Deweloper Company of Heroes, Relic, rozdaje grę z okazji 25. rocznicy powstania, choć nie jest to jeden z jej głównych tytułów.

Armor of Heroes to zręcznościowa strzelanka dla wielu graczy z widokiem z góry, w której ty i trzech innych graczy walczysz z prymitywnymi potyczkami czołgów. Do wyboru jest dziewięć trybów gry, wybór map i pojazdów, między którymi można się przełączać, a nawet opcja gry wieloosobowej, kooperacji lub PvP przeciwko sztucznej inteligencji.

Gra została pierwotnie wydana w październiku 2020 r., aby uczcić 60. rocznicę Segi (firmy macierzystej Relic), ale była dostępna tylko przez ograniczony czas, zanim została wyciągnięta ze sklepu Steam. Jednak teraz powrócił i można go wykorzystać, tworząc konto społeczności Relic i łącząc je ze swoim profilem Steam. Trzeba się spieszyć, bo promocja kończy się dzisiaj (23 czerwca).

Nie martwimy się zbytnio, jeśli spóźnisz się na imprezę. Jako wieloosobowa strzelanka zręcznościowa, jedynym podobieństwem gry do większej serii Company of Heroes jest jej nazwa i motyw. Gra zręcznościowa nie została nawet stworzona przez Relic, ale przez niewielkie studio The Eccentric Ape, które specjalizuje się w przenoszeniu gier między systemami.

Nie oczekuj, że darmowa gra rozwali Twój umysł lub znajdziesz kogoś, kto czeka na ich serwerach online. Ale jeśli masz ochotę cieszyć się kilkoma darmowymi minutami zręcznościowej wojny samochodowej ze znajomymi, może być warto.

Una captura de pantalla de una partida de Armor of Heroes, que muestra cuatro tanques en escaramuzas

(Źródło zdjęcia: Sega/Przyszłość)

Jak zdobyć zbroję bohatera

Jeśli chcesz odzyskać Armor of Heroes, wykonaj następujące czynności:

  • Wejdź na stronę społeczności Company of Heroes (otwiera się w nowej zakładce) i załóż darmowe konto
  • Kliknij baner Armor of Heroes u góry strony, który przeniesie Cię do ekranu nagród.
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby połączyć swoje konta Relic i Steam
  • Wróć do strony z nagrodami i kliknij „odbierz”, aby dodać Armor of Heroes do swojego konta Steam
  • Uruchom Steam i pobierz grę przez swoją bibliotekę

Teraz możesz w wolnym czasie przedzierać się przez piaski II wojny światowej.

Udostępnij to