Czas pochodzenia! Początek tegorocznego otwarcia serii State of Origin nie jest daleko i wkrótce przekonamy się, czy NSW Blues są tak dobrzy na boisku, jak wyglądają na papierze.

Mecz 1. serii State of Origin 2021 odbędzie się dziś o 8:10.

State of Origin Game 1: transmisja na żywo i godzina

To prawie pistolet startowy! Dzisiejsze starcie NSW vs Qld odbędzie się na stadionie Queensland Country Bank Stadium w Townsville w Australii. Początek meczu zaplanowano na 8:10 AEST. Australijczycy mogą oglądać State of Origin Game 1 na żywo i bezpłatnie na Channel 9, podczas gdy opóźniona transmisja zostanie wyemitowana w Fox Sports i Kayo (otwiera się w nowej karcie). Szukasz za granicą? Wypróbuj Watch NRL(Otwiera się w nowej karcie).

Po niedawnym wybuchu Covid-19 w Melbourne i późniejszej blokadzie, Origin Game 1 został przeniesiony na znacznie mniej neutralne terytorium w Townsville w stanie Queensland, dając Maroons przewagę na własnym boisku.

Pomimo tego niepowodzenia, NSW Blues wyglądają na mocnych. Drużyna składa się z graczy z Penrith Panthers, którzy w tym roku zdominowali serię NRL. Pantery, które debiutują w Origin w pierwszym odcinku serii, to Brian To'o, Jarome Luai i Liam Martin.

Trener bluesa, Brad Fittler, będzie starał się jak najlepiej wykorzystać znajomość stylu gry tych zawodników. Na boisku dołączy do nich także ich kolega z drużyny Panthers, Nathan Cleary.

NSW Blues z pewnością mają moc gwiazd w swoim składzie Origin, w tym Latrell Mitchell, Josh Addo-Carr i James Tedesco. Menedżer Queensland, Paul Green, przyznał, że Maroons mieli trudne przygotowania i że Blues byli „na papierze lepszym zespołem”.

Ale jak wiemy, Origin to inny rodzaj bestii i wszystko może się zdarzyć. Queensland wygrał zeszłoroczną serię State of Origin, co było ogromnym zmartwieniem dla zespołu NSW, po raz kolejny najbardziej doświadczonej drużyny w 2020 roku, choć to nigdy się nie opłaciło.

Dziś wieczorem NSW Blues będą starali się odwrócić bieg wydarzeń, podczas gdy Queensland ma nadzieję na mocny występ dla własnej publiczności, pomimo kontuzji odniesionych podczas przygotowań.

Chcesz zobaczyć początek serii? Oto jak oglądać State of Origin Game 1 na żywo, gdziekolwiek jesteś.

Jak oglądać grę State of Origin Game 1 w Australii

Wszystkie trzy gry State of Origin będą transmitowane na żywo i bezpłatnie na kanale 9 w Australii. Możesz obejrzeć grę 1 dziś wieczorem, w środę 9 czerwca o 8:10 AEST. Możesz także przesyłać strumieniowo grę na żywo z platformy streamingowej Channel 9 9Now(Otwiera się w nowej karcie).

Zostanie również wyemitowany z opóźnieniem w serwisie streamingowym Fox Sports i Kayo (otwiera się w nowej karcie) po zakończeniu gry.

Jak oglądać grę State of Origin Game 1 z zagranicy?

Fani mieszkający poza Australią, Nową Zelandią lub Wyspami Pacyfiku mogą oglądać mecz online w serwisie Watch NRL (otwiera się w nowej karcie).

Watch NRL wymaga subskrypcji i oferuje trzy różne pakiety:

Tygodniowo: 17 USD / 13 € / 17 € / 20 AU €
Miesięcznie: 33 USD / 25 EUR / 33 EUR / 39 EUR
Roczna: 165 USD / 130 € / 155 € / 199 AU €

Jak Australijczycy transmitują grę State of Origin Game 1 na żywo z zagranicy

Jeśli jesteś Australijczykiem, który chce skorzystać z bezpłatnej transmisji Channel 9, ale obecnie przebywa za granicą, przekonasz się, że dostęp jest blokowany geograficznie. Jest to irytujące, ale nie nie do pobicia, ponieważ możesz spróbować użyć VPN, aby ustawić adres IP swojego laptopa, telefonu lub urządzenia do przesyłania strumieniowego na adres w Australii i oglądać tak, jakbyś był w kraju.

Użyj VPN, aby transmitować oryginalny stan z dowolnego miejsca

1644785069 141 Jak oglądać Super Bowl 2022 online za darmo na żywo?

Udostępnij to