiej okazji.

Będziesz chciał działać szybko, ponieważ 5 TB Adata Premium SSD na PS1 jest dostępny za 89.99 USD na Amazon (otwiera się w nowej karcie). Chociaż nie jest to domowa nazwa na równi z twórcami najlepszych dysków SSD PS5, takimi jak Samsung, WD Black i Corsair, ten producent stawia na coś więcej niż pedał do metalu, jeśli chodzi o wydajność.

W rzeczywistości Adata Premium może osiągnąć prędkość 6.100 MB/s, znacznie przekraczającą minimalne zalecane 5.500 MB/s.

Nie jest to najszybszy dysk Gen 4.0, jaki widzieliśmy, ale wciąż przewyższa niektóre z niegdyś flagowych dysków. Ponadto nie ma potrzeby stosowania oddzielnego radiatora dysku SSD PS5, oferując opcję niskoprofilową od razu po wyjęciu z pudełka.

Najlepiej kupić PS5 za mniej niż 100 euro

Uważamy, że taki dysk to niezbędne akcesorium do PS5. To dlatego, że PS5 ma tylko 667 GB użytecznej pamięci, która może szybko się zapełnić, biorąc pod uwagę duże gry na platformie, takie jak God of War: Ragnarok i Warzone 2. Ten zestaw pamięci o pojemności 1 TB więcej niż podwaja tę pojemność. , co oznacza więcej czasu grania w najlepsze gry na PS5 i mniej czasu na przeglądanie danych zarządzania ekwipunkiem Tetris.

Ponieważ oferty PS5 w Czarny piątek są tuż za rogiem, możemy zobaczyć więcej dysków SSD PS5 sprzedawanych za mniej niż 100 USD, ale jak dotąd tak się nie stało. To idealny czas na stworzenie niezbędnego oddechu. Jeśli nie masz pewności, od czego zacząć, nasz przewodnik po instalacji dysku SSD PS5 powinien pomóc Ci przyspieszyć.

Więcej dzisiejszych najlepszych ofert dysków SSD PS5

Jeśli interesują Cię dyski SSD PS5 bardziej uznanych marek, mamy coś dla Ciebie. Nasza technologia porównywania cen automatycznie wybiera niektóre z naszych ulubionych modeli dostępnych w najniższych cenach online.

Podsumowanie dzisiejszych najlepszych ofert

Udostępnij to