F1 TV: co to jest, co zawiera, koszt i jak go zdobyć

F1 TV: co to jest, co zawiera, koszt i jak go zdobyć Sezon Formuły 2021 1 zapowiada się niezapomniany, dzięki czemu usługa strumieniowego przesyłania danych sportowych F1 TV jest niezbędną usługą dla entuzjastów sportów motorowych. Oferowanie widzom kompleksowej relacji z dni wyścigów, sesji treningowych, padoków i mnóstwa ekskluzywnej zawartości F1, przeczytaj nasz pełny przewodnik dotyczący korzystania z telewizji F1 online i telewizora. Aplikacja usługi, która jest teraz dostępna w większej liczbie krajów niż kiedykolwiek wcześniej, przeszła również gruntowny przegląd na nowy sezon, z pokryciem oferowanym w rozdzielczości Full HD i dostępem do wielu materiałów stockowych. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o telewizji F1. Damy ci lepsze wyobrażenie o tym, co jest wliczone w cenę, ile to kosztuje i jak możesz transmitować całą akcję Formuły 1 w tym sezonie na F1 TV.

Co to jest F1 TV i F1 TV Pro?

F1 TV to ekskluzywna usługa przesyłania strumieniowego Mistrzostw Świata Formuły 1. Usługa jest dostępna w 85 różnych krajach i obejmuje dwa poziomy: F1 TV Pro to oferta premium usługi, która zapewnia abonentom relacje na żywo ze wszystkich wyścigów Formuły 1 sezonu. Co więcej, możesz również przesyłać strumieniowo każdą sesję na torze dla wszystkich GP i uzyskać dostęp do kamer pokładowych i radioodbiorników wszystkich kierowców, a także uzyskaj dostęp do transmisji na żywo z F2, F3 i Porsche Supercup. Kolejną ekskluzywną dla abonentów F1 TV Pro jest fantastyczna funkcja czasu na żywo w usłudze, która umożliwia oglądanie telemetrii w czasie rzeczywistym oraz historii użytkowania opon przez kierowcę podczas wyścigów. Główna różnica między znacznie tańszym poziomem dostępu F1 TV polega na tym, że nie obejmuje on relacji na żywo, ale oferuje powtórki i najważniejsze wydarzenia na żądanie. Oba poziomy zapewniają dostęp na żądanie do ponad 2,000 godzin nagrań F1, z nadwyżką z każdego Grand Prix od 1981 roku.

Gdzie mogę oglądać F1 TV i F1 TV Pro?

F1 TV Pro oferuje transmisję na żywo w sześciu językach na 85 terytoriach. Jednak ekskluzywne umowy dotyczące praw telewizyjnych w niektórych krajach oznaczają, że F1 TV Pro poziomu premium i jego relacje z wyścigów na żywo nie są dostępne wszędzie i tylko W tych regionach dostępny jest poziom dostępu do telewizji F1. Na przykład F1 TV Pro jest dostępny w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, ale nie w Wielkiej Brytanii i Irlandii, dzięki ogólnej umowie Sky z FIA. Ponadto F1 TV Pro nie jest dostępny w Australii, Nowej Zelandii, Hiszpanii i Niemczech. Możesz dowiedzieć się, jaki zasięg jest dostępny w telewizji F1 w Twojej okolicy, klikając tutaj.

Ile kosztuje F1 TV i czy oferuje bezpłatną wersję próbną?

Cena telewizji F1 różni się nieco w zależności od regionu. W USA F1 TV Pro kosztuje obecnie 79 euro za roczną subskrypcję, a F1 TV Access kosztuje 26,99 euro rocznie. Usługa oferuje również 7-dniowy bezpłatny okres próbny F1 TV Pro w wybranych krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych.

Jak oglądać telewizję F1?

