Realme było dość zajęte tworzeniem tematycznych pochodnych swojego najnowszego telefonu z Androidem, Realme GT Neo 3, z już wydanymi wersjami Naruto i Dragonball Z. Jednak nowa wersja inspirowana najnowszym filmem Marvela jest nieco mniej imponująca.

Pojawiła się nowa wersja inspirowana najnowszymi filmami Marvela, Thor: Love and Thunder, które zostały wydane w Indiach. Nie jest jasne, czy trafi do sprzedaży gdzie indziej, ale niektóre inne wersje tematyczne pojawią się również w Europie (chociaż nie w USA, Realme nie sprzedaje tam swoich telefonów).

Prawdopodobnie już wiesz, co jest w pudełku, ponieważ już przewinąłeś zdjęcie „Realme GT Neo 3 150W Thor Love and Thunder Limited Edition”, jak to nazywają. Otrzymasz wersję telefonu Nitro Blue wraz z naklejkami, kartami, plakietkami i narzędziem do usuwania karty SIM.

Ze wszystkich telefonów, Realme GT Neo 3 jest prawdopodobnie najlepszą opcją do zainspirowania się Bogiem Gromu, ponieważ ładuje się z prędkością błyskawicy. Posiada zasilacz o mocy 150 W, który sprawia, że ​​telefon jest pusty do pełnego w zaledwie 15 minut; W chwili pisania tego tekstu nie ma na rynku telefonu ładującego się szybciej.

Może więc ten telefon Thora spodoba się fanom Marvela… ale jeśli chodzi o łącza mobilne, jest dość słaby.

Analiza: Niezupełnie świetna recenzja

Czasami, gdy widzimy popkulturowe wersje telefonów z Androidem, mają one interesujące przeprojektowania: na przykład wersja Realme GT Neo 3 dla Naruto była jasnopomarańczowa i niebieska.

Realme GT Neo 3 z wersją Naturo po lewej stronie. (Źródło zdjęcia: Carlos Pedros)

Więc co jest takiego specjalnego w wersji Thor: Love and Thunder? Uh – absolutnie nic. Telefon w zestawie to Nitro Blue, który jest już dostępny w sprzedaży.

Nie tylko jest to trochę leniwe ze strony Realme, ale także nie jest dobre dla fanów Thora. Nowy projekt nie ma nic wspólnego z nowym filmem Marvela, to dosłownie pas wyścigowy z tyłu.

To nie jedyny raz, kiedy widzieliśmy leniwe linki, ale z pewnością jest to wstyd dla fanów Thor: Love and Thunder. Nie spodziewaj się, że zobaczysz to na naszej liście najdziwniejszych telefonów roku.

Udostępnij to