1638536347 281 Zoom może być Ci winien zapłatę po orzeczeniu sądu

Zoom wprowadził szereg nowych funkcji do oprogramowania do wideokonferencji, z których jedna może uniemożliwić użytkownikom popełnienie poważnych błędów w miejscu pracy.

Jak wyjaśniono w poście na blogu, administratorzy Zoom mogą teraz ustawić wirtualne tła tak, aby po każdym spotkaniu resetowały się do wybranych ustawień domyślnych.

Co ciekawe, oficjalne uzasadnienie jest takie, że ta funkcja pomoże uniknąć sytuacji, w których wrażliwe dane są ujawniane w wirtualnym tle, co brzmi jak marginalny scenariusz. Bardziej korzystny będzie spokój ducha oferowany osobom, które regularnie korzystają z funkcji wirtualnego funduszu w celach pozabiznesowych.

Nowe funkcje powiększania

Od czasu przejścia na pracę zdalną liczba klientów Zoom dramatycznie wzrosła, a oprogramowanie jest obecnie wykorzystywane do wszelkiego rodzaju celów, zarówno zawodowych, jak i osobistych.

Zoom stał się platformą, na której można przeprowadzać quizy, zajęcia jogi, wirtualne imprezy i nie tylko podczas blokad Covid. I chociaż wiele osób powraca do wydarzeń osobistych w miarę otwierania się społeczeństw, usługi współpracy online, takie jak Zoom, nadal odgrywają większą rolę w sferze prywatnej niż kiedykolwiek wcześniej.

Mając to na uwadze, łatwo wyobrazić sobie scenariusz, w którym ktoś zapomina usunąć nieodpowiednie tło przed zakończeniem osobistej rozmowy wideo, co prowadzi do niezręcznej sytuacji w poniedziałek rano. Ale dzięki najnowszej aktualizacji Zoom nie powinno to już stanowić problemu.

Opcja automatycznego resetowania wirtualnego tła to tylko jedna z wielu zmian wprowadzonych w najnowszej aktualizacji Zoom.

Firma uruchomiła również funkcję, która umożliwia gospodarzom spotkania dodawanie wideo do wirtualnej poczekalni, która będzie odtwarzana, gdy uczestnicy czekają na pozwolenie na dołączenie do rozmowy, a administratorzy mogą teraz włączać i wyłączać funkcję znaku wodnego w środku połączenie. spotkanie.

Wreszcie, Zoom podwoił swój zestaw funkcji do współpracy międzynarodowej. Język używany w kliencie Zoom będzie teraz dyktowany przez język zastosowany w przeglądarce użytkownika, a gospodarze spotkania mogą teraz włączyć domyślną funkcję tłumaczenia języka podczas planowania spotkania.

Udostępnij to