Rozpoczęcie oglądania wszystkich ofert wyścigów samochodowych F1 TV jest całkiem łatwe. Zacznij od odwiedzenia strony internetowej usługi, wybrania właściwego regionu i zarejestrowania się lub skorzystania z tej bezpłatnej wersji próbnej. Serwis oferuje dedykowane aplikacje dla większości głównych platform, takich jak Apple, Android, Roku i Amazon Fire App. Usługę można również oglądać na komputerze PC za pośrednictwem wszystkich głównych przeglądarek internetowych.

Jak oglądać na telewizorze?

Teraz, gdy telewizor F1 oferuje wspaniały zasięg 1080pSzkoda, że ​​usługa nie oferuje obecnie dedykowanych aplikacji dla inteligentnych telewizorów, a nawet Apple TV. Jednak nie wszystko jest stracone. Dla entuzjastów sportów siłowych, którzy chcą tradycyjnego wrażenia siedzenia na kanapie i oglądania tej gorącej gumy, mogą także przesyłać strumieniowo F1 TV z przeglądarki za pomocą Apple Airplay lub Google Chromecast, pozwalając zobaczyć wszystko na ekranie.

Gdzie mogę obejrzeć F1?

Jak wspomniano, nie wszystkie regiony mają pakiet telewizyjny F1 z relacją na żywo z Grand Prix, z wyjątkiem Wielkiej Brytanii, Irlandii i Australii. Następnie zapoznaj się z naszym dedykowanym przewodnikiem dotyczącym transmisji na żywo z F1, aby uzyskać najlepsze informacje w swoich regionach. Ci, którzy chcą złapać całą akcję w Down Under, są obsługiwani przez Fox Sports, który jest właścicielem praw do transmisji na żywo w sezonie 2021 w Australii. Jeśli nie masz Foxa w ramach pakietu płatnej telewizji, najlepszym rozwiązaniem może być zarejestrowanie się w siostrzanej ofercie, rozwijającej się usłudze przesyłania strumieniowego Kayo Sports. A co najważniejsze, Kayo oferuje DARMOWĄ dwutygodniową wersję próbną! Po tym Pakiet podstawowy Kayo Sports kosztuje 25 € miesięcznie i umożliwia użytkownikom strumieniowanie na dwóch urządzeniach jednocześnie. Usługa oferuje również plan Kayo Sports Premium, która zapewnia trzy równoczesne transmisje za 35 € miesięcznie. Możesz oglądać wszystkie 1 F2021 GP w Wielkiej Brytanii i Irlandii za pośrednictwem Sky Sports i dedykowanego kanału Sky Sports F1. Abonenci mogą również oglądać w ruchu, korzystając z aplikacji Sky Go, dostępnej na prawie wszystkich nowoczesnych telefonach, tabletach, laptopach, komputerach osobistych i konsolach. Podczas gdy Stany Zjednoczone i Kanada mają dobre połączenia z F1 TV, która zapewnia obszerne relacje na żywo z wyścigów w obu regionach, widzowie w obu krajach mają również możliwość oglądania za pośrednictwem tradycyjnych nadawców linearnych. W sezonie 1 F2021 ESPN zapewni pełne pokrycie w USA. Nożyce do sznurków też mają szczęście, bo można dostać ESPN bez drogiego pakietu kabli od głównych dostawców, takich jak Sling TV i fuboTV. Tymczasem w Kanadzie wyścigi F1 2021 można oglądać na TSN po angielsku lub RDS po francusku., ale są to kanały premium, które zwykle mają pakiet płatnej telewizji. Jeśli otrzymasz je w ramach umowy kablowej, będziesz mógł po prostu zalogować się za pomocą danych swojego dostawcy i uzyskać dostęp do strumienia F1 na żywo. Jeśli nie masz kabla, możesz zasubskrybować transmisję strumieniową TSN lub RDS za jedyne 4,99 CAD dziennie lub (w znacznie lepszej cenie) 19,99 CAD miesięcznie. Czy podoba Ci się dźwięk F1 TV? Wejdź teraz na stronę, zarejestruj się i zacznij oglądać!