Jeśli ukończyłeś Final Fantasy 7 Remake, możesz się zastanawiać, kiedy część 2 gry zostanie wydana.

Final Fantasy 7 Remake to nowa odsłona klasycznego JRPG Final Fantasy 90 z lat 7, ale zamiast wypuścić remake jako pojedynczy tytuł, deweloper Square Enix zdecydował się wydać remake jako serię gier, a pierwsza część zostanie wydana w kwietniu. 2020.

Podczas Square Enix ogłosiło w listopadzie 2019 roku, że prace nad Final Fantasy 7 Remake Part 2 rozpoczęły się., firma nie potwierdziła daty premiery drugiej części gry; i niestety oczekujemy co najmniej dwóch lat oczekiwania. Wiemy jednak, że drugi rozdział docenionego przez krytyków remake'u w pełni wykorzysta moc PS5.

Chcesz wiedzieć więcej? Zebraliśmy wszystko, co do tej pory wiemy o FF7 Remake Part 2, w tym wiadomości, plotki i to, co mamy nadzieję zobaczyć w grze 2.

Przejść do sedna sprawy

  • Co to jest? Druga część remake'u Final Fantasy 7
  • Kiedy mogę w to zagrać? Potwierdzać
  • W co mogę grać? PS5 (i prawdopodobnie PS4)
  • Ile gier będzie mieć Final Fantasy 7 Remake? Nie zostało to potwierdzone

FF7 Remake Part 2 Data premiery

Remake Final Fantasy 7

(Zdjęcie: Square Enix)

Chociaż wiemy, że Square Enix rozpoczęło już prace nad Final Fantasy 7 Remake Part 2, deweloper nie potwierdził, kiedy zostanie wydany.

Wiemy, że FF7 Remake Part 2 jest teraz w pełnej produkcji, a reżyser Tetsuya Nomura powiedział Famitsu w lipcu 2020 r. (za pośrednictwem VGC), że dąży do wydania „jak najszybciej”. Ale może minąć trochę czasu, zanim dostaniemy to w swoje ręce.

Final Fantasy 7 Remake zostało wydane dopiero pięć lat po jego ogłoszeniu. Nie czekamy jednak na kolejne pięć lat oczekiwania na część 2, ponieważ Square Enix położyło podwaliny pod grę. Ponadto przedstawiciel Square Enix powiedział IGN, że „zespół programistów planuje ilość treści do drugiej części serii i że zespół przewiduje, że tworzenie drugiej gry będzie bardziej wydajne”.

Square Enix wcześniej porównało Final Fantasy 7 Remake do Final Fantasy 13, które wyszło (w zasadzie) w trzech częściach, z około dwuletnią przerwą między każdym wpisem. Jeśli Final Fantasy 7 Remake będzie czymś takim, to czekamy około dwóch lat do części 2, co oznacza, że ​​możemy nie zobaczyć go do 2022 roku.

Chociaż może minąć kilka lat, zanim zobaczą Final Fantasy Remake Part 2, zespół ma już wiele do zaoferowania, co oznacza, że ​​data premiery pod koniec 2021 r. Nie jest całkowicie wykluczona, chociaż jest to wysoce nieprawdopodobne, zwłaszcza biorąc pod uwagę. że Final Fantasy 7 Remake Intergrade ma zostać wydany w 2021 roku.

FF7 Remake Part 2 Wiadomości i plotki

Remake Final Fantasy 7

(Zdjęcie: Square Enix)

FF7 Remake Part 2 wykorzysta moc PS5

Fani Final Fantasy 7 Remake podekscytowani tym, co może przynieść aktualizacja PS5, będą niestety musieli poczekać do Final Fantasy 7 Remake Part 2, aby zobaczyć, jak Square Enix może w pełni wykorzystać możliwości sprzętowe PS5.

Wiadomość pochodzi z wywiadu z Famitsu przetłumaczone przez VGC ze współreżyserem Final Fantasy 7 RemakeTetsuya Nomura, który powiedział, że funkcje sprzętowe PS5, a mianowicie adaptacyjne wyzwalacze kontrolera DualSense, będą tylko „częściowo objęte”.

