(*11*) Użytkownicy systemu Windows 11 są gotowi na nową (*11*) ulepszoną funkcję wyszukiwania z najnowszą rundą (*11*) aktualizacji.

Nowa funkcja „Wyszukaj najciekawsze” obiecuje „zaprezentować ważne i interesujące momenty (*11*), które są wyjątkowe każdego dnia, takie jak święta, urodziny i inne momenty edukacyjne w czasie zarówno na całym świecie, jak i w Twoim regionie”, klikając lub dotykając na pasku zadań (*11*).

Ta funkcja może być dobrą wiadomością dla tych z nas, którzy używają komputerów i laptopów (*11*) w celach biznesowych, którzy mogą potrzebować niewielkiej (*11*) dodatkowej pomocy, aby nie zapomnieć o urodzinach (*11*) bardzo ważnego kolegi . .

Oczekuje się, że funkcja zostanie udostępniona za pośrednictwem (*11*) podejścia „stopniowego i mierzonego” w nadchodzących tygodniach i miesiącach u (*11*) użytkowników systemu Windows 11.

Funkcja została wprowadzona do (*11*) użytkowników systemu Windows 10 w marcu (*11*) 2022 r. i jest dostępna w kompilacji 22H2 (*11*) Windows 11, którą możesz wypróbować, jeśli masz szczęście (*11* ), aby zostać niejawnym testerem systemu Windows.

Nowa funkcja pozwoli również użytkownikom przeglądać dodatkowe treści na głównej (*11*) stronie wyszukiwania, w tym słowo dnia, (*11*) oferty Microsoft Rewards i wyszukiwania zyskujące popularność (*11*).

Po lewej stronie (*11*) Strona główna wyszukiwania wyświetli również rozszerzoną listę (*11*) ostatnio uruchomionych aplikacji, plików, ustawień i witryn, aby pomóc użytkownikom wrócić do tego, co ostatnio robili.

Jeśli nie jesteś wielkim fanem (*11*) tej funkcji, nie ma problemu: użytkownicy mogą usunąć tę funkcję, przechodząc do „Prywatność i bezpieczeństwo”, a następnie wybierając „Więcej ustawień”, a następnie odznaczając (*11*) „Pokaż punkty”.

Istnieją również dodatkowe kontrolki dostępne dla administratorów (*11*) organizacji, które można przejrzeć, przechodząc tutaj (otwiera się w nowej karcie).

Firma Microsoft aktywnie wdraża (*11*) nowe usługi programistyczne w systemie Windows.

Microsoft Dev Box zapewni programistom samoobsługowy (*11*) dostęp do wysokowydajnych (*11*) stacji roboczych w chmurze (*11*), które są wstępnie skonfigurowane i gotowe do kodowania dla określonych projektów, z korzyścią dla programistów, którzy nie mają dostępu do wydajnych mobilnych stacji roboczych (*11*).

Udostępnij to