Firma Microsoft testuje aktualizację programu PowerPoint, która pozwoli użytkownikom wprowadzić nowy poziom dostosowania do swoich prezentacji.

Główna funkcja, o nazwie Cameo, znajduje się w studiu nagraniowym programu PowerPoint i umożliwia korzystanie z kamery internetowej, aby nagranie wideo z prezentacji było „jeszcze bardziej osobiste i tworzyło wciągające wrażenia narracyjne”, jak twierdzi Microsoft.

Perfekcjoniści będą bardzo zadowoleni z najnowszej aktualizacji, ponieważ najwyraźniej pozwoli im „dostosować wygląd obrazu z kamery przed nagrywaniem”, a także „zastosować ulubione style, kształty i rozmiary aparatu”. scenę i wybierz miejsce na slajdzie dla obrazu z kamery, które najlepiej pasuje do Twojej prezentacji”.

Nowa funkcja jest obecnie dostępna dla niejawnych testerów pakietu Office korzystających z kanału Beta w wersji 2207 (kompilacja 15425.20000) lub nowszej.

¿Qué hay de nuevo?

Wraz z aktualizacjami dotyczącymi wideo firma Microsoft testuje również nowe funkcje programu PowerPoint, aby wprowadzać zmiany w odstępach między wierszami i zmieniać tła slajdów.

Wszystkie te nowe funkcje są obecnie dostępne dla niejawnych testerów pakietu Office korzystających z kanału Beta w wersji 2207 (kompilacja 15425.20000) lub nowszej.

Nie jesteś niejawnym testerem firmy Microsoft? Nie martw się, wszystkie powyższe aktualizacje zostaną udostępnione opinii publicznej w przyszłości, chociaż Microsoft nie określił dokładnie, kiedy.

Nie są to również jedyne nowe funkcje, które gigant technologiczny wbudował w swoje główne oprogramowanie biurowe, pośród konkurencji konkurencyjnych produktów, takich jak Prezi i Google Slides.

Na przykład użytkownicy programu PowerPoint niedawno otrzymali możliwość dodawania własnych niestandardowych czcionek do prezentacji, a nowe integracje z Microsoft Teams sprawiły, że wirtualne prezentacje są znacznie mniej uciążliwe.

Udostępnij to