Podczas gdy wersja Final Fantasy 5 Remake Intergrade na PS7 oferuje zestaw funkcji poprawiających jakość życia, których można oczekiwać od aktualizacji obecnej generacji, takich jak wyższa liczba klatek na sekundę i lepsza jakość obrazu, Nomura potwierdził, że będziemy musieli poczekać. …do końca. Fantasy 7 Remake Part 2 dla pełnego doświadczenia sprzętowego PS5. Powiedział: „Jeśli chodzi o korzystanie ze wszystkich funkcji PlayStation 5, poczekaj do następnej gry, w której będziemy mogli zacząć od zera”.

Produkcja już się rozpoczęła

W listopadzie 2019 roku reżyser Tetsuya Nomura ogłosił, że prace nad Final Fantasy 7 Part 2 już się rozpoczęły.

„Już rozpoczęliśmy pracę nad kolejnym, ale nie mam wątpliwości, że granie w ten tytuł podniesie Wasze oczekiwania, podobnie jak świat, który wykracza poza Midgar” - powiedział Nomura.

Wskazówki dotyczące remake'u Final Fantasy na temat tego, co będzie dalej

W wywiadzie dla Famitsu (przetłumaczonym przez DualShockers), producent Final Fantasy 7 Remake, Yoshinori Kitase, powiedział, że w grze są wskazówki, które sugerują, co może się wydarzyć w części 2.

„W tej pierwszej grze pokazaliśmy ogromny potencjał na przyszłość i zawarliśmy wiele wskazówek dotyczących tego, co ma nadejść” – powiedział Kitase. „Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć teorie fanów w mediach społecznościowych na temat tego, co może się wydarzyć dalej”.

FF7 7 Remake Part 2: co chcemy zobaczyć

Remake Final Fantasy 7

(Zdjęcie: Square Enix)

 

Więcej grywalnych postaci

Chociaż było bardzo fajnie kontroluj Cloud, Barrett, Tifa i Aerith w pierwszej części Final Fantasy 7 Remake w oryginale jest wiele postaci, którymi chcielibyśmy sterować. Nie wiemy o tobie, ale granie jako wampir Vincent, uzbrojony w broń, brzmi jak świetna zabawa.

Zmienia się szalona historia

Oczekujemy, że wraz z zakończeniem Final Fantasy 7 Remake Tetsuya Nomura przekształci klasyczną grę w coś zupełnie nowego. Chociaż niektórzy fani mogą chcieć wiernego odtworzenia oryginalnej gry, jesteśmy bardzo zainteresowani tym, jak historia może się zmienić w nadchodzących częściach. Nie chcemy, żeby cokolwiek nadchodziło.

Wyścig Chocobo

Ponieważ następna część gry będzie prawdopodobnie otwartym światem, chcemy zobaczyć super twardą mini-grę wyścigową chocobos. W oryginalnej grze ta poboczna aktywność była konieczna, aby odblokować niektóre z najpotężniejszych tematów w grze, a dzięki zabawie w Final Fantasy XV nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak będzie wyglądać w następnej iteracji przerobić. .

Wszystkie rodzaje minigier

nie możemy się doczekać, aby zobaczyć jak wygląda Złoty Spodek w Final Fantasy 7 Remake, bo to duży, jasny park rozrywki pełen mini-gier. Ale ponieważ technologia zaszła tak daleko w ciągu 23 lat od premiery oryginalnej gry, chcemy zobaczyć jeszcze więcej aktywności w tej dziedzinie.

Obrazowanie nowej generacji i śledzenie promieni

Ponieważ prawdopodobnie zobaczymy kolejną odsłonę remake'u Final Fantasy 7 na konsolach nowej generacji (i miejmy nadzieję na PC), chcielibyśmy, aby gra była jeszcze lepsza niż pierwsza część. Ponieważ ray tracing staje się coraz bardziej popularny, chcielibyśmy, aby fantastyczny krajobraz ożył w ogromny sposób.

 

Udostępnij to