Oglądanie ekscytujących wyścigów F1 to już nie tylko bycie na torze czy telewizja kablowa. Teraz możesz znaleźć wszystkie wyścigi na wyciągnięcie ręki dzięki F1 TV i jej aplikacjom na Androida i iPhone'a.

Niezależna usługa zapewnia więcej akcji, analiz i powtórek niż z jakiejkolwiek innej stacji. Co więcej, w każdej chwili możesz mieć dostęp do wszystkich korzyści płynących z Formuły 1 w swojej kieszeni.

W tym przewodniku informujemy, czym jest aplikacja F1 TV, jej dostępność w aplikacjach na Androida i iPhone'a oraz jak możesz transmitować wyścigi F1 na żywo za pośrednictwem usługi.

Spis treści

Co to jest F1 TV?

F1 TV to oficjalna usługa przesyłania strumieniowego wideo dla Formuły 1 i obejmuje dwa plany subskrypcji. Dzięki podstawowej subskrypcji F1 TV Access możesz oglądać pełne powtórki wyścigów, najciekawsze momenty, archiwalne archiwa wyścigów F1 i nie tylko.

Zaawansowana subskrypcja, F1 TV Pro, obejmuje wszystko, od F1 TV Access i jeszcze lepsze funkcje, takie jak dostęp na żywo po sesje kontrolne dla wszystkich GP i surowych transmisji radiowych zespołu.

Świetną funkcją, którą oferują oba plany, jest dostęp do kamer pokładowych F1. Dzięki temu będziesz mógł przełączać się między transmisją na żywo a dowolną z kamer zainstalowanych w 20 samochodach. Możesz przełączać kamery nawet podczas powtórek wyścigu.

F1 TV jest dostępny w ponad 100 krajach, w tym Stany Zjednoczone, Argentyna, Francja i RPA. Ale niektórzy, jak Wielka Brytania i Australia, nie mogą dodać Pro do wyścigów na żywo.

Czy F1 TV jest w aplikacjach na Androida i iPhone'a?

Dobre wieści: F1 TV jest dostępny zarówno w aplikacjach na Androida, jak i iOS. Oznacza to, że niezależnie od urządzenia będziesz mógł przenieść emocje związane z sezonem Formuły 1 bezpośrednio na swój smartfon lub tablet.

Jednak wsparcie przesyłania strumieniowego dla aplikacji mobilnych i tabletów zostanie wydane później w 2021 roku. Chromecast i Apple Airplay są obecnie obsługiwane tylko przez przeglądarki internetowe na komputery PC.

F1 TV

(Zdjęcie: F1 TV)

Jak zainstalować F1 TV w aplikacjach na Androida i iPhone'a

Instalacja F1 TV na urządzeniach z Androidem i iOS jest dość prosta po wykupieniu subskrypcji F1 TV.

Na obu urządzeniach przejdź do odpowiednich sklepów z aplikacjami (App Store dla iOS i Play Store dla Androida), wyszukaj F1 TV i zainstaluj go. Po pobraniu otwórz aplikację i zaloguj się na swoje konto. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij Start i skonfiguruj subskrypcję.

Na jakich innych urządzeniach mogę oglądać telewizję F1?

Oprócz aplikacji na Androida i iPhone'a na telefony komórkowe, F1 TV jest dostępna w przeglądarkach i tabletach.

Możesz oglądać go na swoim komputerze przez przeglądarki internetowe, takie jak Google Chrome i Mozilla Firefox, ale F1 TV nie obsługuje Opery, Samsung Internet i UC Browser. Nie możesz również używać przeglądarki telefonu komórkowego lub tabletu do przesyłania strumieniowego usługi.

Aby korzystać z aplikacji na telefonie komórkowym i tablecie z systemem Android, musisz mieć system operacyjny Android 7 lub nowszy. Na iPhonie i iPadzie musisz mieć system iOS 10 lub nowszy, a na tablecie Amazon Fire – system OS 7 lub nowszy. Wreszcie na urządzeniach Roku potrzebujesz 3900x i więcej.

F1 TV dla urządzeń Apple TV, Amazon Fire TV i Android TV jest nadal w fazie rozwoju i zostanie wydany później w 2021 roku.

Czy podoba Ci się dźwięk F1 TV? Wejdź teraz na stronę, zarejestruj się i zacznij oglądać!

Udostępnij to