Dreszcz obserwowania niezwykle utalentowanych kierowców ścigających się absurdalnie szybkimi samochodami to coś niezwykłego. Kilka lat temu uchwycenie tych wyścigów mogło być problemem dla widzów na całym świecie ze względu na ograniczenia regionalne i ograniczenia harmonogramu. Ale teraz dzięki telewizji F1 możesz oglądać te wyścigi, kiedy tylko chcesz.

W tym przewodniku zobaczymy, jak uzyskać transmisję na żywo F1 z F1 TV na Roku i zacząć streamować najnowsze informacje ze sportów motorowych już teraz. Możesz również sprawdzić naszą pełną recenzję streamera 4K Roku średniej klasy, Roku Premiere, tutaj.

Spis treści

Co to jest F1 TV?

F1 TV to oficjalna usługa przesyłania strumieniowego dla Formuły 1. Ma dwa poziomy subskrypcji: F1 TV Access (pakiet standardowy) i F1 TV Pro (pakiet premium). Dzięki Access możesz oglądać pełne powtórki wyścigów, archiwalne archiwa wyścigów F1, ekskluzywne filmy dokumentalne, transmisje na żywo i nie tylko.

Dzięki Pro możesz korzystać ze wszystkich funkcji Access, a także śledzić na żywo wszystkie wyścigi GP z komentarzem w pięciu językach.

Specjalną cechą obu planów jest dostęp do kamer samochodowych F1. Będziesz mógł przełączać się między głównym kanałem na żywo a kamerami obecnymi we wszystkich 20 samochodach. Funkcja przełączania kamery jest dostępna nawet podczas powtórek i może być całkiem zabawna; możesz nawet uchwycić ekscytujący moment, za którym tęsknią komentatorzy.

Aplikacja F1 TV jest dostępna w wielu krajach na całym świecie, takich jak Stany Zjednoczone, Meksyk, Austria i Rosja. F1 TV Pro nie jest jednak dostępny wszędzie. W niektórych krajach, takich jak Niemcy i Wielka Brytania, ten plan nie jest dostępny ze względu na pewne umowy handlowe.

Subskrypcja F1 TV Access kosztuje w USA 26,99 USD rocznie, a subskrypcja F1 TV Pro 79,99 EUR. Plan Pro obejmuje siedmiodniowy bezpłatny okres próbny, dzięki czemu możesz upewnić się, że jest tego wart.

Czy telewizja F1 jest na Roku?

Tak, F1 TV jest dostępny na Roku od początku 2020 roku. Aby uruchomić F3900 TV, potrzebujesz Roku Express (1x) lub nowszego.

Telewizja F1

Jak zainstalować F1 TV na Roku

Konfiguracja F1 TV na Roku jest bardzo łatwa. Najpierw musisz włączyć urządzenie Roku i przejść do strony głównej. Następnie przejdź do paska wyszukiwania i wpisz F1 TV. Po znalezieniu kanału telewizyjnego F1 kliknij + Dodaj kanał i poczekaj na zainstalowanie aplikacji. Otwórz go po zakończeniu instalacji i kontynuuj subskrypcję lub zaloguj się przy użyciu istniejących informacji.

Na jakich innych urządzeniach mogę oglądać telewizję F1?

F1 TV jest dostępny na telefonach komórkowych, przeglądarkach i tabletach. Możesz nawet używać Chromecasta i Apple Airplay do przesyłania strumieniowego przez przeglądarkę internetową komputera, ale przesyłanie strumieniowe z aplikacji mobilnych i tabletów rozpocznie się później, w 2021 roku.

Do oglądania wyścigów możesz używać przeglądarek takich jak Google Chrome, Mozilla Firefox i Microsoft Edge. F1 TV nie obsługuje Opery, UC Browser i Samsung Internet, więc niektóre funkcje aplikacji mogą w nich nie działać.

Możesz także dostać F1 TV na Androida i iPhone'a. Na urządzeniach z Androidem do uruchomienia aplikacji F7 TV wymagany jest system operacyjny Android OS 1 lub nowszy. Na iPhonie i iPadzie potrzebujesz systemu iOS 10 lub nowszego, a na tablecie Amazon Fire – systemu operacyjnego 7 lub nowszego.

Formuła 1 powiedziała, że ​​​​F1 TV na urządzeniach Apple TV, Amazon Fire TV i Android TV jest wciąż w fazie rozwoju i zostanie uruchomiony później w 2021 roku.

Czy podoba Ci się dźwięk F1 TV? Wejdź teraz na stronę, zarejestruj się i zacznij oglądać!

Udostępnij to